45 gram hediye

. Ben hediye almayalım demiyorum ama daha uygun bi altın ya da bilezik yine takalıö diyorum resmen kavga ediyoruz ben senelerdir araba alırız diye biriktiyorum adam hediye edecekmiş. Sizce nasıl davranmam gerekiyor
Ortak birikimiziniz ise tek tarafli olarak bu parayi kendi istekleri dogrultusunda kullanmasi dogru degil.
Zten hediyeye karsi degilmissiniz.Konu kardesi olabilir,ama bu birikimler uzerinde tek basina soz sahibi olmasina hak tanimaz.
45 gram altin suan neredeyse 21.000 kusur.

O zaman ailesi alsın bizede biz takalım :)

45 gramı ailesi düğünde taktı anne baba birde bu evlenevek olanın adına ama ben onun adına taktıklarını bilmiyordum

O zaman 15 gr olacak takılacak olan

Ana baba vefat mi etti

Onlar da takacak 30 gr Eşitlik olacak

Gramı bilmiyorum eşimin ablasına iki bilezik takmıştık 22 ayardı ama hediyeliklerden değildi

Şimdi evlenen olsa güç yeter mi bilemem

Bizde anne baba ne takarsa taksin kardese hatta kardes çocuğuna bile bilezik takilir..Durum el verdigi olcude 45 gram olmaz da 10 gram olur .

O zaman ailesi alsın bizede biz takalım :)
Kendi kardeşiniz olsaydı aileniz mi alacaktı sizin takınızı kendi kardeşiniZe ne takardınız düşünüp onu teklif edin. Siz evlenirken bilhassa bekar ve işsiz olmayı kendisi seçmiş olamaz herhalde kayınbiraderiniz

Maddi durumuz nasıl peki eşinizin kazancı çokmu iyi o zaman çok fazla evet ama hadi neyse..
Yook sizin bilezileriniz varda o da onlardan birkaçını bozdurup onunla falan alacaksa yada sizde çalışıyor ortak birikim yapıyorsanız iş değişir asla izin vermeyin...elti için değmez çünkü asla kıymet bilmez üste de nankörlük eder pişman olursunuz

Eşim normal bir memur ev yok araba yok ben çalışmıorum kendimden kısıp biriktiriyorum araba almak için ama eltiye hediye biriktiriyoröusum farkında değilmişim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…