5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar acıkınca su ıcın
bıde ne olur kendınıze acımayın
az yedım falan demeyın
sadece canım ıstemıyo bısey dıyın ama oyle ıcten soyleyınkı karnınız guruldasada
ona ınat tokum deyın

tatlışım aslında listeyi inci abla ilk mesajına eklese daha iyi olur sanki
listenin ilk sayfada olması bulmak açısından da kolay olur
ara sayfalarda olunca insanın kafası karışıyor bulamıyor :kedi:

benim bugün meyve günüm o yüzden çok rahatım acıktıkça ağzıma bi elma bi çilek atıyorum hop iştahımı kesiyor :lepi:
oyyyy ne çok yedim doydum diyorum kendime zemuszemus

supersın pasaklı ıncecık oluncada burayı bırakma
ama yaa benım verıılcek cok kılo var
gıtme benı yanlız bırakma emı

evet ben de öyle yapıyorum ...tatlı istedikçe su içiyorum ...yeşil çay içiyorum ....kesiyor biraz

supersın pasaklı ıncecık oluncada burayı bırakma
ama yaa benım verıılcek cok kılo var
gıtme benı yanlız bırakma emı

inşallah canım bi incecik olayım da bırakmam gelirim yine yanınıza :lepi:

hmm inci abla liste işini başkasına devrettiyseee ilk sayfada mesajı olan başka kim var onlara soralım yaparlar mı hihoyyyt

olabilir, ama sanmam bilmiyorumkismile
oda olmazsa inci ablaya söyleriz ilk mesaja büyük harflerle listenin sayfasini yazar ne diyosunuz? bilmiyorumkismile

sözzzzzzzz vallahi bozmucam sözzzz veriorum:lepi: başarıcammmmm...hihoyyyt

bnm patetes gnüm iyi gçti . onun dşnda yeşil çay ve su içtm sadece. bugün sebze gnüm sabah okula gdrken 1 havuç ve 1 salataık yedm. bol su tabiki. ewe gelincede çok az yğlı ve tussz kabak yemeği yedm. tartlmadm ama veriyorm galiba kaydirigubbakcemile3

kzlar ben bgn kabak yedm. akşama patlıcan közlesem olurmu ?

olmuyormus canım sabah neyle başlarsan onla devam edickmişsin bende havucla baslamısdım ama patlıcanla devam ettim havucun seker oranı yüksek die bence sen diyeti bozma kabakla devam et :1hug:

kızalar yaa bide ben kilo cetvelimi eklemek istiom yapamadım ekleyenler nasıl ekledi bilen yardımcı olabilirmi bana :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…