40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

SARAFEM senin durumunun takipçisiyim , sonucunun temiz çıkmasına nasıl sevindim bilemezsin çok şükür allahıma allah kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı başımıza.....
Şimdi hamileliğin tadını çıkar:) bizim için de dua edermisin arkadaşım.

SARAFEM senin durumunun takipçisiyim , sonucunun temiz çıkmasına nasıl sevindim bilemezsin çok şükür allahıma allah kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı başımıza.....
Şimdi hamileliğin tadını çıkar:) bizim için de dua edermisin arkadaşım.

SELAM CANIM,
düşüncelerin güzel yorumların için çok teşekkür ederim,Allahım inşallah sanada benim yaşadığım bu mutluluğu yaşatır,Allah gönlüne göre versin ,inşallah pek yakında senden ve diğer arkadaşlarımdan da müjdeler alırım,sizlere hep dua ediyorum sen hiç merak etme canım.

selam kazazede sen çok merak etmişsindir,
çok şükür amniyosentez sonuçlarım temiz çıktı,inşallah benim durumumda olan tüm anne adaylarınında temiz çıkar,gerçekten çok zor bir süreçti,bu süreçte yanımda olup bana moral verdiğin için çok teşekkür ederim canım,Allah seninde gönlüne göre versin.

canımsın inan bana kendi başıma gelmiş gibi endişelendim ve şmdide senin kadar olmasada çok mutlu oldum,allah sana başka sıkıntılar yaşatmasın,ah tatlım bir an önce kucağına alsanda hayırlısıyla rahatlasan,eviniz bir an önce şenlensin,inan şu benim oğlan varya tüm hayatım,biraz fazla uyusa canım sıkılıyor,artık ne üzülmeye ne strese girmeye nede eşimle kavga etmeye vaktim var,tüm hayatımı düzene soktu,mutluluk kaynağım o benim,tüm yaramazlıkları yapıyor sonrada üzülme anne üzülme bir daha yapmayacağım diyor,kızamıyorum bile,kucağına aldığın zaman aynı duyguları yaşayacaksın,ben artık 2.çocuk diye sıkıntıya girmiyorum,allahım bu evladıma hayırlı sağlıklı ömür versin tek büyüyen çok çocuk var,rabbime şükürler olsunki bana anne olmayı nasip etti,şükretmek lazım,allah yardımcın olsun,tüm kalbimle yanındayım,inşallah doğum haberlerini yazdığın günleride görürüz,öpüyorum seni,inan çok sevindim,kaç aylık oldu,cinsiyeti adı bellimi

Son düzenleme:
canımsın inan bana kendi başıma gelmiş gibi endişelendim ve şmdide senin kadar olmasada çok mutlu oldum,allah sana başka sıkıntılar yaşatmasın,ah tatlım bir an önce kucağına alsanda hayırlısıyla rahatlasan,eviniz bir an önce şenlensin,inan şu benim oğlan varya tüm hayatım,biraz fazla uyusa canım sıkılıyor,artık ne üzülmeye ne strese girmeye nede eşimle kavga etmeye vaktim var,tüm hayatımı düzene soktu,mutluluk kaynağım o benim,tüm yaramazlıkları yapıyor sonrada üzülme anne üzülme bir daha yapmayacağım diyor,kızamıyorum bile,kucağına aldığın zaman aynı duyguları yaşayacaksın,ben artık 2.çocuk diye sıkıntıya girmiyorum,allahım bu evladıma hayırlı sağlıklı ömür versin tek büyüyen çok çocuk var,rabbime şükürler olsunki bana anne olmayı nasip etti,şükretmek lazım,allah yardımcın olsun,tüm kalbimle yanındayım,inşallah doğum haberlerini yazdığın günleride görürüz,öpüyorum seni,inan çok sevindim,kaç aylık oldu,cinsiyeti adı bellimi

Allah evladına uzun ömürler versin canım,bencede 2.çocuk için strese girme,yavrunun tadını çıkar,ona bol bol vakit ayır o da tek çocuk olmanın tadını çıkarmış olur ne güzel işte.
Canım benim bebişimde oğlanmış,ben hep kız hayal etmiştim ama Allahım bunu sağlıkla sıhatle ve hayırla kucağıma almayı nasip etsin,hayırlı evlat olsunda evladın kızı erkeği olmaz.İsim düşünmedik henüz biraz daha zaman geçsin bakalım,birkaç isim var düşündüğümüz ama netleşmedi,öyle böyel derken zaman nasıl geçti değilmi sevgili kazazede bak 5 ay 3 hafta oldum 1 hafta sonra 6.ayda bitecek,hergün biraz daha kilo alıyorum,sanırım ben 10 kg.fazlasıyla geçeceğim,şimdiden 9 kg almışım bile,Allahtan boyuma göre kilom az bile sayılırdı yani 15 kg kadar kilo normal düşer diye düşünüyorum,ama yinede dikkat etmeye çalışıyorum.Canım benim seni ve oğluşunu öpüyorum,kendine iyi bak.

