41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

Kizlar elanur84 cuma gunu adak kurban kesecek yeni kisi almayacagiz diye anlastik ama yeni okumaya baslamis kendi basina yetistiremeyecekmis yardim edelim bir sonraki listeyi arkadas icin okuyalim ne dersiniz

Canım kuran okumayı yeni öğrendim çok çok yavaş okuyorum dün dilek için 41 yasin okumaya niyet ettim ama dünden beri ancak 4 tane okuyabildim :KK43: çünkü başka bi dua daha var onuda okuyorum cuma günü aksama kadar bitmesi lazım ama ben tek başıma bitiremiycem galiba :KK43: bu yüzden de yardım istiyorum ALLAH rızası için yardım edin :KK43:
Canım 5 tane alıyorum.. İnş. Bitirirsem gene alırım.. üzülme biter inşallah Allah kabul etsin

Canım 5 tane alıyorum.. İnş. Bitirirsem gene alırım.. üzülme biter inşallah Allah kabul etsin
Canım benim çok teşekkür ederim allah razı olsun , ağlayarak yazıyorum bu mesaji buara kötü hissediyorum kendimi işallah ALLAHIM kabul eder.Allah hepinizden razı olsun

Canım benim çok teşekkür ederim allah razı olsun , ağlayarak yazıyorum bu mesaji buara kötü hissediyorum kendimi işallah ALLAHIM kabul eder.Allah hepinizden razı olsun
Herkeste ne dertler var.. sendeki derdi nimet sayanlar bile var..

Aa canım benim sakın.. niye aglıyorsun hepimizde var sıkıntılar dertler.. ah canım benim :KK43: Rabbim inşallah duanı kabul eyler feraha çıkarsın.

elanur madem rica etmiş. bizede tamam demek düşer..

benimde amcamın yıl dönümü bugün. sıramı erkene alalım ona adayacam diyecektim diyemedim..
1sene geçti.. ama herşey an ve an aklımda..
1fatiha ve 3 ihlas okursanız.. rabbim kabul etsin.. Adem ismi..

Canım benim çok teşekkür ederim Allah hepinizden razı olsun Allah rahmet etsin amcana .ruhuna okudum canım.

müsait olan arkadaşlar amcama 1 yasin okuyabilirmi? 41 tane dağıtıyorum arkadaşlarıma. almak isteyen olursa.
rabbim razı olsun

Kizlar elanur84 cuma gunu adak kurban kesecek yeni kisi almayacagiz diye anlastik ama yeni okumaya baslamis kendi basina yetistiremeyecekmis yardim edelim bir sonraki listeyi arkadas icin okuyalim ne dersiniz
benim için sorun olmaz hatta en sona yazacaksanız sıramı verebilirim ama okuyamıyorum malesef mazeretliyim

elanur madem rica etmiş. bizede tamam demek düşer..

benimde amcamın yıl dönümü bugün. sıramı erkene alalım ona adayacam diyecektim diyemedim..
1sene geçti.. ama herşey an ve an aklımda..
1fatiha ve 3 ihlas okursanız.. rabbim kabul etsin.. Adem ismi..
Elanurunki yarin biter seni de carsamba baslariz cum gunu biter olur mu cnm persembe hecesi hediye ederiz tebareke de okurum persembe amcan icin

X