41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

32 yasinda aklida herseye eriyor ama annesi hep bu gelin bize uyacak biz ne dersek onu yapacak modunda ama bekliyorum cunaya kadar hatasini duzeltmesin ariycam babasini gelin oglunuzu alin diycem
Canim arkadasim ayrilma isini aklindan cikar.yok oyle ayrilmak.siz obur dunyadada birlikte olacaksiniz insallah.sana dogum gununu kutladigini soylemis.en azindan unuttum dememis.Canim benim esinin iyi taraflarini gormeye calis.ayrilirsan ne olacak butun erkekler ayni canim benim.kocanin kuymetini bil.sen tepkini verdin o anlamistir.daha fazla uzatma canim.iyi olun gerekirse ilk adimi sen at iyi olduktan sonra guzelce bu durumu son kez konusur kapatirsiniz

tuncer 82 arkadaşımız için 4 adet yasin okudum.
adrenalin arkadaşım, senin biraz zamana ihtiyacın var bence, kafan çok dolmuş. biraz zaman, biraz sessizlik sakinlik iyi gelecektir, düşüncelerin karmaşıklıktan çıkıp, rayına oturup, sağlıklı düşüneceksindir.

CANIM SEN TOKAATA DEĞİLMİYDİN ORDA OKADAR VARMI EVLER ÇOK YA BEN BİTEK İSTANBUL PAHALI DİYORDUM BURDA BİZİM OTURDUĞUMUZ YERDE ALMAK MÜMKÜN DEĞİL CANIM BODRUM DAİRELER 200 BİN EN KÖTÜSÜ O YÜZDEN BİRAZ MERKEZİ OLMAYAN BEYLİKDÜZÜ TARAFI BİLİRSİN BELKİ ORDAN BAKACAĞIZ

AY KIZLAR Bİ EV GÖRDÜM ŞİMDİ REC EMLAKTA AY AY BAYILDIM 165 LİRA.. AMA BENİM İSTEDİĞİM GİBİ...
AMA OKADAR PARAYI 10 YILDA ÖDERİM

AY KIZLAR Bİ EV GÖRDÜM ŞİMDİ REC EMLAKTA AY AY BAYILDIM 165 LİRA.. AMA BENİM İSTEDİĞİM GİBİ...
AMA OKADAR PARAYI 10 YILDA ÖDERİM

Canim böyle de sonucta kira ödüyorsun, eger kredi aidati cok yüksek degilse firsati degerlendir derim. Ödenir gider Allahin izniyle.

Canim böyle de sonucta kira ödüyorsun, eger kredi aidati cok yüksek degilse firsati degerlendir derim. Ödenir gider Allahin izniyle.
ANNEMLER GELCEKLER MARTTA İNŞ OZAMAN ALMAK İSTİYOM.. 10 YIL BORCA GİRİP. İHTİYAC KREDİ FALAN ÇEKİP.

CANIM ÖDERSİN İNŞ BİZ 850 KİRA ÖDÜYORUZ ARTACAK EYLÜLDE 950 OLUR BİRAZ DAHA EKLENSE EVİM OLSUN ELİN ADAMINI ZENGİN EDİYORUZ YA

BENİM EVİM Bİ TARAFI RUTUBET CEKİYO YENİ BİNA AMA.. EV SAHİBİDE YAPTIRMIYO.

S.a ben biraz gec kaldım k.bakmayın listeden cikarmissiniz yeni listede ilk 3 kişi için 2 ser tane okumuştum yeniden eklerseniz listeye okurum inşallah bu hafta mazeretli yim adrenalin listeye eklersen haber verirsin

S.a ben biraz gec kaldım k.bakmayın listeden cikarmissiniz yeni listede ilk 3 kişi için 2 ser tane okumuştum yeniden eklerseniz listeye okurum inşallah bu hafta mazeretli yim adrenalin listeye eklersen haber verirsin
canım kura cektık lıste oyle olustu ılk 3 kısıye nasıl okudun kı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…