Allah evladına uzun ömürler versin canım,bencede 2.çocuk için strese girme,yavrunun tadını çıkar,ona bol bol vakit ayır o da tek çocuk olmanın tadını çıkarmış olur ne güzel işte.
Canım benim bebişimde oğlanmış,ben hep kız hayal etmiştim ama Allahım bunu sağlıkla sıhatle ve hayırla kucağıma almayı nasip etsin,hayırlı evlat olsunda evladın kızı erkeği olmaz.İsim düşünmedik henüz biraz daha zaman geçsin bakalım,birkaç isim var düşündüğümüz ama netleşmedi,öyle böyel derken zaman nasıl geçti değilmi sevgili kazazede bak 5 ay 3 hafta oldum 1 hafta sonra 6.ayda bitecek,hergün biraz daha kilo alıyorum,sanırım ben 10 kg.fazlasıyla geçeceğim,şimdiden 9 kg almışım bile,Allahtan boyuma göre kilom az bile sayılırdı yani 15 kg kadar kilo normal düşer diye düşünüyorum,ama yinede dikkat etmeye çalışıyorum.Canım benim seni ve oğluşunu öpüyorum,kendine iyi bak.

canım ya yazdıklarını okurken bile heyecanlanıyorum,erkek kız fark etmez gerçekten hayırlısıyla doğsunda,işte geçen gün bende 2.çocuk deyip duruyorumya,birden aklıma hamile kalabilmek için nekadar gözyaşı döktüğüm,üzüldüğüm,herşeyden nefret ettiğim,mutsuz olduğum günler aklıma geldi,nankörlük yapma dedim kendi kendime,önce bugününe şükret,herzaman istediğin,umut ettiğin günleri yaşıyorsun dedim,bugünün tadını çıkarmak lazım,ya hiç olmasaydı ne yapardık sarafem,nasıl bir hayatımız olurdu,ben bunları yazarken tedavi olan arkadaşlar lütfen bana kızmasın,bizlerde aylarca yıllarca tedavi gördük,yüce rabbim isteyen herkese nasip etsin,kimsenin kucağını boş bırakmasın,kilona gelince boşver gitsin,o minicik elleri tutup,yumuk gözlerine bakınca kilo falan kalmaz,fazla olsun kilon nelerle doğuruyor millet,şükürler olsunki için rahatladı artık,sende kendine iyi bak,çok öpüyorum

bebegının mujdesını alan herkesı tebrık ederım allah tamamına erdırsın ınsallah mutlulugunuz daım olsun bızım gıbı bır umut bekleyenlerede rabbım bu mutlulugu yasatsın ınsallah
sızlere sormak ıstedıgım bır sey var sımdı benım 30 gun döngum gercı yumurtam gelısıyor kendılıgınden catlıyor ama bır umut ne yapalım ıncır yumurtayı gelıstırdı onun yanında havuc catlatmaya yardımcı olucak adetın bırıncı gunu ıkısının kurunede baslayıp 25 gun devam edıp 5 gun yapmıycaz bırakıcaz ve 5 gun sonra tekrar 25 gun daha devam edıcez dogrumu anlamısım bılgı verırsenız sevınırım

