40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

bir gitin pir gittin,nasılsın bebek nasıl,inşallah bir sorun yoktur,dualarımın hepsini tamamladım allahım kabul etsin,yanlız akşam namazı değilde yatsı namazından sonra okudum son duayı niyet önemli diye,oğlum varya başka şansım yoktu,fark etmez herhalde,öpüyorum seni kendine dikkat et

Selam arkdaşlar duanın gücüne çok inanıyorum.bu duayı bana da yollarmısınız?Sarafem rabbimden sağlıklı bir gebelik ve kolay bi doğumla yavrunu büyütmeni diliyorum.rabbim tüm isteyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin.Ben de çok istiyorum ve hiç çocuğum yok.1,5 ay sonra 39 olacağım şu an branca ursuliu ve incir kürü yapıyorum fakat havuç katmadım bundan sonra havuçla devam edeyim

canım merhaba sana okudugun duaları banada verebılırmısın ve bırsey daha soracagım sanrım tavsancıl otuyla ılgılı olan bır sayfada okumustum gene senı onun faydasını gordunmnu ege faydalıysa ıncır+ havuc kuru yanında onuda yapayımmı? bıde bu ıncırlı olan kur kılo aldırırmı ben ayrıca kılo vermeyede calısıyorum cunku

selam canım,evet haklısın,o tentürü kullandım,yani hamile kalamadım ama kullandığım süre içinde düzenli adet gördüm ve har ay yumurtlaığımı kendim tesbit edebildim,sonra hamile kalamayınca devamını almadım,çok şey kullandım ben,her duyduğumu yapardım,yani hiçbir ayda boş durmadım,her ay bir kür yaptım anlıayacağın,ama en son havuç ve incir kürünü yaptım ve tabiki düzenli dua ettim.
Bana sorarsan bir şey içerken başka bişey içme,onuda diğer ay yap,çünkü etkileşimlerini bilemeyiz,tentürün bitince havuç ve incir kürünü yap,ben sana şimdi okuduğum duaları özelden atarım,onları da oku Allahın izniyle inşallah çocuğun olur.
İncir ve havuç küründe ben hiç kilo almadım,diyetine dikkat edersen sende almazsın.İnşallah hayırlı haberlerini alırız.

Selam arkdaşlar duanın gücüne çok inanıyorum.bu duayı bana da yollarmısınız?Sarafem rabbimden sağlıklı bir gebelik ve kolay bi doğumla yavrunu büyütmeni diliyorum.rabbim tüm isteyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin.Ben de çok istiyorum ve hiç çocuğum yok.1,5 ay sonra 39 olacağım şu an branca ursuliu ve incir kürü yapıyorum fakat havuç katmadım bundan sonra havuçla devam edeyim

selam canım,iyi dileklerin için çok teşekkür ederim Allah razı olsun,
tamam ben sana yollarım,ama kür ile ilgili sudunyasi arkadaşıma söyledğim gibi bence tek bir kür yap derim,ben havucu katmaya kürün en başından başladım,nasıl yaptığımı bu konunun başlarında bulabilirsin,bende tentürünü bitir faydası olmazsa benim kürden bir dene.
Allah gönlüne göre versin inşallah.

bir gitin pir gittin,nasılsın bebek nasıl,inşallah bir sorun yoktur,dualarımın hepsini tamamladım allahım kabul etsin,yanlız akşam namazı değilde yatsı namazından sonra okudum son duayı niyet önemli diye,oğlum varya başka şansım yoktu,fark etmez herhalde,öpüyorum seni kendine dikkat et

selam canım,yaa netten dolayı giremiyorum,girsemde mesaj yazamıyorum,netim çok yavaş çünkü.
Dualarını Allahım kabul etsin inşallah,gönlünü ferah tut ve duaların olucaya kadar etmeye devam et,
yok canım akşam yada yatsı farketmez önemli olan niyetindir.
Ben ve bebeğim iyi çok şükür 12.haftayı bitirdik,özelden bir doktora gittim çok detaylı ultrasonda inceledi,ense kalınlığı normal dedi,gayet sağlıklı görünüyormuş ama mutlaka amniyosentez önerdi,haftaya üniversiteden ravdevu almak için gideceğim,sanırım 16.haftadan sonra yapılıyor,doktor şimdiden git randevunu al dedi,bende haftaya gideceğim işte,bakalım Allahım hayırlısıyla şu amniyosentez olayınıda atlatmamı nasip etsin,sanırım ancak ondan sonra rahaaaat rahaaat hamileliğin tadını çıkarabileceğim,şimdilerde hep soru işareti hep endişe Allah yardımcım olsun,öpüyorum seni,oğluşunuda öpüyorum.

