41 Meryem suresi 💛

Selamunaleykum kızlar kadir gecemiz mübarek olsun, Rabbim burdaki bütün arkadaşlarıma ve isteyen herkese sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah... Allah rızası için bana da dua eder misiniz doktor çok ciddi gelişim geriliği var 2 haftaya bebeği almamiz gerekiyor dedi dün bütün gün ağladım henüz çok küçük Allahım ne gelirse senden kimseyi darda zorda koyma korktuklarımızdan emin eyle derdi veren Rabbim dermanini da gönder inşallah

Aleykum selam arkadasim. Amin insallah.Senin de kadir gecen mubarek oldun. Cok gecmis olsun. Lutfen uzulmeden aglamadan bol bol dua et. Ben de senin icin edecem. Ismini de yaz bana canim. Seninle haftamiz ayni diye biliyorum ya da cok yakin. Organ gelisimi tamamlanmistir. Kilo olarak gerideyse hic üzülme, dogumdan sonra hizlica toparlar insallah. Muhtemelen 34. Haftanin bitmesini bekliyordur doktorun.
Hayirli haberlerle dön bize canim.

Reactions: H M
Sat 11 Eylul 34+1 ama olcumler 3 hafta geri yani 37 de almis olsa 34 haftalik gelisiminde olacak elimde degil ki uzulmemek sakin kalmaya calisiyorum ilk baslarda onden gidiyordu 31 den sonra bi sey oldu covid atlattik ondan mi diyorum her sey geliyor aklima ismim Hilal Allah razi olsun canim

Senden de allah razı olsun hilalcim.
Insallah sag salim hayirli zamanda kucagina alirsin. Saglikli olsun evladin insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…