5 aydır evlym

gelgek vaeoateksix oldurmekdurnadiddurnadiegelmiyorgeceb
Eşinle iyiysen kimseyi kafaya takma yok bohcaymis eşyaymış boş konular bunlar eğer mutsuzsan eşinle otur konuş olmuyorsa çift terpistine gitmek istediğini söyle onu da kabul etmiyorsa tanımadan evlendigin adamdan boşan .
Boşanmak istemiyorum diyorsan konuşan insanlara kulağını kapat tinlama
Anlamadan bukadar yazabildim . Ana menüye dönmek için 9 a tıklayın diyecek gibi oldum bi an

İşte bunlar hep evlilik öncesi düşünülmesi gerekenler kimse evde kalmıyor biri çıkınca evlenenimde ne olursa olsun demeyin

Alacagim esyaya bile bi haftada karar veremem iyice arastiririm siz kocayi nasil sectiniz
Luften duzeltin kelimeleri anlasilir olsun

Görücü usülü evlenmişler
Düğün günü gerginlikler olmuş
Düğünden sonra aileler de gerilmiş damadın annesi ablası gelinin annesiyle kardeşini kovmuş
Gelin demiş bende gelirim
Annesi demiş gelme kız çıkmadın sanarlar
Tamam demiş kalmış
Adam demiş ben seni istemiyorum
Konu sahibi diyo cinsellik yaşayalım düzeliriz
Adam diyor ki noooooooo istemiyorum
Konu sahibi diyor ki doktora gidelim tedavi olalım
Adam diyor ki noo sex
Konu sahibi diyor ki boşanmak istemiyorum ne yapmalıyım

Ay okuyayım dedim yok midem bulandı yazıdan başım ağrıdı bize yazik değil mi ya Mune

Nasıl anladın bunları

o zaman şunu anlıyorum kocası kadınlardan hoşlanmıyor tercihleri farklı

Kavatı görene kadar inatla okudum sonra eror verdi. Geçmiş olsun ne diyelim.

Cinsellik yok. Adam sizi istemiyor. Cinsellik ihtiyacını git kimden karşılarsan karşıla demiş boşansanız ya.

Helal olsun sana gel seni öpecem nasıl başardın bunu

bazı kavgalar ve cinsellik olmadığı dışinda anlayamadım ben konuyu. 2 kez okudum

bir hafta konustugun insanla evlenıyorsun

sene 2019 oldu hangi devirde hangi yerde yaşıyorsun çok merak ettim

konunu okuyamadım çünkü ne bir paragraf var ne bir noktalama işareti hiçbirsey anlamadım

Tek anladığım şey burada okuduğum sorunlu kv kp görümce ve ilgisiz eş konularının hepsinin toplandığı bir konu olmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…