41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

Kizlar esma mazeretli babamin kiziyim icin okuyacagiz listeyi birazdan duzenleyecegim canlar

En az 3 tane olacak isteyen okumaya baslayabilir pazartesi aksami yeni listeye gececegiz

Oyyy kuzum simdi cok uzuluyorsun ama bu iyiye isaret peygamber efendimiz demis ki ne zaman kotu gunler belalar ust uste gelirse sevinin cunku bu dertlerin bitecegi ve guzel gunlerin geleceginin isaretidir hadi bu son olsun bir ay daha sabret cnm duser o bir ayda merak etme benim de oyle oldu ya 3 aydir tedavi bile olamiyorum cnm guzel gunlere az kaldi cok yakindir

Insallah canim insallah..Öyle bunaldimki dua da edemiyorum üstune de arkadasimi duyunca iyice kotu oldum..Isyan etmiyorum sadece uzuluyorum bide insanlar kafada bitiyo demiyo mu cinlerim tepeme geliyo..

Insallah canim insallah..Öyle bunaldimki dua da edemiyorum üstune de arkadasimi duyunca iyice kotu oldum..Isyan etmiyorum sadece uzuluyorum bide insanlar kafada bitiyo demiyo mu cinlerim tepeme geliyo..
Bence onlari bosver kafada falan bitmio hamile kalinca simaranlar oyle dio tuncer yani mine stresi bana geliyordu taa hissediyodum oysa hamile yani ugrasip ugrasip aylar sonra hmile oluyolar ve inan deli oluyolar hamile olcam diye hamile olunca da ayyy hic dusunmedigim ay oldu diyorlar birini taniyorum hamile kalabilmek icin can atitordu aylarca olmadi klomen igne falan filn olmadi incir suyu icti onunla hamile kaldi ictigini soyledi bana bide sonrada baktim arkadaslara aynen bunu soyluyordu ay hicbisey yapmadim hic kafaya takmadim oldu diyodu bosver herkedin her dedigini kaale alma cnm sen beni dinle gercekten bunlar guzel gunlerin habercisi kul bittim dediginde rab yettim dermis sabirli ol Allah a sigin cnm

Selam hanimlar yeni listeye geçildi ama ben dun aksam hastalandim. Bu hafta mazeretliyim. Yük olmak istemiyorum size isterseniz not alayim ben temizlenince borclarimi okuyayim.
Bu hafta bana da sora gelir büyük ihtamalle isteyenle sirami degistirebilirim.

Berirem 500 yasin için 30 tane etrafima dagittim canim. Regl olmasam ben de okurdum kismet olmadi bu hafta.

Umutsuzluk yok bacilar hepinizden bebek haberleri alacagiz allahin izniyle

Optum hepinizi

Canim okutabilecegin biri varmi ben mazeretli oldugumda ya da cok yogun oldugumda anneme okutuyorum oyle biri varsa da olur bir haftada 3 kisi geceriz 10 12 tane okumak asil sana yuk olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…