41 Meryem suresi 💛

Kunfeyekün arkadaşım için okudum Allah kabul etsin inşallah

Oriana MERVENUR icin okuyanlar
Niyeti : Bismillahirrrahmanirrahim Allahım Merve Nur kuluna saglıkla hamile kalıp sağlıkla hamileligi devam edip hayırlısıyla saglıklı sıhhatlı evlatlarını kucagına alıp kavusmayı nasip et ya Rabbim

Life light
Magnifiaque
@Elif 8887
burcusami
Havva Aras
Z zinciriye
H M
Oriana 2
Asiltutku
@Renkli Fiyonk
R rana20
goah
@Mimariye
kun fe yekunnnn (mazaretli )
Z Zerre
evremmrv
KelebekkB
V Vavin
M Mucizebekleyis
S sedna03

Z zinciriye ve Asiltutku Kizlar sizden haber bekliyorum

Bu dünkü mu cnm? Ben 2 tane okumuştum gözünden kaçmış heralde

Bugünkü arkadaş için 1 tane okudum iyi hissetmiyorum kendimi yarın 1 tane daha okurum ins

Kuzum ben regl oldum bitiği an okuyamadığım bütün arkadaşları tamamlayacağım buradan etiketler haber veririm arkadaşlara

Kızım aklımda günlerdir kötüydum zaten bugün ağlamaktan mahvoldumbazen diyorum ki neden
O kadar iyi anlıyorum ki canım bugün bende öyleydim üstüne birde anneler günü olması yüreğimi sızlattı oturdum bir güzel ağladım rahatladım hayata geri dönüp rabbi yessir çekmeye başladım çok ii geldi bana . Rabbim seninde gönlüne ferahlık versin işlerini kolaylaştırdı inşaAllah

İsin kötü tarafı zorla okudum kuran bile bilmiyorum bazen herşeyi birakasim geliyor ins cnm ins..

Oyy kuzum oyle dusunme imtihan iste rabbim seni cennette kavustursun insallah cennet kusuyla sefaatci olacak sana Insallah kardesleri olur biraz rahatlarsin
Bu zamana kadar öyle zor imtihanlardan geçtim ki jer istediğim cok zor oldu bu hayatta ama bu aci cok baska geldi bana ins cnm ins artık kardeşleri gelsin sabrim tükeniyor bazen

Oyy kuzum oyle dusunme imtihan iste rabbim seni cennette kavustursun insallah cennet kusuyla sefaatci olacak sana Insallah kardesleri olur biraz rahatlarsin
Bu zamana kadar öyle zor imtihanlardan geçtim ki her istediğim cok zor oldu bu hayatta ama bu aci cok baska geldi bana ins cnm ins artık kardeşleri gelsin sabrim tükeniyor bazen

Bu zamana kadar öyle zor imtihanlardan geçtim ki her istediğim cok zor oldu bu hayatta ama bu aci cok baska geldi bana ins cnm ins artık kardeşleri gelsin sabrim tükeniyor bazen
Insallah bundan sonra gec olsun guc olmasin cok zor seni anlayamayiz belki ama acini paylasiyorum uzulme Allah dert veriyorsa seni seviyordur diye dusun

İsin kötü tarafı zorla okudum kuran bile bilmiyorum bazen herşeyi birakasim geliyor ins cnm ins..
Çok normal kuzum herkes bu psikolojiye giriyor imtihan dünyası rabbim bize güç kuvvet versin muaffak eylesin bizi şefaatçin seni cennette bekliyor canım inşaAllah sabret ben inanıyorum ki rabbim senin gönlüne ferahlık verecek .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…