41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

HER ADET OLDUGUMDA UMUDUM BİTİYOR ONDAN SONRA TEKRAR BASLIYOR.

rahım fılmı onerırım sana ısrarla cunku o fılm bıle bebıs sansını arttırıyor ayrıca fılm cekmeden nasıl asılama yaptılar kı sana

HER ADET OLDUGUMDA UMUDUM BİTİYOR ONDAN SONRA TEKRAR BASLIYOR.
ufff dua edıyorum hep Allahım ya hayırlı bır evlat ver bana ya da bu isteği al içimden dıyorum cunku her nekadar herkesın yuku kendıne agır ama hıc hamıle kalamamak kalıpta mezara koymaktan daha ıyı aklımdan cıkmıyorlar

Kizlar su 4 taneyi lutfen biri alabilir mi benim kanama devam ediyor abdest tutmuyor okuyamiyorum okuyabilsem kimseye demeyecegim zaten

Kizlar selam herKese bende de durumlar iyi degil..Cumadan beri bas agrim ve sag kasık agrim vardi bugun artti 4 tane acil gezdik ultrason yok bakilmadi..Idrar temiz cikti kanda öyle..Ama igne falan gecirmiyo agriyo azaltiyo..Yarina kaldi sabah gidicem doktora bana dua edin kizlar korkuyorum cok..

Kızlar bugün Adak kurbanımı kestirdim kabul oldu mu bilmiyorum .(ailem Adak için kestirdigimi bilmiyordu, hayırlı bi evlilik yapma niyetiyle kestirdim çünkü) abim ,annem ve ben gittik hayvan pazarına. Ben hiç anlamam hangisi iyidir hangisi kötüdür.annem bitane beğendi anlaştık.hayvanı kesmeye götürüyorlar (hemen yanında kesimhane var, kosturmacayla götürdüler hayvanı) annem dediki
"Hayvan dişi mi erkek mi? "
Adam" bunlar .....bişey dedi" (ne dediğini hatırlamıyorum o yüzden .... koydum)
Annem "o ne demek"dedi.
Adam"yani ne dişi ne erkek "dedi.
anneminde benimde içime sinmedi .ama kesimhane den geri getirin almıyoruz bunu diyemedik.

Birde geçen hafta regl oldum o yuzden de kesmeyi istemedim.reglim bitsin ki arkasından namaz kilayim diyip bu hafta kestirdim. Normalde 4 günde biter reglim bugün 7 gün oldu hala bitmedi

ALLAH kabul etmedi mi benim kurbanımı .inanamayacaginiz kadar üzüldüm böyle olmasına Ağlıyorum ben şimdi.

YENI LISTE HAZIR EBRULIM ICIN OKUYCAZ ASMUNIKAL BIR SURELIGINE BURDA OLMAYACAK BUYRUN IKI GUN ICINDE TESLIM EDELIM

Olmustur o merak etme seytan vesvese veriyor sana dinleme

Tamam 4 tanesini yazdim bu listeye 2 tanesi de simdiki listeye cnm sana 4 yazicam 2 tane okuycaksin ya da istersen o iki tane kenarda kalsin direk 4 tane oku nasil istersen

Tm cnm ama hastayım dha 3. Günüm bi süre dha okuyamcam 2 taneyi de başkasına yaz sorun olmcaksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…