40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

kizlar eline dua gecen varsa banada yollaiyn lütfenn ben sizlerede dua ediyorum her Zaman sizlerde bana edin

kizlar eline dua gecen varsa banada yollaiyn lütfenn ben sizlerede dua ediyorum her Zaman sizlerde bana edin
Cnm elimde dua var ama msj sayım göndermeye yetmiyor. Allah icten yaptığın bütün duaları kabul etsin en yakın zamanda bir bebek versin. Ben bir haftada oruç tuttum. Şimdi
incir kuru yaptim ve dualarimi yaptim allahım kabul etsin

tatlim burda tam detay anlattim
su an 6 haftalik bebegim cok sükür hersey yolunda,mide buöantilarim basladi gibi
maşallah sana:)sağlıkla imanla huzurla kucağınıza alın inşallah:) ben de umutla bekliyorum o güzel günü.. 6 aylık evliyken yapmıştım incir kürünü 50 gün boyunca..şimdi 15 aylık evliyim ve yaklaşık 1,5 aysır saraçoğlu kürünü kullanıyorum..nasip..ikimizde de sorun yok elhamdülillah...sayfalara baktım ama açıklamalı göremedim(

ee burdan yaz herkes görsün faydalansin bende incir havuc yapiyorum suanda

Cepten girdigim icin yeni gordum msjini canim
Oncelikle guzel dualarin icin aminnn ayni sekilde Rabbim cabalarini bosa cikarmasin InsaAllah...cok sukur 8. Haftalara giricez bu gun kalp atislarini gorduk,pit pit atiyodu Rabbim kimsenin emegini bosa cikarmasin..sabir gerekiyo,ve tabi kurlerde cok sifali kesinlikle pes etmeden devam edin kizlar

Benim actigim konuyada bak istersen,aciklamali yazdim

kızlar konuuyu okudummm banada duayı verebilirmisniz ??? benimde bebegim olmuyor .... incir kürü uygulucam yarın başlıcamm .. soğan kürü yaptım inciride denicem denemekten zarar gelmez ... lütfen duayı banada verinn

Merhb canim öncelikle gözün aydın allahım bizede nasip eder insallah rica etsem Hacet duasını banada özelden atabilirmisin canım

bu duaları bizimlede paylasırmısınız

adetin 1.günü baslıcam 21 veya 25 gün yapılıcak.sonra ne kadar ara vericem ?

adetin 1.günü baslıcam 21 veya 25 gün yapılıcak.sonra ne kadar ara vericem ?

Canım adetlerinin arası 30 günden az ise 21 gün yapıp 7 gün ara veriyorsun ve sonra yine 21 gün yapıp bitiriyorsun.Eğer adetlerinin arası 30 günden fazlaysa 25 gün yapıyorsun 10 gün ara veriyorsun yine 25 gün yapıyorsun ve bitiriyorsun.

Babada yaptığınız duaları msj gönderir mısınız bende her ay umutla bekleyen perdenin incir kurune başlıyorum bugün inşaallah rabbim tez vkitte isteyen herkese nasip eder. Allah senide bebeğini de korusun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

BENDE DUA YI İSTİYORUM Hamile arkadaşlar Allah tamamına erdirsin inşallah.... Hamile adaylara da Allah nasip eylesin diyorum... Tabii ki isteyenlerle birlikte bana da inşallah... ilk çocuğumu tüp bebek ikincisi istiyorum yaşımdan dolayı olmuyor.. DUA yı banada mesajla gönderirseniz çok sevinirim... Şimdiden gönderenden Allah razı olsun diyorum...

BENDE DUA YI İSTİYORUM Hamile arkadaşlar Allah tamamına erdirsin inşallah.... Hamile adaylara da Allah nasip eylesin diyorum... Tabii ki isteyenlerle birlikte bana da inşallah... ilk çocuğumu tüp bebek ikincisi istiyorum yaşımdan dolayı olmuyor.. DUA yı banada mesajla gönderirseniz çok sevinirim... Şimdiden gönderenden Allah razı olsun diyorum...

SARAFEMMMMMMMMMMMMMMMM

seni her arkadaşıma yazıyorum,yazdıklarını alıntı yapıyorum,moral oluyorsun herkese,hamile kalanların hepsi yazsalar işimiz çok daha kolay olur aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…