5 aylık evliyim cinsel ilişkiyegiremedik lütfen yardım edin

Doktor bana da jel verdi ama henüz kullanmaya fırsat olmadı. Siz jeli ilişkiye hiç baslamadan önce mi sürüyorsunuz yoksa ilişki esnasında mı

Arkadaşlar merhaba,

Mutlu haberle gelmeyi çok isterdim ama hala vajinusmusu yenemedim. Bir psikiyatrdan terapi aldık 3 ay boyunca birçok yol katettik ama devam edemiyoruz. Öncelikle belirli aralıklarla deneyerek esimin iki parmagını almayı basarabildim hemde hiçbir krem kullanmadan sonrasındna penisi de yarısına kadar bir kere alabildim. Ama ondan sonra içimdeki istek tamamen bitti eskiden sürekli deneme yapmak isteyen brn simdi sürekli kacıyorum doktorumuz basarmıssınız aslında en sonundasınız ama ara vermeden 1 hafta boyunca hergün egzersizleri tamamlayıp penise gecmebiz lazım yaparsanız olucak dedi. Fakat ben çok isteksizim eşim denemeler sırasında cok pasif hergün aynı sekilde deneyelimmi diye geliyor ama ben isteksiz oldugum icin denemek isteniyorum deneme sırasında da böyle mi ön sevişme yaşılır diye kızıp yarıda bırakıyorum eşim çok anlayışlı ama neden böyle yapıyorum ya da böyle hissediyorum bilmiyorum. Doktor tekrar terapiye gel konusalım dedi ama gidesim gelmiyor. İçimden esime kızıyorum sürekli beni istekli hale getirebilir diye. Ne yapmam gerekiyor bilemiyorum. Cok kötü hissediyorum kendimi maddi manevi birsürü emek verip tedaviye gittim aylarca eşimin denemek istemesini bekledim simdi hersey oldu sonuna geldim ama icimdeki istek gecti lütfen bana akıl verin destek olun gaza getirin nasıl istekli olabilirim. Eşimi çok seviyorum o da beni çok aebiyor ve cok destek oluyor biliyorum. Daha da güzel olsun normale dönsün hersey

Arkadasim seni en iyi ben anlarim. Biz de 5 ay ugras sonucu basarmistik inan ki esime beni bosa bile dedigimi hatirliyorum. Esinin anlayisi seni uzmemesi aceleci ve israrci davranmamasi cok onemli.Ben aylarca bahanelerle hep birlikte olmaktan kactim . Ama denemek cok onemli kendini telkin et rahatlamaya calis. Acele etmeyin bazi seyleri akisina birakin. Biz denerken devamli bir noktada takiliyorduk ilerleyemiyorduk canim cok yaniyordu sanki bi kapak var o kapaktan ilerisine gidemiyordu. Sonra bir gun oluverdi. Ama ustune basa basa soyluyorum esinin anlayisi ona guvenmen o anda cok onrmli kendini gevsek birakmayi ogrendigin gun olacak insallah

İnsan seviştikçe kendiliğinden gelişiyor herşey bodoslama atlanmazki.

Eşim çok anlayıslı çok şanslıyım o konuda olmasa bile sarılıp kafana takma deyip uyuyor. Brn denemeyi cok istiyorum fakat sevismelerimiz cok sıkıcı olmaya basladı eşim bi iki dk sevişip hadi şimdi parmak egzersizini yap diyor öyle oşunca ilerletemiyorum eşimde olmadan sinirlenip kalkıyorum i. Her seferinde de sıkıcı gelişecek yine diye istemiyorum. Benim parmak egzersizini bile yapmak icin biraz gevsetilmeye ihtiyacım var esimde bu noktada cok iyi değil. Her seferinde sinirlenip gerilip bu böyle olmaz böyle mi sebişme olur diyorum. Çünkü biz ill denememizde direk esimin 2 parmagına ve penisin yarısına gecebildik. Çünkü sevişmemiz çok güzeldi o zaman. Ve ben biliyorumki gercek anlamda birbirimizi isteyerek ve sehvetli sevişsek belkide hiç takılmadan atlatacagız.

Sevişme tarzınızı değiştirin. Mekanını, zamanını :)

Evet bende eşime bunu söyledim. Ben eşim sevişmek icin ataga gecmeden kendim gidemiyorum nedense hep plan yapıyorum şöyle yapayım böyle yapayım diye ama yapamıyorum eşimde hiçbi zaman zamanı yeri vs degiştirmiyor hep aynı saatlerde aynı yerde ve aynı sekilde benimde en çok sıkıldığım konu bu. Gün iceriainde kendimi gaza getiriyorum dürtülerim artıyor fakat aksam bişey yapamıyorum eşimden atak bekliyorum

Merhaba kızlar tedavide en son gittiğim seansta esimin iki parmagına kadar alabilmiştim ama sonra sogudum erteledim derken 3 aydır hiçbişey yapmıyordum. Gectigimiz haftasonu tekrar deneyelim dedik ve penisin bir bölümü girdi hatta git gel yapabildik birkaç defa. Eşim boşalır diye korkudan devam ettiremedik. Kızlıgım bozulmadı hiçbişey hissetmedim emin olamıyorum tam olarak ne olduguna dair. Yenen arkadaslar yardımcı olabilir mi? Sizce olmus mudur? Olacak mıdır? Çok bunaldım artık bitsin istiyorum.

Vajinusmus olsanız bir türlü birleşme olmuyor canım yanıyor derdiniz. Ama farklı noktalara kayıyor demeniz sizden değil de eşinizden kaynaklı olduğunu düşündürttü. Sertleşme olmadığı takdirde böyle kaymalar olabilir.

Sonunda bende vajinusmusu yendim, o kadar mutluyum ki anlatamam
okurken ben daraldım be
iyi bari aşmışsınız ama bence eşin bilmiyor sevişmeyi sen öğret. ne bileyim tahrik et onu. sen başlat bişeyleri. zor ya deneyimsiz erkek şu yazıdan sonra daha iyi anladım. Allah bir ömür mutlu etsin.

Bende evleneli 2 yıl olacak deneye deneye hamile kaldım ama kızlık zarım patlamadı hatta normal doğum yapmaya çalıştım yapamadım Sezer’den oldum bu bende hala büyük bir travma ve oğlum 9 aylık oldu hala kızım ben birleşme olmadı ama bu gün bu mesajları okuduktan sonra tekrar denemeye karar verdim

Bende evleneli iki yıl oldu denerken hamile kaldım normal doğumla yenebilirim diye düşündüm olmadı yapamadım doğum zamanı açılmamı kontrol ettiklerinde piskolejim bozuldu sezeryan oldum şuan oğlum 9 aylık ve ben hala eşimle birleşme yaşayamadım hala kızım ama bu sayfaya geldikten sonra tekrar denemeye karar verdim

Teşekkür ederim gerçekten cok zor bir süreç, hepimiz ailemizle mutlu olalım bir ömür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…