40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

Kizlar adetime 3 gun var ve hamileyimmmm
incir kuru cok ise yariyo,kesinlikle devam edin...ayni sekilde sogan kurude oyle,once sogan sonra incir+havuc kuru yaptim ve pozitif,darisi isteyen herkese InsaAllah

incir kuru cok ise yariyo,kesinlikle devam edin...ayni sekilde sogan kurude oyle,once sogan sonra incir+havuc kuru yaptim ve pozitif,darisi isteyen herkese InsaAllah
hayırlı olsun darısı başıma bende incir kurunu 3 gündür yapıyorum. İnşallah olur bu sefer.

kızlar bende incir kürüne yeni başladım okudukça çok ümitleniyorum bu topiği.hayırlısı artık.bu bahsettiğiniz duayı bana da yollar mısınız rica etsem.6 yıldır bekliyoruz belki bu vesile olur Allahın izniyle

canım senin adına çok sevindim darısı bizim başımıza bende deneyecem incir kürünü ama benim eşimde morfoloji ve hız sorunu var sizde sorun neydi. canım soğan kürünü kaç ay yaptın bunu da öğrebilir miyim şimdiden teşekkürler

canım benim msj sayım 50 yi doldurmadığı için gönderemedim ama en kısa zamanda yollayacagım inşallah

canım benim msj sayım 50 yi doldurmadığı için gönderemedim ama en kısa zamanda yollayacagım inşallah

Çok mutlu olurum.Simdiden teşekkür ederim. Bugün 9.ncu gunumdeyim henüz yumurtlama başlamadım ama pes etmedim incir kürü ne devam sadece incir kürü nden kist oluşmasından korkuyorum.

kuday çok teşekkür ederim dua için Allah razı olsun.özel mesaj atamıyorum sınırı geçmediğim için

Ne olur bayanlar bana da duayı verın yada hangı dua cok ihtiyacım var 3 yıllık evlıyım ve korunmamamıza ragmen hamıle degılım

Duaaaaa ne olur banada duayı verın ve dualarınıza dail eyleyın kımın duası kabul olunur bılınmezzz

nasıl yapılıyor incir havucç? birlikte karışılıp mı??

Rabbim hepimize nasip eylesin senide tebrik ederim arkadasim bende bu ay incir kurune baslladim umarım banada faydası hemencecık oluverırr :)

iyi geceler aranıza yenı katıldım bende evliyim 4 senedir ama hamile kalamıyorum duayı banada gönderirmisinnn rica etsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…