41 Meryem suresi 💛

Allah iyiligini versin insallah Bende iyim sukur
Sen meryem suresine devam et kendin icin guzel bir hamilelik gecirmek icin birde el mubdi esmasini dilinden dusurme
Teşekkür ederim Kuzucugum inşallah internetten açıp dinliyordum Yusuf süresi ve Meryem süresini her türlü açıp dinleyin diyorlar. El mubdiyi de çekerim inşallah çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah Rabbim en kısa zamanda sizlere de nasip etsin. İnanın ki hep dua ediyorum sizin için. Ben de çok umutsuzdum bir gün anne olabilecek miyim acaba diye Rabbim çok şükür nasip etti. İnşallah sizlere de nasip etsin benim güzel kalpli arkadaşlarım. Allah'ım her birinizin yüzünü güldürsün. Poşet poşet ilaçlar kullandık her misafirlikten eve dönüşte ağladık ama hepsi geçecek inşallah. Rabbimin hazinesinde çok inşallah bizlere vermekle de eksilmez Rabbim yazmadiysa bile isteyen dileyen herkese evlat yazsın inşallah olmazları olduran Allah değil mi onun için hiçbir şey zor değildir. Hepiniz için ol desin inşallah ve her birinizin sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlari olsun. İnşallah ben de sağlıcakla kucağıma alabilirim. Benim için de dua edin

Insallah saglicakla kucagina almayida nasip etsin Allah’im insallah guzel bir hamilelik gecirirsin cok Yorma kendini amiin insallah bizde tadariz o duyguyu Allah yardimcimiz olsun

Hayırlı geceler hanımlar bende 41meryem süresi topluyorum kendim için okumak isterseniz eger kimin duasinin kabul olacagi belli olmazmis okurmusunuz lutfen benim için çevreden kimseye demiyorum maalesef burdan belki okumak isteyen olur diye düşündüm

Canim ismini ben 2 tane okurum. Rabbim hayirli evlatlar nasip etsin insallah. Yarin ve öbur gun birer tane okurum. Allah kabul etsin

Canim Bir tane de ben okurum senin icin ismini soyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…