40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

yok yok yalnız yapmadım arkadaşım geldi sağolsun,en zor işleri o yaptı zaten.
İnşallah canım inşallah herşey yolunda gider,benimde üniversitede ultrasonda güzelce inceledi,ama yolunda olmayan bişeyden bahsetmedi,olsa söylerdi sanırım neyse artık yapacak bişey yok çarşamba dediğin gibi büyük gün yaptırayımda bu stresten kurtulayım inşallah.
canım akıntıya felan hiç kafanı takma, çünkü herkes akıntının gebelik belirtisi olduğunu söyler ama benim tam aksi oldu,haftalarca akıntı nedir bilmedim,resmen kupkuruydum,akıntım başlayalı şurda 1 ay oldu,yani hiçbir belirti arama,kendini akışına bırak zamanı gelince adet olmazsan testini yaparsın,inşallah güzel haberler alırız senden.

canımsın sağol,inşallah rabbim nasip eder,aslında belirtiler konusunda haklısın,ben ilkinde nasıldım bilmiyorumki zaten öğrendiğimde 8haftalıktı,biraz daha gitmesem kimbilir kaç aylık olacaktı, birde ben doğuma kadar hiç sorun yaşamadım,mide bulantısı,kusma,aşerme,hiç olmadı,ne belim ağrıdı ne ayaklarım,nede göğüslerimde değişiklik,asıl ben senin güzel haberlerini bekliyorum,dualarım seninle,allah razı olsun o arkadaşındanda,inan yakın olsak ben bile yardım ederim sana,

kürü nasıl hazırladın yazabilirmisin

mrb arkadaşlar
öncelikle bütün bebek isteyenlere tez zamanda nasip etsin rabbim
bende bu ay ilk kez klomen kullanmaya başladım hakkımızda hayırlısı
duaları banada gönderirsenın çok sevınırım

safrencim sayfayı baştan sono okudum senın adına çok mutlu
oldum yazdıklarını okuyunca gözlerım doldu rabbım
sağlıklı bır şekılde kucagına almanı nasıp etsın bütün ümidini
kaybetmışlere umut olmuşsun gercekten allahım
kalbıne göre versın canını sıkma olumlu düşün
bu saatten sonra bebişin üzülmesin

selam canım,iyi dileklerin için gerçekten çok teşekkür ederim,inşallah Allahım seninde gönlüne göre en yakın zamanda bir evlat verir,canım ben sana kendi yaptığım duaları özelden attım,mutlaka yap,ama içinden gelerek dinginlikle ve tüm kalbinle isteyerek yap,görevmiş gibi yapma,vakit buldukça sonraki yazdığım duaları arada sırada yap.Allahım inşallah kabul edecektir.
Herşey gönlünce olsun inşallah.

bende ıstıyorum dualardan bende ıstıyorum anne adayı olmakbızde sorun yok mus oyle dıyor doktorlar esımde ve bende

bu aya bırde ıncır havuc kuruu deneyım dedım ve bende senın gıbıyım gec oluyorummm35-40 gun hatta bu ay son adetımle arasında 55 gun vardı ılacla oldum doktoa gıttım progestan verdı ılac bıtmeden de oldumm

banımlede paylasın lutfennn benm adet tarıhım 13dü e ne zaman baslayacagım sımdı baslasam olmazmııı

çok saol canım duanı aldım inş adetım geçsin ilk fırsatta yapacam allah yardımcımız olsun

Canım inşallah Allahım sanada nasip etsin,adetin ilk günü başladım ben sanırım sen çok geç kalmışsın,ama istersen yinede yap,diğer adetinde 1.gününde başlarsın,ama inşallah başlamadan hamile kalırsın.Beni dinlersen adetin bu kadar geç oluyorsa mutlaka yap derim çünkü bende aynı senin gibiydim.

SLM.senin adına çok sevindim Rabbim tüm bebis isteyenlere versin bende aynı durumdayım 8 yıllık evliyim ilk yilimda bir düşük oldu adet düzensizliğinden dolayı düşünce öğrenebildim hamileymisim(((eylul ayında ilk tup bebek denememizi yapcaz nasip olursa yazdığınız kuru o zamana kadar yapsam faydası olur degil mı?bir de duaları Banada gonderirmisin ne olurrrrr en çok duaya ihtiyac var bana göre Rabbim dilerse neler verir inanıyorum bizler zor bir imtihandayiz ins bu sınav icin calışmalarımız sonuc verir hayırlısı ile tabiki. Bu arada dün bir haber aldım amcam ikinci evliliğini yaptı bir kaç ay oncesi eşi 52 53 yaslarında kendisini menepoza girdiğini sanmış ama hamile.olmaz diye bir şey yok yani niye anlattım bilmiyorum ama benim icin de umut oldu açıkcası.ben 32 yaşındayım ümidimi hiç bir zaman yitirmedim ama hiç de kırılmadı diyemem ta ki bu kadinlar kulubünle tanisincaya kadar icim yine kıpır kıpır oldu aska sevke geldim yani tup bebek bile denemek istemiyordum ama şimdi tedaviye başladım hayırlısı ile....

