42 yaşinda hiç hesapta yokken 3. ya da 4. çocuk mu geliyor

Amin, siz de mutlulukla büyütün. Tarzan gibi eğlensin doğal ortamda diye bir dünya para veriyorsunuz ama evin önünde çamurla oynasa vah yazık dersiniz

Amin, siz de mutlulukla büyütün. Tarzan gibi eğlensin doğal ortamda diye bir dünya para veriyorsunuz ama evin önünde çamurla oynasa vah yazık dersiniz
Çalışan bir anne olduğum için evet dünya kadar para veriyorum. Neden yadirgadiniz?

Sabah sokağa salip akşam eve alsam iyi olurdu ama malasef mümkün değil:) yasalar izin vermiyor. Yaşadığım ülkede ev önünde, mahalle arasinda oynamak yaygin değil.
Kreş sonrasi ve haftasonlari çamurlada oynuyor.
Siz gerçekten anlamak istemiyorsunuz ama neyse. Direnciniz yordu

Some cultural problems gözetim altında olması açısından evet iyi fikir olabilir

İmkan az diye insan nesli kurusun mu?
Merhaba az imkanlının nesli kurumasın da bir tane çocuk yetmez mi?
Allah bağışlasın 11 yaşında bir oğlum var şimdiden bedelli askerlik parası,devlet üniversitesini kazanamazsa özel üniversite parası derdine düştük babası ile ki 3 çocuğa bakacak imkanım var şükür.
Ben çok çocuklu bi ailede büyüdüm geçelim arkadaşlar sevgi yetiyor çocuğa laflarını yetmiyor.Arkadaşların geziye giderken senin para olmadığını bildiğin için gezi var bile diyememen sonra ama olsun annem babam beni çok seviyor olmuyor.

İlker inanoğlu’nun vefat eden babasına veda konuşmasını izlediniz mi? Vaktiniz varsa tavsiye ederim

İlker inanoğlu’nun vefat eden babasına veda konuşmasını izlediniz mi? Vaktiniz varsa tavsiye ederim
İzledim hanımefendi ama pek bir bağdaştıramadım konumuz ile.
Herşeyi kendi yapan sert bir babaydı diyor.Ben oğlumun yerine askerliğe biz gideceğiz demedim ki ya da önüne dünyaları sereceğiz ama sevmeyeceğiz de demedim.
Kuru kuru sevgi karın da ruh da doyurmuyor.

Hamile kalsan ne yapıcaksın Allah aşkına
Hiç catlamiyorum valla çok gönülden sevindim. üzüntüm bu güzel habere sevinmeme engel degil
Ben de zaten genel olarak farklı birşey demiyorum, ama konu sahibi özelinde maddi bir sorun yok ve hevesliler gibi, yani kişi ve anlatılanlar özelinde bakıyorum konuya. Baskasi gelse para yok napicaz dese, elbette dikkatli olun veya tekrar düşünün, önce kendinize bakın derim

ne alaka benim mesajıma o cevap ben A Aysenimi yi kastettim

Böyle konularda hep iki uca gidiliyor nedense.
Sanki ikinci çocuğu yapacak aileler çocuklarını makarna, ekmekle büyütecekmiş gibi ya da tam tersi çocuk masraflı diyen kişiler marka düşkünü, doyumsuz insanlarmış gibi yaklaşılıyor.

Çocuk sahibi olmak için maddi güç gerekir diyenlere sanki çocuğa sadece masraf yapacak, ama sevgi ilgi vermeyecekmis gibi tavır takınılıyor.

Çocuk sahibi olmak ve hakkıyla büyütmek için hem belirli bir maddi güç hem de yeterli sevgi ve ilgiyi verecek manevi kapasite gerekiyor. Birinden biri olmasa da olur denebilecek şeyler değil.

2 veya 3 çocuğa da maddi manevi yetebilecek aileler elbette ki vardır. Sonuçta kimin ne kadar parası ve sabrı var biz bilemeyiz. Ama özellikle ikiden fazla çocuk için çok çok iyi düşününümeli bence.

Sizde galiba salca ekmekle büyür diyenler grubundasiniz. Bu devirde maddiyat en önemli etkenlerden biri. Farklı olmasını bizde isteriz ama malasef hayatin gerçekleri

Hayatın gerçekleri sizin tekelinizde galiba, bizim hiç haberimiz yok, salça ekmekciler de her ne demekse...
Buyrun "seri dislike" grubu, sizden farklı düşünme özgürlüğümü kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…