5 aydır evlym

Canım benim. Aklını kullan. Mutsuz bir evliliğin var. Gerçekleri duymak acıdır ama adam seni sevmiyor ya da tercihleri farklı. Sakın çocuk düşünme. Sana ve doğacak çocuğa yazık olur. Çocuk evlilik kurtarmaz

Paragraf başı yapmış olsaydınız her olayı anlatırken iyi olacaktı gözlerim yandı okumaya çalışırken son kısmı okuyamadım zaten..

Eşiniz istemeye istemeye evlenmiş sizinle belli ki. Nisanliyken farketmediniz mi bunu ? Sessiz sakindi diyorsunuz muhtemelen sohbet bile etmiyordu sizinle..ailesi de edepsiz tipler anladığım kadarıyla. Anneniz ve kardesinizi kovmuslar sizin evden yanlış anlamadıysam bu durumda ortalığı ayağa kaldırır bende onları kovardim. Annemde sen gelme demezdi arkamda dururdu. Sizin aileniz de çok pasif ne biçim iş anlamadim

ya çocuk değil isteğim sadece güzel bir yuvam olsun dertlerime güzel fikirler ile çözüm bulayim istiyorum.

Hayır o kendi ailesi içinde de sessiz sakin biri .

Orta da yuva mi war ben anlamadm ki,
hala bu adamdan medet umuyorsunuz, istemiyor adam.sizi ne duruyorsunuz cikin gidin annenizin evine.
Evet annenize kizdim,kizim gel sen birak ne isin war o evde demesi gerekiyor size.

Yazıları yazarken kelime kısaltmalarına ifrit oluyorum ve konuyu okumuyorum, bilin istedim... açıkça yazmaya karar verip, icraata geçirirseniz, okuyup yorum yaparım...

Yazıları yazarken kelime kısaltmalarına ifrit oluyorum ve konuyu okumuyorum, bilin istedim... açıkça yazmaya karar verip, icraata geçirirseniz, okuyup yorum yaparım...
insan derdini en kisa yoldan anlatmak istiyor heycanlaniyor neyse sizde sağolun

gerçekten çok doğru bu konuda üzgünüm. Keşke hic annemleri kotu etmeseydim... Ama hayat devam ediyorsa illaki vardir bir cozum yolu.
Öncelikle yapacağın ilk iş doğum kontrol yöntemlerinden birini uygulamak olsun. Eşinle arandaki sorunları düzeltmeden cinsel birliktelik yaşamanız da zaten zor gibi. Bunun tek çözüm yolu oturup konuşmak , tek tek anlat derdini kocana. Ne istediğini sor. Boşanmak istiyorsa da açık açık söylesin, devam etmek istiyorsa da kendimizi düzeltelim de. Sende ailesiyle ilgili olumsuz hiçbir yorum yapma kocana, evinin içinde olan herşeyi de kendi ailene söyleme. Kocan çok sıkıntılı bir adam , böyle de düzelmezse artık son çare boşanmak.

Teşekkürler.

Gözlerim kanadı türkçenden imlandan ortada bı yuva göremedım ben açıkcası yuva olmak bırlıği beraberlıgı kenetlenmeyı saygıyı bıcok seyı gerektirir ben boşuna kürek çekme derim inceldiği yerden kopsun

düzenlenmiş halini okumaya çalıştım.

görücü usulu demek hemen tanışıp evlenmek demek mi? bundan 30 sene önce daha yaygındı ama o zaman bile insanlar aylarca bekliyodu bence. sosyal ilişkiler konusunda ileriye gideceğimize habire geri gidiyoruz. bir haftada sözlenmek, tanımadığınız insanla evlenmek nedir?

kaldı ki muhtemelen adam sizi istememiş. zorla evlendirilmiş olabilir. sizin seks isteğinize karşı adam git başkasıyla seviş diypr. siz de bu adama çocuk doğurma çabası içindesiniz.

şimdiye kadar pek kullanmamışsınız ama bence bu saatten sonra akıl ve mantık kullanmanın zamanı gelmiş.

10. Sayfadan sonra okuduğum hali,
konunun düzenlenmiş hali mi?
Gözlerime kastım yok benim, ne okurum,
ne yorum yaparım.

22 yaşında gencecik kız,kendinden 10 yaş büyük ve doğru dürüst tanımadığı bir adamla, alelacele evlenirse olacağı bu.
Ancak bu kadarını anlayabildim.

Yangından mal mı kaçırıyorsunuz anlamadım ki?
Sanki biri bağırıyor 'batan geminin son erkekleri bunlar,koş vatandaş koş,bitmeden,başkaları kapmadan erkeğini seç.'
Hah seçtin ve kaptın kocayı,oldu,başardın.
Şimdi uğraş, dur.
Tövbe Yarabbim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…