41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

Kizlar persembe gecesi tum listedeki arkadaslarin niyetleri icin bir tane okursak yada kac tane okumak istersek o kadar okuyalim mubarek geceden hepimiz faydalanmis olalim bir de cuma selasi ile ezani arasinda bir yasin okumak da cok makbulmus cuma suresi okumak da

Bu fikri cok begendim :)

Tm cnm ama hastayım dha 3. Günüm bi süre dha okuyamcam 2 taneyi de başkasına yaz sorun olmcaksa
Katre sen bu listede okuma seninkileri baska bir arkadasa vericem keske bittiginde geldim deseydin boyle ondan al on a ver karisiyor bazen karsimdaki ben okumustum ama diyor nese sana bi sonraki listede yazacagim

Kizlar persembe gecesi tum listedeki arkadaslarin niyetleri icin bir tane okursak yada kac tane okumak istersek o kadar okuyalim mubarek geceden hepimiz faydalanmis olalim bir de cuma selasi ile ezani arasinda bir yasin okumak da cok makbulmus cuma suresi okumak da
iyi olur aslında
hatta günlük esma yada selavat da okuyabiliriz

selam kızlar.
benim sıramı sürekli atladık.
bir akrabamız vefat etmiş. yarın onun taziyesine gidicem. muhtemelen cüz falan alıp okurum. cuma gününe kadarda hastalanırım.
benim sıramı en altta yazabilirsiniz. bunu yapmamın sebebi, kendi sıramda 5 6 tane okuyabilecek durumda olabilmek için.

rabbim herkesin duasını ve dileğini kabul etsin

selam kızlar.
bir akrabamız vefat etmiş. yarın onun taziyesine gidicem. muhtemelen cüz falan alıp okurum. cuma gününe kadarda hastalanırım.
benim sıramı en altta yazabilirsiniz. bunu yapmamın sebebi, kendi sıramda 5 6 tane okuyabilecek durumda olabilmek için.

Tamam peki bu arada diger arkadaslarin listelerinde okuyabilecek misin yoksa senin listene sira geldigi zaman mi geleceksin

selam kızlar.

Allah rahmet eylesin canim, mekani cennet olsun insallah.

KIZLAR BU ARADA EGER 3. TURU YAPACAKSAK SUNU BELIRTEYIM BURDA ORTADAN OLDU KURAL GERCI BEN ELIMDEN GELDIGINCE UYDUM ON GUN ADET OLDUM AMA HEP ANNEME OKUTTUM DIGER TURDA MAZERET KABUL ETMIYCEZ UYGUN GUNLERINIZDE FAZLADAN OKUYUP KUMBARA YAPARSANIZ KIMSEYE VERMENIZE DE GEREK KALMAZ LISTE DE HIZLI BIR SEKILDE ILERLER HERGUN BIR KISIYE OKURUZ

KIZLAR BU ARADA EGER 3. TURU YAPACAKSAK SUNU BELIRTEYIM BURDA ORTADAN OLDU KURAL GERCI BEN ELIMDEN GELDIGINCE UYDUM ON GUN ADET OLDUM AMA HEP ANNEME OKUTTUM DIGER TURDA MAZERET KABUL ETMIYCEZ UYGUN GUNLERINIZDE FAZLADAN OKUYUP KUMBARA YAPARSANIZ KIMSEYE VERMENIZE DE GEREK KALMAZ LISTE DE HIZLI BIR SEKILDE ILERLER HERGUN BIR KISIYE OKURUZ
ben başladım tatlım mesalal sabah-tan beri okuyom...
şöyle 41 tane yapıp bırakıcam.işimde yok hem bugün okuduuğum kadar okuyup bugün ..
ama 41 tamamlıcam kumbaramı..
yoksa çok zorladım sizleri 10 gündür.

YENI LISTE HAZIR EBRULIM ICIN OKUYCAZ ASMUNIKAL BIR SURELIGINE BURDA OLMAYACAK BUYRUN IKI GUN ICINDE TESLIM EDELIM
ebrulim arkadaşımız için 4 adet yasin okudum. Allah'ım hepimizin hakkında hayırlısını versin.
bir arkadaşımız eşiyle ayrılma noktasında olduğunu yazmış, Rabbim yardım etsin. herkesin yuvasına, bizlerinde yuvasına huzur versin.

şöyle 41 tane yapıp bırakıcam.işimde yok hem bugün okuduuğum kadar okuyup bugün ..

Canim nasil niyetleniyorduk kumbara yaptigimiz zaman?

ebrulim arkadaşımız için 4 adet yasin okudum. Allah'ım hepimizin hakkında hayırlısını versin.
bir arkadaşımız eşiyle ayrılma noktasında olduğunu yazmış, Rabbim yardım etsin. herkesin yuvasına, bizlerinde yuvasına huzur versin.

Allah razi olsun abla. Amin, Allah kabul etsin.

Canim nasil niyetleniyorduk kumbara yaptigimiz zaman?

.

tatlım okuyosun.. sonraki günlerde biri yerine bağışlıcan.
mesala sıra sende.. ben okuyumıyom.. daha önceden okuduklarım var. allahım kumbaramdakı 10 yasinin 4 tanesini sen arkadaşımızın dileği için kabul buyur. amin dicem ...

böle olcak sanırım...

tatlım okuyosun.. sonraki günlerde biri yerine bağışlıcan.
mesala sıra sende.. ben okuyumıyom.. daha önceden okuduklarım var. allahım kumbaramdakı 10 yasinin 4 tanesini sen arkadaşımızın dileği için kabul buyur. amin dicem ...

böle olcak sanırım...

Tamam gülüm sagol bende öyle yaparim, adetim gecince bende hemen biriktirmeye baslayacagim insallah.

Yok sen bizi zorlamadin mazeret olayi yerlessin istiyorum 3. Tur olmali cnm 123 yasin hatmi kebir demek basladik bitirelim hizli gecsin bu turda ortada oldu kural herkesin kumbarasi yoktu ben anneme okuttum ama herkesin okutacak kimsesi olmayabilir benim cabam 3. Tur icin

X