5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

selam,ben 65 de takıldım daha gitmiyor bu hafta sporu 4 güne çıkardım bakalım faydası olacak mı

Geçen gün bir dergide bir mankenin sürekli 500 kalori ile beslendigini okudum inanılmaz zayıftı . Bu insanlar yemeden nasıl duruyor.

Forumda ki hurma diyetini bu inceleyin isterseniz. Ben netten biraz araştırdım ciddi kilo verenler olmuş . Deniyim dedim sadece 1 gün yapabildim gerçi ama belki siz başarırsınız .

Yeme atakları olan benim gibi biri için evet bu diet kesinlikle başarılı verdiğim kiloyu geri almadım ama diyeti bıraktıktan sonra kilo vermeye devam edemedim. Yeniden bu diyetle kilo vermeye başlayacağım. 4 gün harika diet yapıp 2 gün ipin ucunu kaçırdığı için kilo veremiyorum bu da tüm çabami boşa çıkarıyor. Bu diet bana hatası telafi şansı veriyor düzenli yemeye geçmeden önce

Gerçekten başarılı ve bana en uygun diet bu ÍF diyeti 16/8 iştah kontrolü için 5:2 de 2 gün 500 diğer günler 2000 alınca çok başarılı sonuç alınıyor. Ben yeme ataklarini bu şekilde çözdüm

slmlar nerelerdesiniz arkadaşlar ben şimdi bu diyeti yapmayı planlıyorum bir ses verirseniz çok sevinecem

bende yaptım cnm zmanında hızla gitti kilolar
ama eskisi yedigim için tekrardan geldi..

belli bir süre sonra yeniden başlıycam ama

Merhaba ben de ise yaradı ama 500 kalori kısmı çok sıkıntılı oldu. Bu diyetle verdiğim kiloyu başka birseyle vermedim ben de ise yarıyor. Umarım sizde de yarar

Merhaba ben de ise yaradı ama 500 kalori kısmı çok sıkıntılı oldu. Bu diyetle verdiğim kiloyu başka birseyle vermedim ben de ise yarıyor. Umarım sizde de yarar
Merhaba,2 gündür sizin yazdıklarınızı takip ediyorum,bu diyet gerçekten ise yarıyor mu,siz toplamda ne kadar kilo verdiniz

500 kalori ile gün geçirebilir diğer günler 1800 ile 2000 arasında alırsan basariyorsun ama ben direk böyle yapmadım yapamadım. 8_16 şeklinde yaptım. Oglene kadar bişey yemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…