40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

kizlar eline dua gecen varsa banada yollaiyn lütfenn:KK43::KK43: ben sizlerede dua ediyorum her Zaman sizlerde bana edin :KK42::KK42:

kizlar eline dua gecen varsa banada yollaiyn lütfenn:KK43::KK43: ben sizlerede dua ediyorum her Zaman sizlerde bana edin :KK42::KK42:
Cnm elimde dua var ama msj sayım göndermeye yetmiyor. Allah icten yaptığın bütün duaları kabul etsin en yakın zamanda bir bebek versin. Ben bir haftada oruç tuttum. Şimdi
incir kuru yaptim ve dualarimi yaptim allahım kabul etsin

tatlim burda tam detay anlattim :KK34:
su an 6 haftalik bebegim cok sükür hersey yolunda,mide buöantilarim basladi gibi :KK53:
maşallah sana:)sağlıkla imanla huzurla kucağınıza alın inşallah:) ben de umutla bekliyorum o güzel günü.. 6 aylık evliyken yapmıştım incir kürünü 50 gün boyunca..şimdi 15 aylık evliyim ve yaklaşık 1,5 aysır saraçoğlu kürünü kullanıyorum..nasip..ikimizde de sorun yok elhamdülillah...sayfalara baktım ama açıklamalı göremedim:KK43:(

Cnm elimde dua var ama msj sayım göndermeye yetmiyor. Allah icten yaptığın bütün duaları kabul etsin en yakın zamanda bir bebek versin. Ben bir haftada oruç tuttum. Şimdi
incir kuru yaptim ve dualarimi yaptim allahım kabul etsin

ee burdan yaz herkes görsün faydalansin:KK43::KK43: bende incir havuc yapiyorum suanda

maşallah sana:)sağlıkla imanla huzurla kucağınıza alın inşallah:) ben de umutla bekliyorum o güzel günü.. 6 aylık evliyken yapmıştım incir kürünü 50 gün boyunca..şimdi 15 aylık evliyim ve yaklaşık 1,5 aysır saraçoğlu kürünü kullanıyorum..nasip..ikimizde de sorun yok elhamdülillah...sayfalara baktım ama açıklamalı göremedim:KK43:(

Cepten girdigim icin yeni gordum msjini canim
Oncelikle guzel dualarin icin aminnn ayni sekilde Rabbim cabalarini bosa cikarmasin InsaAllah...cok sukur 8. Haftalara giricez bu gun kalp atislarini gorduk,pit pit atiyodu Rabbim kimsenin emegini bosa cikarmasin..sabir gerekiyo,ve tabi kurlerde cok sifali kesinlikle pes etmeden devam edin kizlar

Benim actigim konuyada bak istersen,aciklamali yazdim

kızlar konuuyu okudummm banada duayı verebilirmisniz ??? benimde bebegim olmuyor .... incir kürü uygulucam yarın başlıcamm .. soğan kürü yaptım inciride denicem denemekten zarar gelmez ... lütfen duayı banada verinn

Merhaba Arkadaşlar,
Ben 40 yaşındayım,7 yıldır çocuk için çabalayıp duruyorum,2 kez kimyasal gebelik oluştu ama bir türlü gebe kalamadım,şimdi netice ne olur bilmem ama ''HAMİLEYİM''.
Öncelikle dualara çok yoğunlaştığımı söyleyebilirim,sürekli hacet dualar yaptım,2 ay üst üste incir ve havuç kürü uyguladım,benim adetlerimin döngüsü çok uzundur,35-40-45 günde bir olurum,ilk uyguladığım ay 32.gün adet oldum,devam ettim zaten bu kür 2 ay, 21 veya 25 gün olarak uygulanacak bir kür. 2.ay adet olmadım,hıh dedim bununda faydası olmadı,zaten hep geç adet olduğum için bekledim,göğüslerim biraz şişti ve dokununca ağrı oluyordu, bende 45.gün test yaptım,inanılmaz hızlı bir şekilde kıpkırmızı çift çizgileri gördüm,yinede inanmakta zorluk çektim,dedim şimdi doktora gidipte bişey çıkmazsa yine kahrolurum.1 hafta sonra yani bugün dokotra gittim,doktor kan testi istemedi direk ultrasonla baktı ve keseyi gördü,tabi bebek henüz yok içinde,5 veya 6 haftalık dedi,tahlil felan verdi ve 15 gün sonra gel o zaman kadar eğer bir aksilik olmazsa bebeği görürüz dedi,tabi ben 40 yaşındayım riskim çok fazla biliyorum,ama inşallah sağlıkla kucağıma almak nasip olur.Sonuç ne olur bilmem ama benim gibi adet döngüsü 30 ve 35 günün üstündeki,çocuk isteyen arkadaşlarım,ve tabi çatlama sorunuda yaşıyorlarsa bu kürü mutlaka yapsınlar,ben faydasını gördüysem birçok insanda görecektir diye düşünüyorum.

