5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

a.s.patates yiyemiyorsan sen kepekli makarna yı bir dene bakalım sonuç ne olacak... ama makarnayı haşlayıp, yalnızca sekersiz, çay, soda veya aşağıda ki karışımı hoşaf niyetine yanında içebilirsin. bu karışımı internetten almıştım. dikkatli beslenme ile kilo verdirdiği söyleniyor....
ALINTIDIR
Malzemeler:
* 3 litre su
* 3 adet büyük boy elma
* 1 adet limon
* 5 adet top karabiber
* 5 adet karanfil
* 1 büyük boy tarçın (çubuk tarçın olması gerekiyor.)
Tarif: yukardaki malzemeleri doğrayıp karıştırdıktan sonra kaynatıyoruz.. ve her öğünden sonra (sabah- öğlen- akşam)2 su bardağı içiyoruz..Karışımda Elmalar soyulmadan 4 eşit parçaya bölünüp, limonda soyulmadan ikiye bölünecek, sıcak soğuk farketmez her öğünden sonra 2 büyük bardak içilmelidir..opuyorumnanaktan

aa patates yerine makarna yersem sonuc alabilir miyimki
ama makarna hamur bilmiyorumkismile

dikkat edersen birşey olmaz canım ya.... kilo verdim diye herşey serbest diye düşünme:))

kaydirigubbakcemile3 ben ne cikolata manyagiyim bi bilsen sempatiksalakcinni
zor dayaniyorum valla :sinifsinif: cikolatam bana bakiyo ben ona bakiyorum :sinifsinif:
ama basladim artik bu diyete pes etmek yok guclubacismile

yada baharatlayıp elma dilimi patatesleri fırınla.. Hem diyetin dışına çok çıkmamış olursun... Hemde belki daha zevkli gelir patates yemek...

aklima geldi ama haslanmis yemek gerekir diye düsündüm
yagsiz baharatsiz firinlarim, bisey olmazdir heralde dimi bilmiyorumkismile

incilideniz sen burdayken sormak istiyorum yarın kahvaltıda salam sosis yenirmi acaba?sabah sabah tavuk balık yiyememde

maviş konuya vakıf değilim ama bence sosis salam olmaz sucuk falan..işlenmiş etler kalorili oluyor..etten alacağın proteinide onlardan sağlayamazsın..

kızlar ya eşim sabah 1 salatalık 1 közlenmiş bibder yedi gitti..öğlen gelemedi işi çokmuş
o saattir de bişey yememiş..
salata yapıyorum ama ben yağsız yiyemem diyor..çokta yorgun düşmüş..valla zeytinyağlı salata yapıyorum artık..saatlerce aç kalmış kıyamam yazıkkkk

aklima geldi ama haslanmis yemek gerekir diye düsündüm
yagsiz baharatsiz firinlarim, bisey olmazdir heralde dimi bilmiyorumkismile

gerçekten de haşlanarak yenmesi gerekiyor...
tatlım bir şey olur diyemiyorum, olmaz da diyemiyorum... ama yağ kullanmazsan pek zararı olmaz diye düşünüyorum. belki baharatların zayıflamana faydası bile olabilir.... denemek lazım.. benim verecek çoookkilom var. deneyip sonucu görmek için pek vaktim yok. ama yanlış hatırlamıyorsam senin zaten çok kilon yok . bence deneyebilirsin...kaydirigubbakcemile2

o zaman et günü kahvaltıda ne yiceksiniz arkadaşlar?ben klasik kahvaltıya alışmışım öyle çok uç şeyler midemi bulandırıyor ne yapmalıyım bir fikri olan varmı?

o zaman et günü kahvaltıda ne yiceksiniz arkadaşlar?ben klasik kahvaltıya alışmışım öyle çok uç şeyler midemi bulandırıyor ne yapmalıyım bir fikri olan varmı?

evet kızlar ne yenirki fikri olan söylesin lütfen . ben diyorum ki kıymayı kavuruyum baharat ve sarımsakla yanında açık tatlandırıcılı çay nasıl diyete ters değil dimi. mağlum bugün biraz çıktım diyetin dışına

ama tüm gün aynı şeyleri yemeniz gerekiyor demiştin inci ablacım :sinifsinif:
ben tabi bunu bilmediğim için dün et günümde sabah yağsız ton balığı yemiştim öğle ve akşamda da haşlanmış tavuk yedim

valla sabah sabah et garip olacak ama bende sabah ton balığı yiyeceğim..
biftek aldım bugün yağsız diye onu ızgara yada tavada yaparım..birde tavuk haşlayacağım,yada fırında yaparım altına ızgara koyarımki yağı aksın aşağı..bir sürü et oldu ama malum 2 kişi yapacağız anca doyarız akşama kadar:)))

bende domatesle rokaya giriştim az önce 1 saatte yürüyüş yaptım kızlar inanamıyorum az önce tartıldım57 ile başladım 55,5 kg yimkaydirigubbakcemile2,bi de 2,5 gündür wc ye çıkmıyorum çıktığımı varsayarsak 55 diyebilirim kiloma yihuuuuzemuszemussositosositodün akşam da resmen aç yattım bi de titreşim kemeri çalıştırdım,şimdi annemlerdeyim akşam eve geçince yine çalıştırıcam kemeri...az kaldı azzzzz.....

Son düzenleme:
ben yine yaptım kaçamağımı,baş ağrısına ve aynı salatayı bir kez daha yemeye tahammülüm kalmadığı için bir parça but yedim suyunu da içtim.Dürüst davranıyorum sakın kimse beni örnek almasın.ben sonuçları iyi mukayese edebilmek için doğruları söylüyorum.yarın sabah aç geçecek büyük ihtimal,sonra da bol bol haşlanmış tavuk

X