41 Meryem suresi 💛

Bu zamana kadar öyle zor imtihanlardan geçtim ki her istediğim cok zor oldu bu hayatta ama bu aci cok baska geldi bana😥 ins cnm ins artık kardeşleri gelsin sabrim tükeniyor bazen 😥
Buda geçicek Allah'ın izniyle,zor gerçekten,tam kavusmusken kaybetmek, acının tarifi olmuyor .Derdi veren Allah dermanını da verecek insallah 🤲 Hep birlikte birbirimize destek olarak.Acilarimizi hafifletip,birbirimize güç vererek,Allah'ın izniyle sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat sahibi olucaz ..

• Beğen
Reactions: H M
Çok normal kuzum herkes bu psikolojiye giriyor imtihan dünyası rabbim bize güç kuvvet versin muaffak eylesin bizi 🤲🏻 şefaatçin seni cennette bekliyor canım inşaAllah sabret ben inanıyorum ki rabbim senin gönlüne ferahlık verecek .
Amin ins cnm cok sagol💙

Buda geçicek Allah'ın izniyle,zor gerçekten,tam kavusmusken kaybetmek, acının tarifi olmuyor .Derdi veren Allah dermanını da verecek insallah 🤲 Hep birlikte birbirimize destek olarak.Acilarimizi hafifletip,birbirimize güç vererek,Allah'ın izniyle sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat sahibi olucaz ..
İnş cnm benim ins iyiki siz varsınız yoksa daha zor olurdu benim için💞

Bu zamana kadar öyle zor imtihanlardan geçtim ki her istediğim cok zor oldu bu hayatta ama bu aci cok baska geldi bana😥 ins cnm ins artık kardeşleri gelsin sabrim tükeniyor bazen 😥
Burcu seni oyle cok iti anliyorum ki canim, rabbim kat ve kat sabrını versin sana insallah. Geçen sene iki defa 3 er aylik yavrularimi kaybettim. Dunya basima yikildi, kurtaj falan derken cok zor bir yil gecirdik ailecek. Ve ilk kaybettiğim cocugum kizdi. Cok istiyordum kizim olsun. Ruyamda gordum kurtaj gunu, oyle guzeldiki, adini Asya koydum.
Sonra bu yil tekrar hamile kaldim tüp bebek ile, ikizdi, 10. Haftada birinin kalbi durdu. O da hala benimle, dogumda alacaklar. Içim yaniyor. 5 yil aradan sonra nasip etti rabbim. Halada korkularim var, acaba sag salim dogacak mi diye.
Senden ricam, bol dua, sabir. Insallah tez zamanda sen de bu gruptaki bütün arladaslarimizda en kisa zamanda evlatlarına kavusurlar. Hergun dua ediyorum hepimiz icin.

Burcu seni oyle cok iti anliyorum ki canim, rabbim kat ve kat sabrını versin sana insallah. Geçen sene iki defa 3 er aylik yavrularimi kaybettim. Dunya basima yikildi, kurtaj falan derken cok zor bir yil gecirdik ailecek. Ve ilk kaybettiğim cocugum kizdi. Cok istiyordum kizim olsun. Ruyamda gordum kurtaj gunu, oyle guzeldiki, adini Asya koydum.
Sonra bu yil tekrar hamile kaldim tüp bebek ile, ikizdi, 10. Haftada birinin kalbi durdu. O da hala benimle, dogumda alacaklar. Içim yaniyor. 5 yil aradan sonra nasip etti rabbim. Halada korkularim var, acaba sag salim dogacak mi diye.
Senden ricam, bol dua, sabir. Insallah tez zamanda sen de bu gruptaki bütün arladaslarimizda en kisa zamanda evlatlarına kavusurlar. Hergun dua ediyorum hepimiz icin.
Amin ins sağol cnm moral verdiğin icin.. Allahın izniyle ins sağlıkla alıcaksin kucağına bende dua edicem sana💙 insanoğlu işte bazen sabredemiyor ama beklemekten baska çaremiz yok malesef.. Ins en güzel zamanda gelsin mucizelerimiZ..

Bugun Asiltutku Asiltutku GULCAN icin okuyoruz

Niyeti öncelikle eltimin ve tüm isteyenlerin hayirli sağlıklı evlat sahibi olabilmeleri, benim hamileligimin ve doğumumun sağlıklı ve kolay geçmesi iki evladımı da hayırla sağlıkla büyütebilmek nasip olması.
🧡
Life light Life light ✔️
Magnifiaque Magnifiaque
E ELNISMUR
burcusami burcusami
Havva Aras Havva Aras
Z zinciriye
H M H M ✔️
Oriana Oriana
Asiltutku Asiltutku
@Renkli Fiyonk✔️
R rana20
goah goah
Cookiie Cookiie
kun fe yekunnnn kun fe yekunnnn (mazaretli )
Z Zerre
evremmrv evremmrv ✔️
KelebekkB KelebekkB
V Vavin
M Mucizebekleyis
S sedna03
Magnifiaque Magnifiaque canım okudum Rabbim kabul etsin inşallah 🤲🏻🌺

X