41 Meryem suresi 💛

Canım arkadaşım benim güzel kalbine göre versin Rabbim inşallah bu dünya hepimiz için bir sınav. Yavrun seni cennete bekliyor olacak inşallah ve ben inanıyorum ki en kısa zamanda tekrar nasip edecek Allahım. Ne olur içini ferah tut dualara sarıl asla vazgeçme. İnsana bazen gerçekten de bütün herşeyi kaybetmiş gibi kalakalıyor insan seni anlıyorum ama çabuk toparlan olur mu bak daha Kuranı Kerim Hatmi yapacağız dualar da buluşacağız inşallah
Dualarımda isminle her daim varsın canım

Sabretmeyip ne yapacağız ki buna mecburuz olmuyorsa Allah'ın izni ile olmuyor yine
Mecbur geçmişe sünger çekip şükür edip devam edeceğiz doğsa belki hastalikli oluxakti ve sen hastalığı için ölene kadar gözyaşı dokecektin. Böyle olduysa hayrına olmuştur inşallah. Haydiiinn kendine gel

Daha iyiyim cnm cok şükür öyle arada geliyolarsağol desteğin için

Bir tane okudum

Magnifiaque canım okudum Rabbim arkadaşımın bebeğini sağlıkla kucağına almasını nasip etsin inşallah Rabbim korusun sağlıkla gelişsin

R rana20 arkadaşım ve evremmrv arkadaşım için okudum RABBİM kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…