5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

şekersiz çaylar serbest ama kahve bugün sütsüz ve süttozu olmadan sade içilecek diye biliyorum.. protein günlerinde süt koyabiliriz sanırım..

çay kahveyi şekersiz tüketebiliyoruz ama siyah çay yerine yeşil çay tercih edersen daha faydalı olur ben ctesiden beri günde 4 - 5 fincan içiyorum

şekerleme teşekkür ederim canım ismimi listede göremeyince kendimi yalnız hissettim ama şimdi gördüm eklemişsin hadi bakalımben 3 kiloyada razıyım valla

yazer süpersin aynen devam:lepi: umarım bizde diyeti bozmadan tamamlarız

tamamlarsınız canım bence çok kolay bi diyet. biraz meyve günü ve süt yoğurt günü zor o günleri de evde geçirmeye bakın. dışar gidersenizde bi kapaklı kaba meyveleri koyun dışardan da küçük yoğurt atıyorum süt felan alın..
bu kabızlık sorunu bakalım sizlerde de olacak mı onuda bi gözlemleyin kızlar olumunekankayizsmile

yazer harikasın canım ben değil 5 kilo 2 kiloyada razıyım..çok zor kilo verdiğim için öyle 5 kilo hayalleri kurmuyorum hiç..

Konuyu Toplam 16 Kullanıcı okuyor. (14 Kayıtlı kullanıcı ve 2 Misafir)
ohcanimadeysin, yazer, S2000, moonshine76, sena52, mhn, niltt, EIara, ilayda_77, asl35, minerva., KK Pro Üye PasakliMinikTanrica, b_sekerleme, meyvenull
coşmuş burası:lepi:hihoyyyt:sm_cool:

arkadaşlar kilo verebileceğinize inanın.. kendinizi kandırın sonrada ona inanın böylece beyniniz vermeye odaklanıcaktır. ben veremem demek yok.. ben içimden "incecik olucam 5 günde 4 kilo vericem. metabolizmam çok hızlı. kendime güveniyorum kendime inanıyorum" gibi telkinler yapıyorum.. deneyin gerçekten işe yarıcaktır. olumlu düşünce olumluyu getirir..

slm kizlar dünden beri takip ediyorum sizi bende cok heveslendim banada yer varmi aranizda yarin hayirlisiyla baslamak istiyorum

Tamam kızlar yoğunum biraz o yüzden kafam karışabiliyor şimdiden kusura bakmayın canlarım ben bgn 1 saat spor yaptm çok güzel oldu tuğba özayla tavsiye ederim hiç yorlmadm desem yeriii

yaa ben yumruta gününde kaç yumurta yiyeceğiz demiştim ama kimse görmedi sanırım :kedi:
ay ben bu topicte hayalet gibi hissediyorum kendimi yaa kızlar yapmayın :gitme:

pasaklıminiktanrıça bende merak ediyorum kaç yumurta olduğunu ama 10 dan fazla değildir heralde

bu diyette az yiyeyimde daha cok kilo vereyim yok, vücuda normalden az kalori gittiginde vücut metabolozmayi yavaslatiyor kitlik var diye. O yüzden normal kalroriye devam ama vücut tek tip besin aldigi icin yaglari yakmaya basliyormus, yanlisim varsa düzeltin lütfen...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…