41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

oglak_kadini

The Devil's Advocate.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2013
20.713
15.786

1. katre584

2. blgsdr
3. adrenalin85

4. tuncer82
5. babamın_kızıyım
6. kitapseverim
7. asmunikal
8. e-brulim
9. berree
10. gulucukgs

TOPLAM...................................................41

KIZLAR SÜREMİZ İKİ (2) GÜNDÜR. AKSATMA YAPILMAMASI ÖNEMLE RİCA OLUNUR!!!!

yeni liste bu.. KATRE584 için okuyoruz ..

haydi besmeleyle başlayalım

Allah kabul etsin...(....) Şimdiden herkesten Allah razı olsun......

Son düzenleme:
arkadaslar kura cektım kagıtları hazırladım eşim çekti böyle çıktı hayırlı olsun hepimize

senınle konusmusmuyduk cnm devam edecekmıydın bılemedım yenıden yaparım kurayı
devamlı bildirimde bulunanlarla yeni liste yapıcam yazmıştınız, sonra yaptığınız liste de ben vardım. listede olduğum için birşey yazmadım, çıkarttığınızı görünce cevap yazdım. sizin için tekrardan zor olmaz, zahmet olmazsa devam etmek isterim.

yok cnm ne zor olucak sımdı tekrar cekıyorum kurayı ewet senı zaten yazmıstım ama sonra konusmadıgımızı farkettım belkı devam etmeyecek dıye dusundum cnm

yok cnm ne zor olucak sımdı tekrar cekıyorum kurayı ewet senı zaten yazmıstım ama sonra konusmadıgımızı farkettım belkı devam etmeyecek dıye dusundum cnm
yeni kuradaki arkadaşlar istemezlerse sıralarının değişmesini, beni en sona da yazabilirsiniz sorun olmaz.

canım seninde hakkında hayırlısı olsun. iş çıkışı kan tahliline gidecekmişsin sanırım.
EVET 2 GÜN GEÇİKTİ. YAPTIĞIM TEST AKSAM ÜSTÜ İKİNCİ ÇİZGİ YAMUK ÇIKTI. BEN YARIN ÖĞLEDEN SONRA İŞTEN İZİN ALIP SAĞLIK OCAĞINA GİTCEKTİM... O HADİ AKSAM GİDELİM HASTANEYE DİYO. MERAKTAN DELİ OLUYOM DİYE MESAJ ATIP DURDU...

Canim o kadar güzel birseye vesile oluyorsun dolayisiyla kimsenin aklina bir kötülük gelecegini sanmam :)

Allah'ım ya, inşallah canım ya, hayırlısı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…