41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

Kizlar arkadasimiz gelmedi bu alti yasini paylasip okuyalim bitsin bugun teslim edelim 2 tanesini ben aliyorum

Canim nerdesin bitti sayilir seninki sen de bildirim yapinca gecebiliriz sayilar fazla kimsede birikme olmasin zor olur
canım kusura bakmayın, ben hafta sonu giremiyorum. duamı sana özel mesaj attım.
benim listemde mazaretli bütün arkadaşların sayısını bana yazabilirsin. ben okurum.

canım kusura bakmayın, ben hafta sonu giremiyorum. duamı sana özel mesaj attım.
benim listemde mazaretli bütün arkadaşların sayısını bana yazabilirsin. ben okurum.
Canim senin listende bitek sen kaldin tuncer aksam okuyaca iki tanesi kaldi istersen bir tanesini al ondan aksam bir tane daha okusunsen 7 tane oku seninki bitti cnm

Canim senin listende bitek sen kaldin tuncer aksam okuyaca iki tanesi kaldi istersen bir tanesini al ondan aksam bir tane daha okusunsen 7 tane oku seninki bitti cnm
tamam canım, tekrar çok özür diliyorum. ben 7 tane okuyorum. sıradaki arkadaşa geçebiliriz. hepinizden Allah razı olsun. ben c.tesi öğleden sonra ve pazar günü giremiyorum. evde internetim olmadığı için ; ben 2. sıradaki arkadaşımızınki bugün bitiririz diye düşünmüştüm, araya h. sonu giriyor diye maşallah çok hızlı ilerlemişsiniz. o nedenle geciktirdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…