Merhb canim öncelikle gözün aydın allahım bizede nasip eder insallah rica etsem Hacet duasını banada özelden atabilirmisin canım

evet canım 12 de yaptığım duayı 1 kez yaptım,ama yaptıktan sonra fırsat buldukça ayetel kürsi oku,bunu bana veren arkadaşım 1 kez hacet duası yap sonrada aklına geldikçe oku demişti sayı önemli değil,istersen günde 1 kere oku istersen 5 kere oku,
2 rekat namazdan sonra yapacağın duayıda 2-3 kez yap,akşam namazı vakti yap.
son yazdığım duayıda ben 1 kez yaptım,sende 1 veya 2 kez yap.
Yine soracağın bişey olursa sorabilirsin,kusura bakma çok sık girmiyorum ben o yüzden mesajını göremedim.
Allah kabul etsin canım.
bu duaları bizimlede paylasırmısınız

evet canım doğru,hatta eşim istemiyor diye ben bahsettiğim duayı yapamıyorum demiştim,ben tam gece yarısı 170 kere ayet-el kürsi duasını okudum,tam 2 ay önce yapmıştım,dua etmek çok önemli insanı çok motive ediyor,güven veriyor rahatlatıyor,duaların yanında boşta durmadım incir ve havuç kürünü yaptım,nasıl yaptığımı anlatayım:
adetimin 1 .günü başladım,7-8 tane kuru inciri 2 bardak klorsuz suda tam 15 dk kaynattım,ayrı bir kapta 3 adet iri ve tazee havucu(7-8 parçaya bölerek)2 bardak klorsuz suda 20 dk kaynattım,ılıyınca ikisini karıştırdım ve sabah akşam aç karnına 1 er bardak içtim,geri kalanını dolaba koyup ertesi gün içtim,yani hazırladığım kürü 2 günde tükettim,yani yaptığın gün ve ertesi gün içiyosun sonra yine tazesini yapıyorsun,ben bunu direk saraçoğlunun kendi ağzından dinleyerek yazdım,21 veya 25 gün yapın dedi,ve 2 ay üst üste yapın dedi,sende böyle yap canım,inşallah sende faydasını görürsün.
Eşimde sorun varmı bilmiyorum çünkü hiç doktora gitmedi.
Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın,Allahım isteyen herkese hayırlısıylaa nasip etsin.

adetin 1.günü baslıcam 21 veya 25 gün yapılıcak.sonra ne kadar ara vericem ?

adetin 1.günü baslıcam 21 veya 25 gün yapılıcak.sonra ne kadar ara vericem ?

Canım adetlerinin arası 30 günden az ise 21 gün yapıp 7 gün ara veriyorsun ve sonra yine 21 gün yapıp bitiriyorsun.Eğer adetlerinin arası 30 günden fazlaysa 25 gün yapıyorsun 10 gün ara veriyorsun yine 25 gün yapıyorsun ve bitiriyorsun.

evet canım 12 de yaptığım duayı 1 kez yaptım,ama yaptıktan sonra fırsat buldukça ayetel kürsi oku,bunu bana veren arkadaşım 1 kez hacet duası yap sonrada aklına geldikçe oku demişti sayı önemli değil,istersen günde 1 kere oku istersen 5 kere oku,
2 rekat namazdan sonra yapacağın duayıda 2-3 kez yap,akşam namazı vakti yap.
son yazdığım duayıda ben 1 kez yaptım,sende 1 veya 2 kez yap.
Yine soracağın bişey olursa sorabilirsin,kusura bakma çok sık girmiyorum ben o yüzden mesajını göremedim.
Allah kabul etsin canım.