safaren bu ay ilk defa senin yaptığın kürü uyguladım benimde adetlerim 40-45 günde bir oluyordu bugün 30.gün ve testte 2.çizgiyi silikte olsa gördümmmm:KK16:

selam canım,yaa netten dolayı giremiyorum,girsemde mesaj yazamıyorum,netim çok yavaş çünkü.
Dualarını Allahım kabul etsin inşallah,gönlünü ferah tut ve duaların olucaya kadar etmeye devam et,
Ben ve bebeğim iyi çok şükür 12.haftayı bitirdik,özelden bir doktora gittim çok detaylı ultrasonda inceledi,ense kalınlığı normal dedi,gayet sağlıklı görünüyormuş ama mutlaka amniyosentez önerdi,haftaya üniversiteden ravdevu almak için gideceğim,sanırım 16.haftadan sonra yapılıyor,doktor şimdiden git randevunu al dedi,bende haftaya gideceğim işte,bakalım Allahım hayırlısıyla şu amniyosentez olayınıda atlatmamı nasip etsin,sanırım ancak ondan sonra rahaaaat rahaaat hamileliğin tadını çıkarabileceğim,şimdilerde hep soru işareti hep endişe Allah yardımcım olsun,öpüyorum seni,oğluşunuda öpüyorum.

canım benim kim bilir hamilelik nekadar yakışacak sana,benimde geçen perşembe o sümüksü akıntı oldu,bende o geceyi boş geçirmedim,cuma eşim şehir dışına çıktı,cuma günü çok daha yoğundu,cts azaldı ama yine vardı,pzt tekrar ilişkiye girdik, umarım kaçırmamışışmdır o günü,sani bu kez yumurtladığım günü bildim gibi geldi ama hayırlısı,
çok mutlu oldum bebeğin sağlıklı oluşuna,amniyosentezdede bence birşey çıkmaz,ense kalınlığı belli ederdi,sen içini ferah tut,şaka maka 3 ay doldu,bencede tadını çıkar insanın içinde bir can taşıması çok güzel

safaren bu ay ilk defa senin yaptığın kürü uyguladım benimde adetlerim 40-45 günde bir oluyordu bugün 30.gün ve testte 2.çizgiyi silikte olsa gördümmmm:KK16:

hadi hayırlı olsun,çizgi silikse bu iş tamamdır,çok mutlu oldum,benimde perşembe günü o yapışkan akıntı geldi,bende o geceyi boş geçirmedim,cuma,cts,pazar eşim olmayacaktı,cuma akıntı hem daha yoğun hem daha çoktu,cts azaldı ama yinede vardı,pazarda vardı ama azdı fakat daha şeffaf inceydi ama kopmadan uzuyordu,pzt yine ilişkiye girdik,herhalde yumurta bu kez tamamdır,oldu ve çatladı galiba,normalde nasıl olmalı bilemiyorum,bu bir belirtimi değilmi bilmiyorum

selam canım,çok sevindim inan,hemen kan testi yaptırsan daha emin olsan,gerçi bende çift çizgiyi gördükten sonra inanamadığım için 1 hafta bekleyip doktora öyle gitmiştim,gelişmeleri mutlaka bize yaz,bu kürü uygulayan çok arkadaşımız var onlarada ümit vermiş olursun hem.
Hadi hayırlı uğurlu olsun inşallah Allahım sağlıklı sıhatli bir şekilde kucağına almayı nasip eder.

canım benim kim bilir hamilelik nekadar yakışacak sana,benimde geçen perşembe o sümüksü akıntı oldu,bende o geceyi boş geçirmedim,cuma eşim şehir dışına çıktı,cuma günü çok daha yoğundu,cts azaldı ama yine vardı,pzt tekrar ilişkiye girdik, umarım kaçırmamışışmdır o günü,sani bu kez yumurtladığım günü bildim gibi geldi ama hayırlısı,
çok mutlu oldum bebeğin sağlıklı oluşuna,amniyosentezdede bence birşey çıkmaz,ense kalınlığı belli ederdi,sen içini ferah tut,şaka maka 3 ay doldu,bencede tadını çıkar insanın içinde bir can taşıması çok güzel

sağol canım,inşallah sende 2.kez bu sevinci yaşayacaksın,bak bu kürü uygulayan bbeyazbulut arkadaşımız çift çizgiyi görmüş hadi inşallah darısıda sana olsun.
Kürün işe yaradığını yumurtlamanı tahmin edebilmendende anlayabilirsin,bende kürü uygularken o akıntıyı çok yoğun olarak gördüm,inşallah doğru zamanda ilişki olmuştur,hadi hakkında hayırlısı canım,sendende güzel haberleri alırsam çok sevineceğim.

