41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

Cok hassaslardir ince ruhlulardir
Ince ruhuna diycem simdi ince de kendine ince bana mese odunu ewet hemen alinir kuser bense duygusalliktan hic hazetmem birsey yaptiysan mantikli bir sebebin olmali elin karisini ziyarete gidip karini dogum gununde ewde tek basina tek kelime etmeden birakiyorsan aciklaman lazim bunu yoksa ben kedim aciklarim o da hos olmuyor

ben de senin gibiyim

Dinine bagli ama karisina nasil davranmasi gerektigini bilmiyor

Anlamadim ki canim ya, yasi mi kücük, akli mi ermiyor, kendi ailesinde öyle mi görmüs... Basmadi kafam bir türlü. Bence en mantiklisi birinin akil vermesi olur ama bu kisi sözüne itibar edecegi biri olmali.

Buarada sen ona dedinmi dogum gunumdu kutlamdin diye
20 ocak bitene kadar citimi cikarmadim ya kutlamasi beklemiyorum gercekten bu adam gecen yil sevgililer gununde bir kilo et alip al bunu kavurma yap yiyelim diyen adam hediye bu yani bundan oyle seyler beklemiyorum ama beni satip gitmesi davet etmemesi kabahatli oldugu halde yataklari ayirmasi bu ne yhaa

Anlamadim ki canim ya, yasi mi kücük, akli mi ermiyor, kendi ailesinde öyle mi görmüs... Basmadi kafam bir türlü. Bence en mantiklisi birinin akil vermesi olur ama bu kisi sözüne itibar edecegi biri olmali.
32 yasinda aklida herseye eriyor ama annesi hep bu gelin bize uyacak biz ne dersek onu yapacak modunda ama bekliyorum cunaya kadar hatasini duzeltmesin ariycam babasini gelin oglunuzu alin diycem

Haberi varmi senin dogum gununu unuttugundan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…