5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Spor yapınca daha hızlı veriliyor resmen . Benim bacaklarım ve kalcam iyice küçüldü göbek duruyor çok komik bir görüntü oldu. Göbeği halletmem gerek.

Spor yapınca daha hızlı veriliyor resmen . Benim bacaklarım ve kalcam iyice küçüldü göbek duruyor çok komik bir görüntü oldu. Göbeği halletmem gerek.

Bende de durum aynı göbeğim küçüldü ama bacak ve kalçayla aynı hızda değil. Yani hala bir göbeğim mevcut:)

çakılcım göbek en zor eriyen bölge onun için sabah akşam göbek hareketli yapman gerekiyor Hemde sıkı hareketler

Sanirim mekik cok zorrr ama yapacagim moral yerinde .
Biz bu dieti 4 3 olarak yapiyoruz. 3 gun 500 kalori aliyorsun 4 gun serbestsin istedigini ye. Ama ben bu sekilde cok kilo veremedim daha dogrusu 500 de sikinti yasiyorum yetmiyor bana bunun icin 3 gun 500 1000 arasi yapiyorum. Diger 4 gun 2500 le 3000 arasinda kaliyirum az yersem de olur ama kasmiyorum. Bu sekilde kilo verdim.

Isten erken cikmaya baslayinca ben de spora baslayacagim. Bu aralar cok gec cikiyorum yine.

Yaa ben ekstradan gece us nöbetleri almaya vasladim. Sağlikcı olduğum için ihtiyac duyuldugunda huzur evlerinde gece çalışıyorum. Kendi işime 24 nisanda baslayacam. Yazin türkiye gelmek istiyorum o yüzden para biriktirmem lazim.. Ama malesef gece nöbeti bedene çok ağır geliyor. Vücut gerekli uykuyu alamadığı için kilo vermem durdu :-(

Gerçekten zor gece uykusu işini zorlaştırıyor. Güzel bir mesleğin var ama.

günaydın canım,ben anlamadım ki özendilkçe olmuyor hep Bi aksilik çıkıyor oluruna bırakıyorum kasmak yok bundan sonra ,bugün orucum bakalım nasıl gidecek 1 mayısa kadar tartılmak yok 100gr verdim 200 gr aldım derken moralim bozuluyor

Bende tartıda aldım görünüyor güya ama beden olarak inceliyorum bu aralar hic giyemedigim kıyafetleri giyorum bu ara. Sen kendini ölcdun mu? Velki cm olarak inceliyorsundur

Bende tartıda aldım görünüyor güya ama beden olarak inceliyorum bu aralar hic giyemedigim kıyafetleri giyorum bu ara. Sen kendini ölcdun mu? Velki cm olarak inceliyorsundur
ben spora gidiyorum daha sıkı oldum, evet kıyafetlerim çok daha rahat oluyor işte onun için tartılmamaya karar verdim

Ben sadece oruc gunlerinin aksaminda tartiliyorum. Diger gunler farki anlamiyorum.

günaydın diyete devam da giden gelenden mola verdim bugün tekrar başlıyorum hadi hayırlısı

kızlar günaydın bensiz topik sessizleşmiş :))

ben başka diyetler yaptım ,olmadı şimdiki kilom 67.1 bi türlü 66 ya inmiyor şu rakam (

neyse bu da bişeydir..

şimdi size şöyle söyleyeyim ,sorayım hatta ben bi gün serbest 2 gün oeruç yapsam olur mu ? çünkü geçen defa yaptığımda 1+1 ken verememiştim hatta almıştım ama 2 gün üst üste yapınca vermiştim orucu öyle mi yapsam artık şu 66lar 65ler bana görünmeli

Bence serbest günlerde şekerli şeylerden uzak dursan verirsin that's sugar i seyret . Orda kişi 2100 kalori alıyordu hep ve sağlıklıydi 21 gün yine 2100 kalori aldı ama belli bir ölçü şeker ekledi. 8 kilo aldı. Serbest günlerde şekerden uzak durarak kesinlikle verirsin ben bu yola devam ediyorum. Bugün son tahlillerim çıkacak ona göre yola devam edecegim.

Daha önce yaptığın bahsettiğin diet nasıldı. Spor yapmadan sanırım kilo vermen zor olacak . That's sugar i seyret bence. Onu seyrettikten sonra önemli olanın kalori değil yediklerim olduğuna karar verdim. 2100 kalori ile 8.5 kilo aldı. Önceden 2100 kalori alırken sağlıklı iken daha sonra değerleri kötü çıktı. Şekerli gıdalardan uzak durmaliyiz. Serbest günlerde. Ben artık buna dikkat ediyorum.

Slm kizlar normal kalori yontemi bende basarili olmadi cunku yeme atagi gecirince verdigim tum kilo geri dondu. 4.3 e bir kez daha sans verecegim haftaya dietisyene gidene kadar ise yararsa guzel yaramazsa isim zor. Sizde durumlar nasil kilo veren var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…