41 Meryem suresi 💛

Kizlar ❤️Yarin persembe gecesi bunu yapmak isterseniz diye birakiyorum bebek icin insallah rabbim nasip etsin 😍

Eklentiler

• B6ABFD8A-40EC-4277-8AC9-E694A3F33613.png
    B6ABFD8A-40EC-4277-8AC9-E694A3F33613.png
    424 KB · Görüntüleme: 38
  • B4FC2D70-BC9A-4391-8193-2BF33BA5483A.png
    B4FC2D70-BC9A-4391-8193-2BF33BA5483A.png
    407,1 KB · Görüntüleme: 33
KelebekkB KelebekkB icin ❤️
Niyeti: hayirlisiyla hamile kalmayı ve bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🧡
Life light Life light ✔️
Magnifiaque Magnifiaque
@Elif 8887✔️
burcusami burcusami ❌2
Havva Aras Havva Aras ✔️
@zinciriye❌
H M H M ✔️
@Oriana❌
Asiltutku Asiltutku ✔️
@Renkli Fiyonk✔️
R rana20 ✔️
@goah❌
@Mimariye✔️
kun fe yekunnnn kun fe yekunnnn ✔️
Z Zerre ❌
evremmrv evremmrv ✔️
KelebekkB KelebekkB
V Vavin
M Mucizebekleyis
S sedna03

KelebekkB KelebekkB
Kuzum bende simdi okuycam Iki tane 🍒toplamda sana da 18 okunmus oluyor Regli arkadaslarimiz sonra okuyorlar 💛tamamlatmak istersen 41 e diye yaziyorum
Canim Allah razı olsun gercekten kalbimden hissediyorum ve cok tesekkur ederim 🤲 Ben Arapça bilmiyorum ama kalani meqlden okuyacağım insallah

Ama merak ettim gerçekten yazmadi bişey ☺️elbet heyecanli, endişeli yoğundur çok değişik duygular.. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ins Magnifiaque Magnifiaque cnmm💞💖
Nereye burayami yazmadı aslında duvarlaea filan yazdı hep
Kız burcu şu "cnm " kisaltmalarina deli oluyorum Türkçede böyle bir kelime varmı kız 🤣🤣 amin canım inşallah.

Canim Allah razı olsun gercekten kalbimden hissediyorum ve cok tesekkur ederim 🤲 Ben Arapça bilmiyorum ama kalani meqlden okuyacağım insallah
Amin cumlemizden Kuzum rabbim en kisa zaman da nasip etsin insallah 😍❤️
Geçtik mi yeni arkadaşlara? Benim adetim bitti gecmedik diye okumadim basliyayim o zaman okumaya
🥶ah burcu o kadar haklisinki sen cesaret verdin git test yap diye sana haber edemedim 🙈 ama valla H M H M in dedigi gibi bebek icin heycanda yapamiyorum ki bir yandan calisiyorum bir yandan kayinbabam ameliyat olcak onun isleriyle ugrasiyorum fransizca anlamiyor diye bir yandan evimi copluk goturuyor 😅ve birazda dinlenmem gerek aslinda 🙈kusura bakma unuttugumdan degil gormedim valla Kizma bana 🙈❤️
Bende şimdi farkettim😀 ee Magnifiaque Magnifiaque cok yoğun bebeği buldu listeyi unuttu 😀kac kez etiketledim cvp bile vermedi sadece idrar testinde pozitif gördüğünden haberim var küssem mi acaba 😀
Bugun V Vavin icin okuyoruz sen eskileri okuyarak gel istersen kaldigin yerden😍

• Komik
Reactions: H M
X