5 aydır evlym

" 2018 nisanda nisanlandim görücü usulü sonra agustos ilk hafta da evlendim.esim iken sadece görücü usulü tanıştım aylarca tanismak konuşmak olmadı birbirimizi gördük bir hafta geçti söz yaptık."

kusura bakmayın bile bile lades demişsiniz görücu usulununde bir adabı vardır konusmadan tanışmadan 1 haftada yangından mal gibi kaçırırsanız tanımadıgınız adamla evlenirseniz olacagı bu. ne bekliyordunuz ki.
Neden ılımlı bir şey soylemiyonuz ki. İnsan neler yasayacagini bilemiyor ki.

ama bu yilda gorucu usulu olursa boyle olur.

adam otuz yasindaymis, siz daha gencecik,
yas farkina da karsi degilim aslinda ama, bir sorun olabilecegini hic dusunmediniz mi?

tamam gorucu usulu bile olsa bir nisanlilik gecirip tanimak gerekir.

bosanin nesini cekeceksiniz bu evliligin.
boşanmak istemiyorum.

Neden ılımlı bir şey soylemiyonuz ki. İnsan neler yasayacagini bilemiyor ki.

Ilımlı bişey söylüyorum, eşin muhtemelen gay. Seninle de paravan evlilik yapmış. Kadınlara ilgi duymuyor, sana da duymayacak. Tedavisi yok, hastalık değil çünkü. O yüzden kendi yoluna bakman en iyi tercih olur senin için.

Düzenleme yaptıktan sonra da çok anlaşılmıyor yazdıklarınız:ruh: ama anladığım kadarıyla yazıyım eşinizin gerçekten sizi sevdiğini düşünmüyorum seven insan cinsellik istemez mi?
Yada siz kendinizi hiç sorguladınız mı neden böyle olduğunuzu ben bu evlilikte bir umut görmedim keşke işe girip çalışsanız en azından kafanız dağılır.

Ya ne biçim muhabbetler bunlar, annem onu dedi görümce dolduruşa getirdi..

Bu muhabbetler olduğu müddetçe boşanmak istemesen de mutlu olacağını mı sanıyorsun?

Sizin aranızı geçtim aileler arasında da sevgi saygı bitmiş, ne ayıp cümleler kurulmuş..

Ayrıca eşinizin sizi sevdiğini sanmıyorum, sevildiğini hissetmediğin bi evliliği sürdürmenin, çocuk istemenin anlamı ne?

Durumu tek başına düzeltemezsin, bu ilişki düzelecekse bunu eşin de istemeli ki adam pek o dallarda değil gibi.

Düzenleme yaptıktan sonra da çok anlaşılmıyor yazdıklarınız:ruh: ama anladığım kadarıyla yazıyım eşinizin gerçekten sizi sevdiğini düşünmüyorum seven insan cinsellik istemez mi?
Yada siz kendinizi hiç sorguladınız mı neden böyle olduğunuzu ben bu evlilikte bir umut görmedim keşke işe girip çalışsanız en azından kafanız dağılır.
Haklisiniz sevmiyor demek ki..

Görücü usulü mü kalmış hangi çağda yaşıyoruz tanımadığın adamla evleniyorsun. Adamın cinsel sorunu var belli ki, hırsını da senden çıkarıyor. Aileleri herşeye dahil edince işte böyle ortalık toz duman oluyor, adamdan boşanmayı düşünmüyorsan niye annenleri kötü ettin arada ?

Ya ne biçim muhabbetler bunlar, annem onu dedi görümce dolduruşa getirdi..

Bu muhabbetler olduğu müddetçe boşanmak istemesen de mutlu olacağını mı sanıyorsun?

Sizin aranızı geçtim aileler arasında da sevgi saygı bitmiş, ne ayıp cümleler kurulmuş..

Ayrıca eşinizin sizi sevdiğini sanmıyorum, sevildiğini hissetmediğin bi evliliği sürdürmenin, çocuk istemenin anlamı ne?

Durumu tek başına düzeltemezsin, bu ilişki düzelecekse bunu eşin de istemeli ki adam pek o dallarda değil gibi.
Evet su siralar hic degil daha evvel hep çözüm uretince desteklerdi..

E peki kandır kendini bakalım.

Gay değilse sana dokunmak istemiyor demektir. Seni sevmiyor, arzulamıyor. Bu da boşanmak için yeterli sebep. Ama sen boşanmak yerine çocuk yaparsın bence evliliğini kurtarmak için. Sonra elinde bebeyle kocanın başka kadınlara/adamlara gidişini izlersin.

Görücü usulü mü kalmış hangi çağda yaşıyoruz tanımadığın adamla evleniyorsun. Adamın cinsel sorunu var belli ki, hırsını da senden çıkarıyor. Aileleri herşeye dahil edince işte böyle ortalık toz duman oluyor, adamdan boşanmayı düşünmüyorsan niye annenleri kötü ettin arada ?
gerçekten çok doğru bu konuda üzgünüm. Keşke hic annemleri kotu etmeseydim... Ama hayat devam ediyorsa illaki vardir bir cozum yolu.

E peki kandır kendini bakalım.

Gay değilse sana dokunmak istemiyor demektir. Seni sevmiyor, arzulamıyor. Bu da boşanmak için yeterli sebep. Ama sen boşanmak yerine çocuk yaparsın bence evliliğini kurtarmak için. Sonra elinde bebeyle kocanın başka kadınlara/adamlara gidişini izlersin.
çok mu sert konustun ...

X