40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

SARAFEM şu an 6haftalık hamileyim.Allahım isteyen herkese nasip etsin.Öpüyorum seni.

Bana da özelden bu duayı gönderebilecek biri var mı hala bu topikte? Kızlar bebişlerinizi aldınız mı kucağınıza yıllar geçmiş ...şimdi bizler yaşıyoruz bu sıkınıntılar?sarafem ve kazazede nasılsınız?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar dua ya ulaşabileniniz varsa bana da gönderir misiniz Allah rızası için:KK43:(

"Allâhumme ileyke eş'kû dâ'fe kuvvetiy ve kıllete hiyletiy ve hevâniy alennâs; Yâ Erhamerrahimiyn, ente Rabbül müstad'âfiyn; ente erhamu biy min entekileniy ilâ aduvvin baiydin yetecehhemuniy, ev ilâ sadiykın kariybin mellektehu emriy. İn lem tekûn ğadbâne aleyye, felâ ubâliy, ğayre enne âfiyeteke evse'u liy. Eûzü binûri vechikelleziy eşrekat lehuz zulûmatu ve saluha aleyhi emruddünya vel âhıreti en yenzile biy ğadabüke ev yehılle aleyye sehatük; ve lekel utbâ hatta terdâ ve lâ havle velâ kuvvete illâ bike."

Anlamı:

"Allâh'ım, kuvvetimin yetersiz kaldığını, çaresiz olduğumu, halk nazarında hor hakir hâle düştüğümü görüyorsun. Yâ Erhamer Rahımiyn, zayıf görülüp ezilenlerin Rabbi sensin. Kötü huylu ve kötü tavırlı yabancı düşmanın eline beni terk etmeyecek, hatta himayemi ellerine verdiğin akrabadan bir dosta bile beni bırakmayacak kadar Rahıymsin. Allâh'ım, bana karşı gazaplı değilsen; çektiğim eziyet ve belâlara hiç aldırış etmem... Ancak şu da var ki, koruma sahan bunları da çektirmeyecek kadar geniştir. Allâh'ım, gazabına maruz kalmaktan, yahut rızasızlığından, senin bütün zulmeti pırıl pırıl aydınlatan, dünya ve âhiret hâllerinin yegâne selâmete çıkartıcısı olan NÛR'u Vechine sığınırım... Allâh'ım rızan olasıya senden affını diliyorum. Havl ve kuvvet ancak seninledir."

benim amh degerım çok dusuk yanı yumurta sayım cok az benım gıbı olup da hamıle olan oldumu aranız da acaba? cok uzgunum 1,5yıldır beklıorum bır tane başarısız tup bebek denemem oldu:KK43: ben ne zaman anne olacagım etrafımda o kdr cok hamıle olanlar var kı kımseyı gormek dahı ıstemıorum artık hamıle olan:KK43:

Tipik acilali çok olmuş fakat bende yazmak istedim. Bende 3 ay önce PCO oluştu. 9 aydir bebek istiyorum. Gecen ay klomen kullandim ve yumurta catlatici iğne oldum. Ama gebelik olmadi. Bu ay hormon testlerin yapildi ve tekrar klomen içtim. Yumurta takibi yapildi ve dun çatlama iğnesi oldum. Bu ay ekstra incir ve havuç kuru uyguluyorum. Ayrıca hayit tohumu cayi iciyorum günde 2 kere. Ay sonunda yine kirmizilari mi gorucem? Rabbim isteyene istediği zamanda nasip etsin inşaallah.

41 yasındayım bizde doktora gittik ,eşimde hıc bır problem yok ama ben de cukulata kisti var
sogan kuru yaptım 2 kere, bır ay once laproskopi oldum, 2 gun once de doktorumuzla konustuk, bence tup bebek denemek zorlu ve gereksız ayrıca sadece sızı bosuna heveslendırmek olur ,evde de hamıle kalma sansın nerdeyse sıfır dedı ,cunku adetlerim duzensiz,yumurtam cok zayıf ve ovaliasyon sorumum var
artık cok stres yapmak ıstemıyorum, suan incir ve havuc kurunu uyguluyorum ama stres yaptıkca sankı ulasmak daha zor oluyor, bu kuru de yapıp artık bırakıcam
Allah ım isteyen herkesin gonlune gore versin
Anneler gununuz kutlu olsun :)

4 kez düşük yaşadım duayı bilenler lütfen banada mesaj atabilirmisiniz Allah rızanı için ne olur

4 kez düşük yaşadım duayı bilenler lütfen banada mesaj atabilirmisiniz Allah rızanı için ne olur

Allah rızası için hamile kalmak için yapılan dua yı bana da gönderir misiniz

dualarınızı gönderdim her zaman denk gelemiyorum sizlerde isteyen birilerine denk gelirseniz sizlerde gönderirsiniz Rabbim hepimizi sevindirir inşAllahh :109::109:

Bana da özelden bu duayı gönderebilecek biri var mı hala bu topikte? Kızlar bebişlerinizi aldınız mı kucağınıza yıllar geçmiş ...şimdi bizler yaşıyoruz bu sıkınıntılar?sarafem ve kazazede nasılsınız?

kızlar dua ya ulaşabileniniz varsa bana da gönderir misiniz Allah rızası için:KK43:(

dualarınızı gönderdim her zaman denk gelemiyorum sizlerde isteyen birilerine denk gelirseniz sizlerde gönderirsiniz Rabbim hepimizi sevindirir inşAllahh :109: :109:

benim amh degerım çok dusuk yanı yumurta sayım cok az benım gıbı olup da hamıle olan oldumu aranız da acaba? cok uzgunum 1,5yıldır beklıorum bır tane başarısız tup bebek denemem oldu:KK43: ben ne zaman anne olacagım etrafımda o kdr cok hamıle olanlar var kı kımseyı gormek dahı ıstemıorum artık hamıle olan:KK43:

Cnm neden üzülüyorsun üzülme ne olur

Arkadaşlar o duayı bende istiyorum.lütfennn....
Iki düşük yaşadım.ilkindeki düşükte benle hamile kalanlar geçen hafta dogurdu.onlar adına çok mutluyum ama gelin görün ki içimdeki yara her bebekeri gördügünde ayrı bi kanıyo :KK43: ikinci düşüktekiler beş aylık oldu bile :KK43:
BİDE ARKADAŞLAR BENİM PROLAKTİN GENELDE YÜKSEK CIKIYO.DR İLAÇ KULLANMAYA GEREK GÖRMEDİ.İNCİR KÜRÜNÜ SARAÇOGLU PROLAKTİNİ YÜKSEK OLANLAR KULLANMASIN DEMİŞTİ.HAVUÇ KÜRÜ TEK BAŞINA İŞE YARARMI.YADA BUNA BENZER BAŞKA KÜR ÖNERİNİZ VARMI.
mevlam hayırlısıyla bizede nasip eder inşallahh.ami amin aminnnn

Son düzenleme:
sarafem merhaba bnmde bi sorum olacak sana

ben ilaçla adet olabiliyrm bu ay ilacım bitince incir kürünü denemk istyrm yardmcı olabilir msn. gcen ay yumurtaları ilaçla büyütüp kendi haline braktılar tutmadı bi kerede büyütüp çatlatma iğnersi oldum genee tutmadı 2 ay snra asılamaya gececk bende doktoa gtmeden önce incir kürünü yapayım diyorum ama arada kaldım bi havuç katılan var bide sadece incir hangisini yapacağimi bilmiyorum

X