Merhaba Arkadaşlar,
Ben 40 yaşındayım,7 yıldır çocuk için çabalayıp duruyorum,2 kez kimyasal gebelik oluştu ama bir türlü gebe kalamadım,şimdi netice ne olur bilmem ama ''HAMİLEYİM''.
Öncelikle dualara çok yoğunlaştığımı söyleyebilirim,sürekli hacet dualar yaptım,2 ay üst üste incir ve havuç kürü uyguladım,benim adetlerimin döngüsü çok uzundur,35-40-45 günde bir olurum,ilk uyguladığım ay 32.gün adet oldum,devam ettim zaten bu kür 2 ay, 21 veya 25 gün olarak uygulanacak bir kür. 2.ay adet olmadım,hıh dedim bununda faydası olmadı,zaten hep geç adet olduğum için bekledim,göğüslerim biraz şişti ve dokununca ağrı oluyordu, bende 45.gün test yaptım,inanılmaz hızlı bir şekilde kıpkırmızı çift çizgileri gördüm,yinede inanmakta zorluk çektim,dedim şimdi doktora gidipte bişey çıkmazsa yine kahrolurum.1 hafta sonra yani bugün dokotra gittim,doktor kan testi istemedi direk ultrasonla baktı ve keseyi gördü,tabi bebek henüz yok içinde,5 veya 6 haftalık dedi,tahlil felan verdi ve 15 gün sonra gel o zaman kadar eğer bir aksilik olmazsa bebeği görürüz dedi,tabi ben 40 yaşındayım riskim çok fazla biliyorum,ama inşallah sağlıkla kucağıma almak nasip olur.Sonuç ne olur bilmem ama benim gibi adet döngüsü 30 ve 35 günün üstündeki,çocuk isteyen arkadaşlarım,ve tabi çatlama sorunuda yaşıyorlarsa bu kürü mutlaka yapsınlar,ben faydasını gördüysem birçok insanda görecektir diye düşünüyorum.

RABBİM SAĞLIKLA DOĞMASINI NASİP ETSİN BEBEKLERİMİZİN .... aynı anlarda aynı kürle deva bulmuşuz ne güzel benim kızımda incir havuç kürü kullandığım ay geldi bize:) 5buçuk yıl sonra gelen tatlı mucizem :)

Canim Ben ozel mesaj göndermedim yeni oldugum icin. Burdan teşekkür ediyorum gönderdiğin dualar Icin. Allah razı olsun. İnşallah bebisini sağlıklı bir sekilde kucağına aldığın haberinide alırız. Ben senin duanı yaptım inşallah Allah kabul eder. Şimdi bol bol Yasin okuyorum ve 41 gün Meryem süresine başladım. Ayrıca hergun 1 cüz Kur'an-i Kerim okuyorum ve dua ediyorum bol bol. Bal+corek otu ve tarcin karisiminida yaptım. İncir kürunu yapıyorum şimdi. İlk defa bu ay ovulasyondan sonra göğüs uçlarım ve etrafı sızlamaya başladı. Hamilemiyim degilmiyim bilmiyorum ama bişeylerin ise yaradığını düşünüyorum. 4 gün sonra test yapicam. Heyecanla ve umutla gün sayıyorum. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

bende 34 yaşındayım yeni evliyim hayırlısıyla tüm çocuk isteyenlere allah nasip etsin benim adete 2 gün var onu bekliyorum mübarek ayda hayırlı haberler veririm inşallah

kızlar ben 2 ay önce soğan kürünün methini duydum ve yapmaya karar verdim başladım 1 hafta falan yaptım doktora gitmiştim o gün bana sol yumurtan oluşmuş ve atılmış bu günleri değerlendir demişti bende bıraktım incir kürü yapmaya karar verdim onu da 1 hafta falan yaptım ama adetim 1 hafta erken oldu bende bıraktım hepsini benim adetim 30-35 gün arası olur en fazla 1 gün falan erken olurdu o da antibiyotik falan kullandığsam hep gecikirdi yani şaşırdım bıraktım kürleri bu ay yine 34.gün başladı adetim ama incir kürünü yapmalıyım ne zaman başlamalıyım çok kararsız kaldım başka neler yapılabilir bal tarçın falan nasıl yapılıyor yardımcı olur musunuz? benimle başlayan bir arkadaş olursa belki yarıda bırakmam ve kürlerin etkisi olur birbirimize destek oluruz hamile kalmak için, çift çizgiyi görmeyi o kadar çok istiyorum ki Allahım isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah

bende 34 yaşındayım yeni evliyim hayırlısıyla tüm çocuk isteyenlere allah nasip etsin benim adete 2 gün var onu bekliyorum mübarek ayda hayırlı haberler veririm inşallah
inşallah hamilesindir canım birini duyunca hamile olduğunu kendim gibi seviniyorum ve kendim için umutlanıyorum benim de bebişim gelicek inşallah diye