sağol canım,inşallah sende 2.kez bu sevinci yaşayacaksın,bak bu kürü uygulayan bbeyazbulut arkadaşımız çift çizgiyi görmüş hadi inşallah darısıda sana olsun.
Kürün işe yaradığını yumurtlamanı tahmin edebilmendende anlayabilirsin,bende kürü uygularken o akıntıyı çok yoğun olarak gördüm,inşallah doğru zamanda ilişki olmuştur,hadi hakkında hayırlısı canım,sendende güzel haberleri alırsam çok sevineceğim.

inşallah,ama olmazsa bu ay üzülmem çünkü en azından o akıntıyı gördüm,doğru zamanda olup olmadığını bilemiyorum,o akıntıdan birkaç gün sonra çatlıyormuşya,nette baktım servikal akıntıymış bunun adı,bu akıntı yumurtanın çatlamasına az kalmış demekmiş ve spermleri yumurta çatlayıncaya kadar canlı tutuyormuş,ne bileyim ilk perşembe günü azda olsa fark ettim,o geceyi boş geçirmedim,cuma çok daha yoğundu,cts daha azdı,sonrasında inceldi,cuma,cts,pazar eşim yoktu ama pzt yine ilişki oldu,spermler 2-3 gün canlı kalabiliyorya,eşiminkide kuvetlidir,o hafta hiç ilişkiye girmedik,cuma cts pazar idare etmiştir herhalde,allahtan hayırlısı,hamilelerin duası kabul olur,içinde bir melek taşıyorsun,ne olur benim içinde dua et,o akıntı sende nasıldı

sarafem dua için çok sağol.İnşallah cümlemize vesile olur.Senden de Allah razı olsun

:nazar::nazar::nazar:BEBEĞİNİZ HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN RABBİM KUCAĞINIZADA ALMAYI NASİB ETSİN İNŞALLAH.TEZ ZAMANDA BİZLEREDE NASİB ETSİN.

hadi hayırlı olsun,çizgi silikse bu iş tamamdır,çok mutlu oldum,benimde perşembe günü o yapışkan akıntı geldi,bende o geceyi boş geçirmedim,cuma,cts,pazar eşim olmayacaktı,cuma akıntı hem daha yoğun hem daha çoktu,cts azaldı ama yinede vardı,pazarda vardı ama azdı fakat daha şeffaf inceydi ama kopmadan uzuyordu,pzt yine ilişkiye girdik,herhalde yumurta bu kez tamamdır,oldu ve çatladı galiba,normalde nasıl olmalı bilemiyorum,bu bir belirtimi değilmi bilmiyorum

selam canım,çok sevindim inan,hemen kan testi yaptırsan daha emin olsan,gerçi bende çift çizgiyi gördükten sonra inanamadığım için 1 hafta bekleyip doktora öyle gitmiştim,gelişmeleri mutlaka bize yaz,bu kürü uygulayan çok arkadaşımız var onlarada ümit vermiş olursun hem.
Hadi hayırlı uğurlu olsun inşallah Allahım sağlıklı sıhatli bir şekilde kucağına almayı nasip eder.

malesef kızlar hamile filan değilim dün ve bugün yaptığım başka marka testler negatif
öbürleri yanlış mış bayb tıme birisi hala bakıyorum net pozitif gözüküyor ama bu testten muzdarip olan çokmuş hep böyle yanlış pozitif sonuç veriyormuş
sinir oldum dünden beri diş tedavimi bile ertelemiştim var diye
belirsizlik daha kötüymüş ya var ya yok bune böyle ya neyse bugün 32.gün herhalde bugün gelir adetim belitimde yok ama ben zaten belirtisiz adet olurum
yarın diş doktoruma gidicem bebek olayını erteliyeceğim

malesef kızlar hamile filan değilim dün ve bugün yaptığım başka marka testler negatif
öbürleri yanlış mış bayb tıme birisi hala bakıyorum net pozitif gözüküyor ama bu testten muzdarip olan çokmuş hep böyle yanlış pozitif sonuç veriyormuş
belirsizlik daha kötüymüş ya var ya yok bune böyle ya neyse bugün 32.gün herhalde bugün gelir adetim belitimde yok ama ben zaten belirtisiz adet olurum

hayda nerden çıktı şimdi nekadar mutlu olmuştuk her neyse,adet dönemine az kaldı,o zaman kesin belli olur ama senin hamile olduğuna çok inanmıştım,hayırlısı olsun bakalım,

