4444 Salat-ı Tefriciye(listeli)

Kizlar ozur dileyerek soruyorum namazini mutlakami kilmak lazim ben yataktayim anca hastanede nasil yapicam.otrmak dahil yasak bana boyle okusam olmazmi

Kizlar ozur dileyerek soruyorum namazini mutlakami kilmak lazim ben yataktayim anca hastanede nasil yapicam.otrmak dahil yasak bana boyle okusam olmazmi
Canım senin niyetine birimiz kılarız istersen, istersen de duanı edersin estağfurullah salâvat çekersin başlarız

Gözlerle namaz kılmak diye bir şey de var da İslâm kolaylaştırma dinidir, zorlaştırma değil seni ve bebeğini en ufak bir tehlikeye atmadan yapabiliyorsan yap yoksa kılarız biz

Gozlerle kilmayi ogretirseniz yatdik yere kilarim tabi keske otra bilsem oyle kilarimda iste
Gözlerle namaz kılmak diye bir şey de var da İslâm kolaylaştırma dinidir, zorlaştırma değil seni ve bebeğini en ufak bir tehlikeye atmadan yapabiliyorsan yap yoksa kılarız biz

Canım senin mesajın delirmelik değil de son nokta gibi oldukurallar belli, 44 kişi, herkes bir şey anlamayıp 3 soru sorsa 120 soruyu geçiyor 2-3 de okuma usulü tavsiyesi verse 120 de öyle yapar240.
Sorun şurda anlamayacak 120 şey yokaynı sorular dönüp duruyor okuma şekli belli, 120 kere aynı usül önerilse değil, 120 tane farklı usül sunulsa curcuna yanlış anlaşılmaları düzeltme, alınganlıkları telafi az okudu çok okudu okumadıbir de özel ekstrem durumlar varbir de listeden çıkma olayı var

Eeevvveet beyinden dumanlar çıkıyor hissettim. Ama K Kirazxyz arladaşımla aynı fikirdeyim. Kızcağız demişki 1 kişinin duası okunurken sıradaki kişi oyalanmadan namaz kılsın zaman kaybı olmasın(bana da kızma ❤❤❤)

Olur da işte bu sefer herkes cevap veriyor ve tam bir kaos tamam siz halledin aranızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…