41 Meryem suresi 💛

Magnifiaque mervişim ne durumdasın gittin mi doktora
Elifim dun kan degerim 48 cikmisti doktora hemen mail attim oda sevindi ve dedi carsamba tekrar kan ver ve degerini takip edelim iyimi kotumu demedi o yuzden supheye dusmustum burda arkadaslar sagolsun iyi dediler Yarini bekliyorum yukselmismi diye daha 1.5 haftalikmis

Canım önemli olan güzel ve sağlıkla artması. Birde çok minik daha sağlıkla doğsun sağlıkla gelsin kuzucuk

Ben bayaa geri de kalmışım şöyle yapayım ;en son renklifiyonk arkadaşımız için okumuştum,ondan sonra okuyamadım. Ben okuyamadığım arkadaşlar için okumaya başlayayım okudukça buraya yazarım.

Canim A
Magnii canim Allah razi olsun Ve tebrik ederim mucizene kavusmussun sukurler olsun nasil mutlu oldum anlatamam dualar vesile oldu insallah rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin

Canim A

Magnii canim Allah razi olsun Ve tebrik ederim mucizene kavusmussun sukurler olsun nasil mutlu oldum anlatamam dualar vesile oldu insallah rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin
Canim cok tesekkur ederim
Bende dualarin vesile olduguna gonulden inaniyorum rabbim tez zaman da burda olan arkadaslarima da nasip etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…