kızlar ben 2 ay önce soğan kürünün methini duydum ve yapmaya karar verdim başladım 1 hafta falan yaptım doktora gitmiştim o gün bana sol yumurtan oluşmuş ve atılmış bu günleri değerlendir demişti bende bıraktım incir kürü yapmaya karar verdim onu da 1 hafta falan yaptım ama adetim 1 hafta erken oldu bende bıraktım hepsini benim adetim 30-35 gün arası olur en fazla 1 gün falan erken olurdu o da antibiyotik falan kullandığsam hep gecikirdi yani şaşırdım bıraktım kürleri bu ay yine 34.gün başladı adetim ama incir kürünü yapmalıyım ne zaman başlamalıyım çok kararsız kaldım başka neler yapılabilir bal tarçın falan nasıl yapılıyor yardımcı olur musunuz? benimle başlayan bir arkadaş olursa belki yarıda bırakmam ve kürlerin etkisi olur birbirimize destek oluruz hamile kalmak için, çift çizgiyi görmeyi o kadar çok istiyorum ki Allahım isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Selam,
Ben bu ay hamile degilsem bir kac gun sonra adet olucam ve ikinci gunü kurlere tekrar başlıcam. Zaten en az iki ay yapmak gerekiyormuş. İstersen beraber yapabiliriz ve burdan gelişmeleri paylaşırız. Su anda hayit suyu ve ahududu yaprağından cay yapıp iciyorum. Sabahlarında arı sutu ve polen tozu yiyorum ac karnina. Bunun disinda bol bol dua ediyorum Allah kabul ederse. Bende yarın test yapicam. Hamile oldugumu sanmıyorum ama yinede test yapıp bosuna umutla beklemicem. Gecen ay 22 sinde 7 haftalık düşük yaptım. Düşüğün hemen ardından hamile kalmak iyi olurmus diye şansımı denedim ama tutmadı galiba:)
Bende hormon dengesizliği var hamile kaliyorum ama dusuk yapiyorum o yüzden hayit kökü ve kurlerin iyi gelecegini düşünüyorum Allah'ın izniyle.

Selam,
Ben bu ay hamile degilsem bir kac gun sonra adet olucam ve ikinci gunü kurlere tekrar başlıcam. Zaten en az iki ay yapmak gerekiyormuş. İstersen beraber yapabiliriz ve burdan gelişmeleri paylaşırız. Su anda hayit suyu ve ahududu yaprağından cay yapıp iciyorum. Sabahlarında arı sutu ve polen tozu yiyorum ac karnina. Bunun disinda bol bol dua ediyorum Allah kabul ederse. Bende yarın test yapicam. Hamile oldugumu sanmıyorum ama yinede test yapıp bosuna umutla beklemicem. Gecen ay 22 sinde 7 haftalık düşük yaptım. Düşüğün hemen ardından hamile kalmak iyi olurmus diye şansımı denedim ama tutmadı galiba:)
Bende hormon dengesizliği var hamile kaliyorum ama dusuk yapiyorum o yüzden hayit kökü ve kurlerin iyi gelecegini düşünüyorum Allah'ın izniyle.
çok süper olur canım inşallah sen hamilesindir ama değilsen de beraber hamile kalırız inş. :) adetin 2.günü mü başlanıyor kürlere incir havuç kürü yapayım diyorum bende birde bal tarçın çörekotu duymuştum aç karnına yarın başlamayı düşünüyorum iyice araştırıp, sende test negatif çıkarsa bana yetişirsin olur mu bu arada çok geçmiş olsun canım inşallah Rabbim en kısa zamanda bebişlerimizi kavuşturur bize ramazanda da dua edelim inşallah bende meryem suresine başlamıştım 41 gün okunuyormuş ama adet olunca ara vermek zorunda kaldım beraber okuyabiliriz aslında

incir havuç kürü ve arı sütü polen bir arada kullanmak iyi değilmiş yumurtalar çok büyüyüp kist olma ihtimali varmış başka bir topikte okudum ben sadece incir kürü yapim bari inşallah şifa olur bu arada hayıt suyu falan yazmışsın ya onlar ne için kullanılıyor ben çok ayrıntılı muayene olmadığım için hakkında bilgi sahibi olmadığım kürleri kullanmaktan korkuyorum çünkü hormonlar üzerinde etkililer ya sen daha iyi bilirsin aslında bir hormon testi yaptırmak istiyorum ama özel bir zamanda gitmek gerekiyor mu yoksa herhangi bir gün aç karnına gidince yapılır mı?

