40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

Kızlar merhaba bahsedilen Dua ne ise olan arkadaşlar lütfen bizede gönderebilirmisin Allah Rızası için 🙏🙏

Merhaba Arkadaşlar,
Ben 40 yaşındayım,7 yıldır çocuk için çabalayıp duruyorum,2 kez kimyasal gebelik oluştu ama bir türlü gebe kalamadım,şimdi netice ne olur bilmem ama ''HAMİLEYİM''.
Öncelikle dualara çok yoğunlaştığımı söyleyebilirim,sürekli hacet dualar yaptım,2 ay üst üste incir ve havuç kürü uyguladım,benim adetlerimin döngüsü çok uzundur,35-40-45 günde bir olurum,ilk uyguladığım ay 32.gün adet oldum,devam ettim zaten bu kür 2 ay, 21 veya 25 gün olarak uygulanacak bir kür. 2.ay adet olmadım,hıh dedim bununda faydası olmadı,zaten hep geç adet olduğum için bekledim,göğüslerim biraz şişti ve dokununca ağrı oluyordu, bende 45.gün test yaptım,inanılmaz hızlı bir şekilde kıpkırmızı çift çizgileri gördüm,yinede inanmakta zorluk çektim,dedim şimdi doktora gidipte bişey çıkmazsa yine kahrolurum.1 hafta sonra yani bugün dokotra gittim,doktor kan testi istemedi direk ultrasonla baktı ve keseyi gördü,tabi bebek henüz yok içinde,5 veya 6 haftalık dedi,tahlil felan verdi ve 15 gün sonra gel o zaman kadar eğer bir aksilik olmazsa bebeği görürüz dedi,tabi ben 40 yaşındayım riskim çok fazla biliyorum,ama inşallah sağlıkla kucağıma almak nasip olur.Sonuç ne olur bilmem ama benim gibi adet döngüsü 30 ve 35 günün üstündeki,çocuk isteyen arkadaşlarım,ve tabi çatlama sorunuda yaşıyorlarsa bu kürü mutlaka yapsınlar,ben faydasını gördüysem birçok insanda görecektir diye düşünüyorum.

Merhaba ben 28 yasindayim ve 6 senedir gitmedigim doktor icmedigim ilac kalmadi artik piskolojim bozuldu desem inanmazsiniz bazen esime diyorum bu seferde geldi gec kalmisti dedigi zaman evden cikip gidesim oluyor tabii o da hakli 6 senedir ugrasiyoruz her seferinde doktor yeni ilaclar yaziyor her adet oldugumda geceleri gizli gizli oturup agliyorum isyan etmiyorum ama artik dayanamiyorum icimi acip dertlesecek kimsem yok herkes kendi derdinde birine bi konuda soru soruyorum cevap vermeden baska konular aciyorlar icime atmakdan birgun off herseyi denedim olmuyor olmuyorr 😢😢

Arkadaşlar 5 gündür incir kürü yapıyorum ve alt karnımda birşeyler oluyor, öncelikle cırcır oldum, aşırı derecede kramplarım ve gazım var, yumurtalıklarım çatlayacak gibi ağrıyor. Kaç gündür kendime gelemedim cırcırı önlemek için kahve, pirinç patates yiyorum güçsüz hissediyorum karnım bana ait değil sanki içinde birileri sürekli top oynuyor, gaz sancılarım kalbimi sıkıştırıyor.

Hani aynı tip etkileri gören varsa normal diyeceğim incirler yaptı diyeceğim yumurtalıklar çalışıyor hissediliyor o kesin de . Bu cırcır, kramplar falan beni öldürecek ailemin yanında iki dakka oturamıyorum....:)))

Teşekkürler...

Arkadaşlar 5 gündür incir kürü yapıyorum ve alt karnımda birşeyler oluyor, öncelikle cırcır oldum, aşırı derecede kramplarım ve gazım var, yumurtalıklarım çatlayacak gibi ağrıyor. Kaç gündür kendime gelemedim cırcırı önlemek için kahve, pirinç patates yiyorum güçsüz hissediyorum karnım bana ait değil sanki içinde birileri sürekli top oynuyor, gaz sancılarım kalbimi sıkıştırıyor.

Hani aynı tip etkileri gören varsa normal diyeceğim incirler yaptı diyeceğim yumurtalıklar çalışıyor hissediliyor o kesin de . Bu cırcır, kramplar falan beni öldürecek ailemin yanında iki dakka oturamıyorum....:)))

Teşekkürler...

Cnm şimdi bende aynı durumdayım sen bunu yazalı baya olmuş kürün bitmiştir ben daha içiyorum sonradan geçtimi bu durum işe yaradımı bekliyosundur herhalde çok merak ettim inş işe yaramıştır bebişin gelmiştir:)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bahsedilen dua hangisi bizede gonderr misin. Allah rizasi icin :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar ben de 1 haftadır incir - havuç kürünü uyguluyorum hayırlısı olsun hepimiz için inşallah... bende de 4.günü akıntı oluştu şeffaf bir de agrilarim oluyor aşırı değil tabi korkmayın. 10 gün kadar da bal - tarçın - çörekotu karisimini uyguladim dualarimla bekliyorum hepimiz için en güzelini diliyorum :KK66:

merhaba kızlar bende bu ay incir kürüne başlayacam ama bir sorum var. lütfen yardımcı olur musunuz? ben sabah erken işe gittiğim için sabahları incir kürünü hazırlayamıyorum acaba akşamdan hazırlayıp sabah içsem olur mu etkisini kaybeder mi . böle doğal şeylerin hemen tüketilmesi gerekir diye biliyorum. aranızda bu şekilde uygulayan ve etkisini gören var mı?

Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin.Banada 40 olucam yakında tez zamanda hayırlı bir eş ve seneye bu zaman sağlıklı bir bebis versin :)

sağol canım benim,inşallah benim yaptıklarımda başka arkadaşlarıma sebep olur vesile olur.
ben sana yaptığım duaları özelden attım.Mutlaka yap onları.
Arkadaşlar Allah rızası için duayı banada gönderirmisiniz şimdiden teşekkürler

merhaba öncelikle sizin için çok sevindim bana da gönderebilirmisiniz o duayı rica etsem?

X