41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

canım ona okuyalım o sıkıntılı ama başka dileği varmı bilmem sıkıntıları gitsin bebişi olsun mu desek
BENDE FATMAYA OKUYALIM DİYOM AMA KABUL ETMİYO SIRAMI BEKLİYİM DİYO KABUL EDERSE ONA OKURUZ ETMEZSE SENDEN DEVAM EDERİZ

yok cnm hıc gerek yok sırayı bozmaya okuyalım mıneye sanırım bı tek kendısı bı de loyal kaldı yarın gecerız yenı lısteye
TMM CANIM SEN NASIL UYGUN GÖRÜRSEN BENİM 9 TANENİN 2 Sİ SANA 3 ELANUR SAYDIK.4 TANE VAR ONUDA MİNEYE OKUYACAGIZYA BEN ADETLİ OLURUM ONA OKUMUS OLURUM.BURARADA BUGUN ADET GUNUM DAHA LEKEM GELİYOR SÖKÜLMEDİM BUGUN YARIN SÖKÜLÜRÜM

TMM CANIM SEN NASIL UYGUN GÖRÜRSEN BENİM 9 TANENİN 2 Sİ SANA 3 ELANUR SAYDIK.4 TANE VAR ONUDA MİNEYE OKUYACAGIZYA BEN ADETLİ OLURUM ONA OKUMUS OLURUM.BURARADA BUGUN ADET GUNUM DAHA LEKEM GELİYOR SÖKÜLMEDİM BUGUN YARIN SÖKÜLÜRÜM
canım elanurun kılerı kıtapseverım okumadı mı oncekı lıstedemıydı o

İYİKİ LEKEM GELMEDEN BİRİKTİRMİŞİM BUNDAN SONRA ADET OLMADAN BİRİKTİRECEM DAHA COK ADET OLACAM BU GİDİŞLE

hanımlar cuma günü sela ile ezan arasında cuma suresini okuyun
ben ne zaman okusam feraha kavuştum
adre sen de oku mutlaka

bu arada ben berrenin listesinde elanurun yerine okudum
belginin listesinde gülücük yerine okudum

ÖYLE DEME ARKADAŞIM O SENİN KOCAN.YÜCE RABBİM ARANIZDAKİ SEVGİYİ MUHABBETİ ARTIRSIN.SENİ O KADAR ÇOK SEVSİNSİN SENSİZ WCYE GİTMEK İSTEMESİN.GÖZÜ SENDEN BAŞKASINI GÖRMESİN.DUA ET ARKADAŞİM.
bende hergün 400 tane allahümme ya vedüd çekiyom.

fatmacım günaydın bugün nasılsın inş kalbin feraha erer rabbim ne hayırlısıysa onu verir sana dün çok dua ettim.canım benim acelem yok sana okuyalım yok diyorsan duamı biliyorsunuz sağlıklı sıhatlı imanlı hayırlı evlat olsun. yavrum hayırlısıyla doğurayım ve bir evimiz olsun kiracılıktan kurtlalım istiyorum dua edin kızlar ctesi ev bakacağız

Herkese günaydin arkadaslar

CANIM KUSURA BAKMA SABAH CVP YAZAMADIM.TMM OLARAK BİLMİYORUM AMA 7 FELAN TUTAR TAHMİNİM.ÇOK PAHALI ASLINDA

Sagol canim bilgilendirdigin icin, gercekten cok pahaliymis ama iste insan cocuk sahibi olmak icin neler yapmiyor. Sayin Cumhurbaskanimiz bas bas bagiriyor en az 3 diye ama cocugu olmayan insanlar maddi acidan iyi durumda degilse nasil karsilayacak tedaviyi? Fiyatlar biraz daha makul olabilirdi...

hanımlar cuma günü sela ile ezan arasında cuma suresini okuyun ben ne zaman okusam feraha kavuştum
adre sen de oku mutlaka

Abdestsiz de okunabiliyormu acaba? Bilgisi olan var mi aranizda kizlar

fatmacım günaydın bugün nasılsın inş kalbin feraha erer rabbim ne hayırlısıysa onu verir sana dün çok dua ettim.canım benim acelem yok sana okuyalım yok diyorsan duamı biliyorsunuz sağlıklı sıhatlı imanlı hayırlı evlat olsun. yavrum hayırlısıyla doğurayım ve bir evimiz olsun kiracılıktan kurtlalım istiyorum dua edin kızlar ctesi ev bakacağız

Hadi hayirlisi bakalim, insallah evi begenip alirsiniz. Allah gönlünüze göre versin.

hanımlar cuma günü sela ile ezan arasında cuma suresini okuyun

Kizlar internette arastirirken buldum, paylasmak istedim.

Cuma günü Sela ile ezan arasında...

ilk önce 10 istiğfar 10 salavat 100 subhanallah dedikden sonra...

Cuma suresini okuyacağız..Cuma suresinin ilk sayfasında iki tane Allah lafzı yanyana gelir... birinci Allah lafzını okudukdan sonra 18 kere dileğinizi söyleyeceksiniz..Mesela Allahım hayırlı bir iş ver..18 kere tekrarladıkdan sonra ikinci allah lafzından başlayıp sonuna kadar okuyacaksınız ve okudukdan sonra tekrar 18 kere aynı dileğinizi tekrar edeceksiniz.. ve salavat getirip 1 fatiha 3 ihlas 1 felak 1 nas okudukdan sonra...100 kere ya fettah zikrini çekip cuma namazını eda edeceksiniz...

X