41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

Ben adetliyim okurdum yoksa.fatmacim sira bende canim kocamla kavga ettik bosaniyoruz cok kotuyum

Canım sakin ol, aranızda ne geçti bilmiyorum ama öyle hemen boşanma olurmu? Üzülme lütfen, birtek ölümün çaresi yok.

Geçmiş olsun canım, hayırlı haberlerini bekliyoruz.

ALLAH kabul eder inşallah canım, senin niyetin önemli.

günaydın
belgin noldu şaşırdım okuyunca. sebep ne?
elanur önemli olan senin niyetin allah kabul etmiştir inşallah. sen üzerine düşeni yapmışsın vesvese yapma bence.
loyalty sana da geçmiş olsun canım.

günaydın kuzlar. bugun mis gibiyim. gusul abdestimi aldım. artık psikolojımde düzeldi.
verende allah. alanda.

ben sıradaki kişi asmunikal olduğu için onun niyetine 4 yasin okumuştum haftasonu
ebrulim için bu akşam okurum inşallah

günaydın kuzlar. bugun mis gibiyim. gusul abdestimi aldım. artık psikolojımde düzeldi.
verende allah. alanda.

Iyi olmana cok sevindim gülüm :)

e-brulım arkadaşımıza 4 adet yasin okudum Rabbim sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşALLAH

Amiiiin :) Allah razi olsun arkadasim, Rabbim herseyi gönlüne göre versin.

YENI LISTE HAZIR EBRULIM ICIN OKUYCAZ ASMUNIKAL BIR SURELIGINE BURDA OLMAYACAK BUYRUN IKI GUN ICINDE TESLIM EDELIM
cancağızım. merhaba nasılsn. tatlım ben artık okulabiliyom. ne kadar oukcam. listede ismimim yananda yazmıyo tatlım.

cancağızım. merhaba nasılsn. tatlım ben artık okulabiliyom. ne kadar oukcam. listede ismimim yananda yazmıyo tatlım.
Canim bilemedigim icin sana yazmadim bu listede onceki cumartesi bitti tek sen kaldin gelmeyince bu ne kadar surecek bilemedim sen kumbara yap istersen bu listede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…