41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

HAYIRLISI OLSUN ARKADAŞIM SEN BASTADA OLSAN SONDADA OLSAN BEN SENİN İÇİN HEP DUA EDİYORUM.BEN ŞİMDİ 3 YASİNİ OKUDUM ALLAHIM KABUL ETSİN.GULUCUK İÇİN COK SEVİNDİM HABERİM YOKTU.DARISI BİZİM BASİMIZA
Allah herkese versin nufus patlaması olsun eylul ekım kasımda

günaydın kızlar ben geç gördüm ya bir ben kalmışım kusura bakmayın bu akşamda kayınvalidemdeyiz yarın ancak okuyabilirim.biterse geçin siz diğerine ben okurum yarın öpüldünüz.

239 yazıyo. Sonucu aldık elimize eşim baktı. Hafta yazmıyo dedi. Bende ozaman hamile deqılım hwr halde dedım. Dpktora gostermeye odaya gırdık. Acıl doktoru degısmıs. Sey gebelik testi dedim. Adam baktı tebrikler ama cok kucuk yeni yumurtlamışın. Hafta bıle degıl dedı. 2 gune deger artar bı kadındogumcuya gozuk dedı. Ben cıktım esım hala bısıler soruyo. Bız bırıncıyı kaybettık.yol gostwrın neolur. Oda cok dıkkatlı hareket et dedı. 2 gun ıcınde doktorunuza gorunun ddedı.bakalım
canım çok sevindim değerin düşük değil haftalık olmalısın rabbim kucağına almayıda nasip etsin inş bu topik uğurlu bak sen . hamişsin gelsin inş devamları

Gunaydin melekler
Ben bugun ehliyet sinavina giriyorum bana dua edin
Bu arada okulum icin 3 taneyi okuyalim listemiz bitsin mine yarin okuyacak biz yeni listeye gecelim 1 tanesi berireme bir tanesi bana 1 tNesi kime hadi gonullu olan alsin almassaniz sevabi ben alirim ona gore :KK53::KK53:

Gunaydin melekler
Ben bugun ehliyet sinavina giriyorum bana dua edin
Bu arada okulum icin 3 taneyi okuyalim listemiz bitsin mine yarin okuyacak biz yeni listeye gecelim 1 tanesi berireme bir tanesi bana 1 tNesi kime hadi gonullu olan alsin almassaniz sevabi ben alirim ona gore :KK53::KK53:
Ben alırım ² yasinide. 2 tane okucam dimi

Yolculuk vakti geldi çattı... Hepinizi önce Allah'a sonra o güzel yüreklerinize emanet ediyorum. Yolculuk esnasında hepiniz için en içten şekilde dua edeceğim, inşallah Rabbim kabul eder. Aklınız kalmasın kızlar, payıma düşen yasinleri aksatmadan okuyacağım. Hakkınızı helal edin, inşallah tekrar görüşmek dileğiyle. Hoşçakalın...

Yolculuk vakti geldi çattı... Hepinizi önce Allah'a sonra o güzel yüreklerinize emanet ediyorum. Yolculuk esnasında hepiniz için en içten şekilde dua edeceğim, inşallah Rabbim kabul eder. Aklınız kalmasın kızlar, payıma düşen yasinleri aksatmadan okuyacağım. Hakkınızı helal edin, inşallah tekrar görüşmek dileğiyle. Hoşçakalın...
Allaha emanet ol cnm selametle

X