Babada yaptığınız duaları msj gönderir mısınız bende her ay umutla bekleyen perdenin incir kurune başlıyorum bugün inşaallah rabbim tez vkitte isteyen herkese nasip eder. Allah senide bebeğini de korusun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

BENDE DUA YI İSTİYORUM :emir_bebek: Hamile arkadaşlar Allah tamamına erdirsin inşallah.... Hamile adaylara da Allah nasip eylesin diyorum... Tabii ki isteyenlerle birlikte bana da inşallah... ilk çocuğumu tüp bebek ikincisi istiyorum yaşımdan dolayı olmuyor.. DUA yı banada mesajla gönderirseniz çok sevinirim... Şimdiden gönderenden Allah razı olsun diyorum...

Merhaba Arkadaşlar,
Ben 40 yaşındayım,7 yıldır çocuk için çabalayıp duruyorum,2 kez kimyasal gebelik oluştu ama bir türlü gebe kalamadım,şimdi netice ne olur bilmem ama ''HAMİLEYİM''.
Öncelikle dualara çok yoğunlaştığımı söyleyebilirim,sürekli hacet dualar yaptım,2 ay üst üste incir ve havuç kürü uyguladım,benim adetlerimin döngüsü çok uzundur,35-40-45 günde bir olurum,ilk uyguladığım ay 32.gün adet oldum,devam ettim zaten bu kür 2 ay, 21 veya 25 gün olarak uygulanacak bir kür. 2.ay adet olmadım,hıh dedim bununda faydası olmadı,zaten hep geç adet olduğum için bekledim,göğüslerim biraz şişti ve dokununca ağrı oluyordu, bende 45.gün test yaptım,inanılmaz hızlı bir şekilde kıpkırmızı çift çizgileri gördüm,yinede inanmakta zorluk çektim,dedim şimdi doktora gidipte bişey çıkmazsa yine kahrolurum.1 hafta sonra yani bugün dokotra gittim,doktor kan testi istemedi direk ultrasonla baktı ve keseyi gördü,tabi bebek henüz yok içinde,5 veya 6 haftalık dedi,tahlil felan verdi ve 15 gün sonra gel o zaman kadar eğer bir aksilik olmazsa bebeği görürüz dedi,tabi ben 40 yaşındayım riskim çok fazla biliyorum,ama inşallah sağlıkla kucağıma almak nasip olur.Sonuç ne olur bilmem ama benim gibi adet döngüsü 30 ve 35 günün üstündeki,çocuk isteyen arkadaşlarım,ve tabi çatlama sorunuda yaşıyorlarsa bu kürü mutlaka yapsınlar,ben faydasını gördüysem birçok insanda görecektir diye düşünüyorum.

BENDE DUA YI İSTİYORUM Hamile arkadaşlar Allah tamamına erdirsin inşallah.... Hamile adaylara da Allah nasip eylesin diyorum... Tabii ki isteyenlerle birlikte bana da inşallah... ilk çocuğumu tüp bebek ikincisi istiyorum yaşımdan dolayı olmuyor.. DUA yı banada mesajla gönderirseniz çok sevinirim... Şimdiden gönderenden Allah razı olsun diyorum...

SARAFEMMMMMMMMMMMMMMMM

seni her arkadaşıma yazıyorum,yazdıklarını alıntı yapıyorum,moral oluyorsun herkese,hamile kalanların hepsi yazsalar işimiz çok daha kolay olur aslında

BENDE DUA YI İSTİYORUM Hamile arkadaşlar Allah tamamına erdirsin inşallah.... Hamile adaylara da Allah nasip eylesin diyorum... Tabii ki isteyenlerle birlikte bana da inşallah... ilk çocuğumu tüp bebek ikincisi istiyorum yaşımdan dolayı olmuyor.. DUA yı banada mesajla gönderirseniz çok sevinirim... Şimdiden gönderenden Allah razı olsun diyorum...

X