5 aydır evlym

Siz tanımadığınız bir adama eş, ve huyunu suyunu bilmediğiniz bir aileye gelin gitmişsiniz. Cok merak ettim. Bu evliliğe evet demenizin sebebi nedir? Ve "kiz değildi diye iftira atarlar" dedildigine göre çevrenizdende size hayır yok.

Usenmeyip bastan sona okudum ama kafam cok karisti o kadar cok sorundan bahsetmissiniz ki. Esinizle aranizdaki sogukluk mu sorun esinizin ailesiyle olan problemler mi sorun. Esinize annenizin hakaret etmesi mi sorun. Esinizin sizi umursamadigini kiskanmadigini dusunmeniz mi sorun. Bunlarin her biri icin ayri ayri konu acmaniz lazimdi sanirim bu sekilde gercekten cok karismis. En buyuk sorununuz hangisiyse onu cevaplamaya calisalim en azindan

Zaten birbirinizle zorla evlendirilmiş gibi duruyorken,tartışma sırasında annenizin sinirlede olsa söylediği aşağılayıcı ve hakaret içeren sözleri,durumunuza iyice tüy dikmiş.Madem bu duruma gelmesine aileler sebep oluyor.Siz de onları aranızdan çekin yani.İşleri daha da içinden çıkılmaz hale onlar getirmiş..Sizin daha birbirinizi tanıyacak ve sevecek zamanınız bile olmamış.Herşey çok hızlı gelişmiş ve durumu yönetememişsiniz.

Çok uzundu hepsini okuyamadım. Burdaki sorun konu sahibinin hiç tanımadığı bilmediği adamla çok kısa sürede evlenmiş olması. Anasının babasının yanında rahat battı zaar.
Hayatta her aksiyonun ve hatanın bir sonucu var.sonuçta evlenmesi için kafasına silah dayamadilarsa bu hatanın bedelini ödemesi lazım. Allah kurtarsın ne diyelim

Lütfen kendinizi kandırmayın. Sevmeyen adam bile cinselliğe hayır demez. Bunu geçtim adamın umuru değilsiniz. Sizi sevmese, evde kıyamet kopsa bile birkaç gün sonra en kötü ihtimal bir iki hafta sonra bir şey olur yani. Adam sizi arzulamıyor. Gay değil diyorsun ama en sevmeyen adam bile gururuna yedirip, "Git nasıl yapıyorsan yap," demez. Ne demek o ya? Git istediğinle yat, umurum değil demek. Hangi hetero erkek bunu söyler? Üstelik evliliğin başından beri böyleymiş. Eşcinsel adam kabul edin bunu. Aile baskısı ile evlenmiş isteyerek değil.

Daha 22 yaşındasın sence ömür böyle geçer mi? Daha geç olmadan ayrılın.

Bok mu vardı koşa koşa görücü usulü evlenmekte ben anlamıyorum. Nisanda nişan akabinde karşındakini doğru düzgün tanımadan etmeden konuşmadan beklentilerini dile getirmeden evlilik . Hayır Allahaşkına bana bi cevap verin ya ne gerek vardı.

Çalışmıyorsanız girin bir işe hemen çalışmaya başlayın. Okulunuzu yarım bıraktıysanız okuyun. Böyle hayat geçmez. İnanın geçmez.

Senin aileni evden kovuyorlar esin seni istemiyorum diyo ve sen hala yuva diyosun cinsellik istiyosun öylemi ailenizde ne olsa maşallah gitmeyin diye hep örtbas etmişler. Sizin evliliğe bursa kimse çözüm bulamaz

Konu sahibesi 7 kat yabanci biriyle evlenmis resmen, tanimadan etmeden...

Konu sahibesi 7 kat yabanci biriyle evlenmis resmen, tanimadan etmeden...
Ailesi de suçlu. Annenin dediğine bak bizimle gelirsen kız değildi derler. Ailesine de boşanıcam dese kim bilir neler dilekler. Yok dul kalma yok bilmemne. Bu yüzden hemen okul okuyup çalışması lazım.

Ne yuvası, ne eşi? Yahu ailen nasıl seni orada tutuyor? Sen nasıl orada yaşıyorsun? Ne sevgi ne saygı var, hala cinsellik diye tutturuyorsun. Gerçekten ailece tedavilik aşamaya gelmişsiniz vallahi yazık..!

Hayatım ailesi hakkında konuşma. 100 kez de haklı olsan. Erkekler aileleri hakkında konuşulmasını istemiyor. Onun yanında ailen şöyle böyle bana bunu yaptılar falan diye konuşma. Kendi ailenle de bu konu hakkında konuşma
Çocuk falan sakın düşünme zaten anladığım kadarıyla adam çocuk istemiyor sen istiyorsun.
Son olarak biraz rahat bırak. İyi kötü bir iş bul calis mutlaka. Kasma olmazsa zaten olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…