canım nasılsın,amniyosentez sonucunu aldınmı nezaman alacaksın,merakta bıraktın beni,hiç yazmamışsın,allahım yardımcın olsun,bende bugün adet gördüm

canım nasılsın,amniyosentez sonucunu aldınmı nezaman alacaksın,merakta bıraktın beni,hiç yazmamışsın,allahım yardımcın olsun,bende bugün adet gördüm

selam canım,yok daha olmadımki,çarşamba günü olacağım,bende çok heyecanlıyım ama zaten yapıldıktan 3 hafta sonra sonuçları alıyormuşsın,yaa 3 hafta geçermi,amaan inşallah bişey olmasın kötü çıkmasında beklerim artıa k ne yapalım,Allah yardımcım olsun.
Demek adet oldun,sakın üzülme hemen kürüne başla,dualarıda eksik etme bebişin gelecektir Allahın izniyle.

Selam canım,tabiki sanada yollarım,seninde söylediğin gibi dua çok önemli,üstelik sen daha çok gençsin,moralini çok yüksek tut,hem dualarını yap hemde boş durma tabi kürlerini yap,madem tüp bebek düşünüyorsunuz hiç stres yapma o zamana kadar rahat rahat kürlerini ve dualarını yap,inşallah en yakın zamanda hayırlısıyla kavuşursun bebişine.

uzun sürüyormuş,allah sabrını versin,inşallah sorun çıkmaz,ben adetin 3.günü başlayacağım tahlillerimi yaptırayımda

Cok Sagol kürler e adetim gelince hemen başlayacağım ins.senin bebiste iyidir ins.Rabbim sag salim eline almayı nasip etsin..aman sende kendine dikkat et Allaha emanet oll.

arkadaşlar merhaba,ben de tedavi sürecindeyim,banada duayı gönderirirmisiniz,teşekkürler

Allah tamamına erdirsin arkadaşım senin adına çok sevindim , özel mesaj atamıyorum sana duaları yazarmısın lütfen

ne yaptın tatlım nasıl geçti,zor birşeymiymiş,rahatsız değilsin değilmi

selam canım,çarşamba günü amniyosentez oldum evet biraz zor geçti,ama önemli olan neticede bebeğime bişey olmaması,çok şükür bişey olmadı halada dinleniyorum 1 hafta kendimi yormaya niyetim yok valla çok gözüm korktu bu amniyosentezden.Şöyle anlatayım benim işlemi doçent yaptı,ama maalesef 3 kere iğne batırdı çünkü doğru yeri bulamadı bir türlü,bana dediğine göre bebeğe denk gelmesin diye tekrar tekrar yapmak zorunda kalmış,herneyse canım ciddi ciddi yandı yani ama ben bebişime bişey olacak diye çok korktum,çok şükür şua ana kadar bir problem çıkmadı çıkmazda inşallah.Doktor işleme başlamadan sende bant var doktorun söyledimi dedi,bende bant nedir hayır söylemedi dedim,fotoğrafını çekip verdi bunu doktoruna ver sana anlatır dedi,ama bunları o kadar neşeyle ve keyifle söylediki bende amniyotik bant denilen şeyi çok güzel bişey sandım,operasyondan sonra 3 gün yerimden pek kalkmadım,yani pc başına geçemedim o yüzden bu bantı araştıramadım,dün 5 dk bir bakayım dedim birde ne göreyim korkunç bişey,bu bant yüzünden sakat doğanve ölen bebekler var,beynimdem vurulmuşa döndüm hemen özel hastaneden randevu aldım, eşimi çağırdım, apar topar ağlayarak gittim doktora,doktora anlattım derdimi fotoları da verdim,15-20 dk ultrasonda inceleme yaptı yok dedi ben bant felan göremedim dedi,doktorun boynuna sarılasım geldi inan,çok şükür bişey çıkmadı ama yinede kafamda soru işareti kaldı,acaba diyorum doçentin ultrasonu dahamı iyi bir modeldi,hadi bu doktor yanlış bakıyorsa....işte hayatım günlerdir yaşadıklarım bunlar,hamilelik gerçektende çok meşakkatli bişeymiş,ama Allahım isteyen herkese yaşatsın,sorunsuz sıkıntısız yaşatsın inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…