4444 Salat-ı Tefriciye(listeli)

Canım senin mesajın delirmelik değil de son nokta gibi oldu😊kurallar belli, 44 kişi, herkes bir şey anlamayıp 3 soru sorsa 120 soruyu geçiyor😊 2-3 de okuma usulü tavsiyesi verse 120 de öyle yapar:KK57:240.
Sorun şurda anlamayacak 120 şey yok:KK19:aynı sorular dönüp duruyor :KK51:okuma şekli belli, 120 kere aynı usül önerilse değil, 120 tane farklı usül sunulsa curcuna🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ yanlış anlaşılmaları düzeltme, alınganlıkları telafi :işsiz:az okudu çok okudu okumadı:işsiz::KK47:bir de özel ekstrem durumlar var:KK51:bir de listeden çıkma olayı var😅😅😅
Çok normal vakit kaybı olmasın diye söylenmiş bi cümleye verilen cevapları ve üstüne yapılan konuşmaları okuyorum gerçekten hoş değil. Neyse uzatmamak daha doğru galiba. Duamızı yapalım da hayırlısıyla :)

Uyku sersemiyim diye cevabı algılayamadım sanırım, amacım kaos değildi😄 aramızda halledilecek bişe değil gülüm bize sen lazımsın geç otur masaya muallim😝
Yok kuzum sen değil kalabalığız ya ondan kinetik enerji çok yüksek :KK6:her türlü yardım teklifini kabul ediyorum :KK5:mavi tokalı olan benim

Çok normal vakit kaybı olmasın diye söylenmiş bi cümleye verilen cevapları ve üstüne yapılan konuşmaları okuyorum gerçekten hoş değil. Neyse uzatmamak daha doğru galiba. Duamızı yapalım da hayırlısıyla :)
Canım yaratıcı ya da orijinal bir fikir değil, zaten öyle yapıyoruz:KK51:

Duam: Allah’ım,gönlümdekileri biliyorsun... Rahatsızlığım şifa bulsun,sıkıntılarımı gider. Amin amin amin. Allah amin diyenlerden razı olsun🌸 senden de @newplanet imm💜
Canim tefriciyeden önce sana da 21 kez estağfurullah el azim ve etubu ileyh okuyacak mıyız , birde Eûzü billahi mineş şetanirracim.Bismillahirrahmanirrahıym.İnnallahe ve melâiketehû yüsallûne alen nebiyy yâ eyyühellezine âmenü sallü aleyhi ve sellimü teslimâ” duasını
Yoksa sadece dua sahibi mi okuyor

Canim tefriciyeden önce sana da 21 kez estağfurullah el azim ve etubu ileyh okuyacak mıyız , birde Eûzü billahi mineş şetanirracim.Bismillahirrahmanirrahıym.İnnallahe ve melâiketehû yüsallûne alen nebiyy yâ eyyühellezine âmenü sallü aleyhi ve sellimü teslimâ” duasını
Sadece dua sahibi diye biliyorum canım🥰

canım namazı ve estağfurullahı sadece dua sahibi kılıyor... biz sadece 101 kere salavat okuyoruz dua sahibinin duasına 1 defa niyet edip besmele ile çekerek 101 defa okuyoruz salavatı tefriciye

Biri bitirince diğerine hemen başlayalım dedim bir günde yetiştirebilmek için. Bu duayı ilk kez okuyorum ezberimde de yok. Yani iyi niyetle bi şey söylemiştim. zaten öyle yapıyormuşsunuz ne güzel. Tam olarak yazdığım mesajın neresi delirmelik???
Yanlis anladın bitanem @newplanet hep o emojiyi ister senin icin soylemedim canm benim

X