41 Meryem suresi 💛

Kizlar Yarin persembe gecesi bunu yapmak isterseniz diye birakiyorum bebek icin insallah rabbim nasip etsin

Eklentiler

• B6ABFD8A-40EC-4277-8AC9-E694A3F33613.png
    424 KB · Görüntüleme: 38
  • B4FC2D70-BC9A-4391-8193-2BF33BA5483A.png
    407,1 KB · Görüntüleme: 33
Canim Allah razı olsun gercekten kalbimden hissediyorum ve cok tesekkur ederim Ben Arapça bilmiyorum ama kalani meqlden okuyacağım insallah

Ama merak ettim gerçekten yazmadi bişey elbet heyecanli, endişeli yoğundur çok değişik duygular.. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ins Magnifiaque cnmm
Nereye burayami yazmadı aslında duvarlaea filan yazdı hep
Kız burcu şu "cnm " kisaltmalarina deli oluyorum Türkçede böyle bir kelime varmı kız amin canım inşallah.

Canim Allah razı olsun gercekten kalbimden hissediyorum ve cok tesekkur ederim Ben Arapça bilmiyorum ama kalani meqlden okuyacağım insallah
Amin cumlemizden Kuzum rabbim en kisa zaman da nasip etsin insallah
Geçtik mi yeni arkadaşlara? Benim adetim bitti gecmedik diye okumadim basliyayim o zaman okumaya
ah burcu o kadar haklisinki sen cesaret verdin git test yap diye sana haber edemedim ama valla H M in dedigi gibi bebek icin heycanda yapamiyorum ki bir yandan calisiyorum bir yandan kayinbabam ameliyat olcak onun isleriyle ugrasiyorum fransizca anlamiyor diye bir yandan evimi copluk goturuyor ve birazda dinlenmem gerek aslinda kusura bakma unuttugumdan degil gormedim valla Kizma bana
Bende şimdi farkettim ee Magnifiaque cok yoğun bebeği buldu listeyi unuttu kac kez etiketledim cvp bile vermedi sadece idrar testinde pozitif gördüğünden haberim var küssem mi acaba
Bugun V Vavin icin okuyoruz sen eskileri okuyarak gel istersen kaldigin yerden

Reactions: H M
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…