sarafem sen bu kürüN İLK AYINDA 32.günde adet görmüştün değilmi benim bugün 33.gün ne zaman gelicek acaba

merhabalar emin olmadan diş dr gidip tedaviyi başlatmayın teyzem iğneden sonra düşük yapmıştı hiç olmazsa kan tahlili verin inşallah sonuç pozitif olur

merhabalar emin olmadan diş dr gidip tedaviyi başlatmayın teyzem iğneden sonra düşük yapmıştı hiç olmazsa kan tahlili verin inşallah sonuç pozitif olur

yaptırdım canım kan tahlili sonuç 2.00 çıktı yani negatif
bugün 34.gün inşallah daha fazla gecikmez

merhaba arkadaşlar ben 28 yaşındayım size hikayemi anlatayım banada destek olun nolur evliliğimde 2 yıl sonra bebek istemeye başladık ve konunmayı bıraktık. 6-7 ay olmadı sonra dr gittim çikolata kistimin olduğunu ve bunu ameliyatla almamızı istediler ben olmamakta ısrar ettim ve düzenli olarak bebek çalışmalarına devam ederken adetim 2-3 gün gecikince test yaptım ve hamile olduğumu öğrendim hemen dr gittim kan testi kaptıl 108 çıktı ve dr hamilesin dedi ben çok sevinmiştim dünyalar benim olmuştu fakat 2 gün sonra kanamam başladı ve bebeğimi kaybettim daha kesesini görmeden kanamayla düşürdüm bebeğimi sonra dr 3 ay korun dedi ve 4 ay tekrar korunmadık ben o ay tekrar hamile kaldım sok yaşadım tamam dedim bu sefer olucak inanıyorum dedim dr gittim 181 çıktı ve hamileydim dr 2 hafta sonra gel keseye bakalım dedi ama o da kısmet olmadı bu sefer iş yerinde bayıldım ve beni acile kaldırdılar bir de baktılarki bebeği kaybediyorum iç kanama geçişmişim düşük yapıyorum hemen apar topar kürtaja aldılar ve kürtaj oldum 6 haftalıkmış bebeğim ben gene kesesini falan göremeden kürtaja aldılar beni sonra 6 ay korundum bu sürede düşüklerin sebebini araştırdık ve bende kan pıhtılaşması çıktı mthfz 1298 homozigot düşüklerim bundanmış bu arada 6 ay geçince korunmayı bıraktıkk ama gebelik oluşmadı dr yumurta takibi yaptı 4 ay gene gebe kalamadım sonra klomen kullandım o ay 4 yumoş oluşunca dr aşılama yapalım dedi yaptık gene gebe kalamadım sonra dr çikolata kistlerin büyüyoo bu hamile kalamana engel bunları alalım ameliyatla dedi kistler yumurta rezervini bozuyo dedi 2 dr gittim diğeride asla ameliyat olma yumurta rezervin az ameliyatla dahada azalıcak dedi ve beni tüp bebeğe yönlendirdi tüp bebeğe başlamadan öncede 3 ay kistleri baskılamak için decapeptin iğnesi kullanarak geçici menapoza soktu beni böylelikle kistlerim pasif hale gelmişti hatta 5 cm olan kistimin alttan iğneyle içini boşalttılar ve ben tüp bebeğe başladım iğnelerle 6 yumoş oluştuuu gayet iyi gidiyodu son zamana kadar sonra 4 yumoş kaldı en son yumoş toplamada 2 yumurta topladılar ikiside döllendi fakat tarnsfer günü 1 tane emriyo kalmış oda 2 . kalite dediler ve ben ağlayarak tarnsfere girdim yıkıldım ve bebeğim bana tutunamadı sonra dr çikolata kistlerin yumurtalarını kalitesis yapıyo laparoskopiyle alalım bunları dedi ve bn aralıkta ameliyat oldum 1 ay sonra korunmadık 3 ay denedik olmadı bu ay dr gittim ve yumurta rezervin az 2 tüp bebeği deniyelim dedi bende 1 tane aşılama deneyelim olmazsa tüp bebeğe geçelim dedi ve bu ay aşılamaya başladık bugün 12. günümm 11 gündür iğne kullanıyorum ve 5 tane yumoş oluştu 8.5-10-11-12 ve 17.5 mm oldular başkada ilerlemiyolar dr e2 değerin kanda yükselirse 17.5 çatlatıp ona aşılamam yapalım dedi bugün kan sonucumu bekliyorum 4 de herşey belli olacak nolu bana dua edin benim hikayemde bu rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın isteyen herkese nasip etsin inş. Amin banada hacet duasını gönderirmisiniz lütfen :KK16:

X