41 Meryem suresi 💛

Kuzum senin de kandilin mubarek olsun uzulme bu halde kendini yipratma
Daha once arkadasimin gorumcesine de aynisini demislerdi iki gun once dogum yapti bebek 2 kilo 700 graam ama saglikli senin icin dua edecem insallah guzel haberlerini alalim

Canım çok geçmiş olsun inşallah sağlıcakla alacaksın kucağına Allahın izniyle. Dua edicem senin için

Bebegin iyiyse eğer sıkıntı yapma cnm Allahın izniyle sağlıkla kucgaina alırsın ins küçük olsun da sağlıklı olsun..

Reactions: H M
Öyle olup sağlıklı doğum yapanlar var canm inşallah kucgaina alırsın Allah büyüktür

H M kuzum senin için okudum rabbim kabul olan dualardan eylesin inşaAllah

Magnifiaque canım Z zinciriye ve H M için okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Okudum Hatice için Allah kabul etsin inşallah

Okudum Allah'ım duasını kabul etsin inşallah

Haticem senin için okudum rabbim tez zamanda dualarımızı kabul etsin H M

Hatice icin okudum canim.
Rabbim kabul olunan dualardan eyler insallah
Allah razı olsun canlar

Senden de allah razı olsun hilalcim.
Insallah sag salim hayirli zamanda kucagina alirsin. Saglikli olsun evladin insallah.

Kuzum senin de kandilin mubarek olsun uzulme bu halde kendini yipratma
Daha once arkadasimin gorumcesine de aynisini demislerdi iki gun once dogum yapti bebek 2 kilo 700 graam ama saglikli senin icin dua edecem insallah guzel haberlerini alalim

Canım çok geçmiş olsun inşallah sağlıcakla alacaksın kucağına Allahın izniyle. Dua edicem senin için

Bebegin iyiyse eğer sıkıntı yapma cnm Allahın izniyle sağlıkla kucgaina alırsın ins küçük olsun da sağlıklı olsun..

Öyle olup sağlıklı doğum yapanlar var canm inşallah kucgaina alırsın Allah büyüktür
Kızlar ALLAH hepinizden razı olsun gerçekten görmeden bilmeden tanımadan içten dualar ediyorsunuz RABBİM ne muradınız varsa versin bu mübarek günde inşallah... ALLAH büyük beklemekten başka çarem yok bayram sonrası gideceğim kontrole inşallah haber ederim

İnşallah güzel haberlerin olsun burda bı arkadaş daha vardı senn gibi doğdu bebeği şükür bı sknti çıkmadı

Tesekkur ederim canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…