incir havuç kürü ve arı sütü polen bir arada kullanmak iyi değilmiş yumurtalar çok büyüyüp kist olma ihtimali varmış başka bir topikte okudum ben sadece incir kürü yapim bari inşallah şifa olur bu arada hayıt suyu falan yazmışsın ya onlar ne için kullanılıyor ben çok ayrıntılı muayene olmadığım için hakkında bilgi sahibi olmadığım kürleri kullanmaktan korkuyorum çünkü hormonlar üzerinde etkililer ya sen daha iyi bilirsin aslında bir hormon testi yaptırmak istiyorum ama özel bir zamanda gitmek gerekiyor mu yoksa herhangi bir gün aç karnına gidince yapılır mı?[/QUOT

ben tarcin corek otunu ve inciri beraber yaptim sonrada ari sutune basladim. kist falan olmadi ama bunyeye gore degisebilir. birde daha genc insanlarda daha cok etki yapabilir ben o kadar genc degilim zaten:) ayrica hayit suyunu surekli aliyorum. onun kurlerle ilgisi yok. aslinda adetlerin duzensizse buyuk ihtimalle hormonlarin duzensizdir. normal bir siklus 28 gun. ondan az yada cok ise genelde duzensizlik vardir. bide hormon duzensizligi sivilce killanma gibi seyler yapar. ben hayit suyuna baslayali sivilcelerim tamamen temizlendi. yani bi sekilde ise yaradigindan eminim. tabii duzenli olarak vitamin ve folic acid alimida cok onemli. ben bugun 18. meryem suresini okudum ama adet olunca napicam bilmiyorum. aslinda birine okutmak gerekiyormus ama kuran okumayi bilen tanidigim yok. o yuzden mecburen ara verip sonradan 5 gun 2 serkere okuycam boylece her halukarda 41 gunde biter. oyle olur diye dusunuyorum.

ben tarcin corek otunu ve inciri beraber yaptim sonrada ari sutune basladim. kist falan olmadi ama bunyeye gore degisebilir. birde daha genc insanlarda daha cok etki yapabilir ben o kadar genc degilim zaten:) ayrica hayit suyunu surekli aliyorum. onun kurlerle ilgisi yok. aslinda adetlerin duzensizse buyuk ihtimalle hormonlarin duzensizdir. normal bir siklus 28 gun. ondan az yada cok ise genelde duzensizlik vardir. bide hormon duzensizligi sivilce killanma gibi seyler yapar. ben hayit suyuna baslayali sivilcelerim tamamen temizlendi. yani bi sekilde ise yaradigindan eminim. tabii duzenli olarak vitamin ve folic acid alimida cok onemli. ben bugun 18. meryem suresini okudum ama adet olunca napicam bilmiyorum. aslinda birine okutmak gerekiyormus ama kuran okumayi bilen tanidigim yok. o yuzden mecburen ara verip sonradan 5 gun 2 serkere okuycam boylece her halukarda 41 gunde biter. oyle olur diye dusunuyorum.[/QUOTE]

ay bende napıcamı bilmiyorum ya yarın başlıcam inşallah sen adet olursan ben okurum inşallah senin yerine meryem suresini benim adetim hep 4-5 gün bazen 1 hafta kadar gecikir zaten bende de hormon düzensizliği mi var ki bi tahlil yaptırmam lazım benim

ay bende napıcamı bilmiyorum ya yarın başlıcam inşallah sen adet olursan ben okurum inşallah senin yerine meryem suresini benim adetim hep 4-5 gün bazen 1 hafta kadar gecikir zaten bende de hormon düzensizliği mi var ki bi tahlil yaptırmam lazım benim[/QUOTE]

Sen su anda adetlimisin?Yoksa Bekliyormusun benim gibi? kurlere adet olmadan başlama eğer olmadiysan. Ayrıca hep 1 hafta geç oluyorsan hayit suyu sana cok iyi gelir ama en az 3 ay aralıksız aksatmadan kullanman lazım. kesin düzene sokuyor. 28 günde bir adet olmaya başlıyorsun. Meryem suresi Icin cok teşekkür ederim bende senin Icin okurum ama bu gidişle aynı donemde adet olacaz galiba:)

adetin 4.günü bugün denk gelmicek canım ne zaman başlamalıyım kür yapmaya ben 2 gün sonra falan meryem suresine başlıcam tekrar sana da okurum kendime okurken bu ay tuttururuz inşallah

adetin 4.günü bugün denk gelmicek canım ne zaman başlamalıyım kür yapmaya ben 2 gün sonra falan meryem suresine başlıcam tekrar sana da okurum kendime okurken bu ay tuttururuz inşallah

Bugün gece yatmadan bal tarcin corekotu kurune başla 8 gün sonra bu bitince incir kurune başla onada 21 gün devam et. Aynı zamanda hayit suyuna devam et. Burda sıvı olarak satılıyor ben onu kullanıyorum. Günde 3 kere ac karnina. Orda tohum alınıp cay yapılıyormuş. Sanırım onu tam bilmiyorum. Aktardan alırken tarifinide sor. İnşallah Ramazan ayı ikimizede uğurlu gelir.

Son düzenleyen: Moderatör:
X