40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

evet canım üzülme tabi,hem bu kürün etkisi birkaç ay kadar etki ediyormuş bu yüzden çok rahat ol stres yapma,bol bol dua et Allaha tevekkül et,ben kürü yaparken 2 kere bu akıntıyı fatkettim,hatta ikincisi adetime çok yakındı kendi kendime adetim yakın ondan herhalde dedim,oysa o akıntının işareti olan yumurtlamada döllenme olmuş çünkü benim geç döllenme,şu an bebekle son adet tarihim arasında 1 hafta 10 gün kadar fark var,yani benim sana diyeceğim yumurtlama zamanı geçti diye düşünme çalışmalara her fırsatta devam:))
Allah sanada hayırlısıyla sağlıklı sıhatli bir evlat versin inşallah,bunu yürekten diliyorum,eğer hamilelerin duası kabul oluyorsa ben sana her fırsatta ediyorum merak etme,inşallah tez zamanda müjdeli haberini alırım.

sarafem sen bu kürüN İLK AYINDA 32.günde adet görmüştün değilmi benim bugün 33.gün ne zaman gelicek acaba

aaaa çok şaşırdım valla,ne güzel sevinmiştik,ama olsun canını sıkma olur inşallah neden olmasın,sen kürlerini dualarını yap,bence sen yakında hamile kalacaksın,belki bu sana bir işarettir,evet ben 32.gün adet gördüm normalde 35-40 gün sürerdi,ama pes etme,ben bu kürün çok faydalı olduğuna inanıyorum,lütfen adet görünce tekrar yap Allahın izniye hamile kalırsın inşallah.

tgbesr arkadaşım hikayeni okudum canım,gerçekten zor günler geçirmişsin ama yılmamışsın inşallah tez zamanda hayırlı haberi alırsın ve bizimlede paylaşırsın,Allah yardımcın olsun ve gönlüne göre versin inşallah,
ben sana ve perlanore arkadaşıma duayı gönderdim Allah kabul etsin inşallah.

yazdığın iyi oldu,sana şöyle yazayım,aslında benim adet gördüğüm gün 7 nisandı,ben o akıntıyı ilk mayısın 3.ünde fark ettim,o gün ilişki oldu,rengi beyaz ve azdı,4.ünde hem çok yoğun kalın ve uzundu,5.indende çok azdı rengi hep beyazdı,araştırdığım kadarıyla su renginde olmalıymış ama,ben ayın 6sında ilişkiye girdim tekrar,2.günü değilde,3.gün ilişkiye girdik o akıntı spermlerin uzun süre yaşamasını sağlarmış,eğer yumurtlama yakınsa yumurta çatlayıncaya kadar yaşarmış hatta,hani gün kaybı yaşamadım aslında,bugün yani mayıs 11,yine o akıntı var,daha az ama tamamen şeffaf bir akıntı,belki döllenmeden belki yeni çatladı belkide adet görcem ama adet görülecek zaman çok kurulaşıyormuş,hatta ben ıslaklık hissediyorum,hepsini yazdım ne dersin bu belirtilere,olmasa bile sevinmeliyim herhalde fark ettiğim için,benimde yumurtlamam çok geç oluyor,diyorumya adet görmediğim 3.ayda hamile kaldım oğluma,yorumunu bekliyorum

allah razı olsun duanı eksik etme,bende sana dua ediyorum,hayırlısıyla,sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah,sen nasılsın nasıl hamilelik,amniyosentez için gün aldınmı,şunuda bir atlatsan tamamdır sarafem,öpüyorum seni,kendinize iyi bakın,bebek sana,sen bebeğe

hayırlısı olsun diyorum canım bende çok inanarak yapmıştım kürü ne yalan söyliyim yani ilk aydan bebek beklemiyordum tabi ama
adetimin düzenli geliceğinden emindim bugün 35.gün belkide geç yumurtladım

saol canım Allah razı olsun

canım anneler günün kutlu olsun,yarın eminim sende benim gibi çok güzel bir gün geçireceksin,eşinle ve bebeğinle,allah onu kucağınada sağlıkla almayı nasip etsin,allah bizim yüzümüzü güldürdü,darısı tüm olmayanların başına,allahım herkese bu mutluluğu,evlat sevgisini yaşatsın,anneninde anneler günü kutlu olsun,hani onlar derlerya evladın olunca anlarsın diye,evet insan evladı olunca annesinin nekadar değerli olduğunu anlıyormuş,vicdan,merhamet sahibi oluyorsun,daha önce söylemişmiydim sana benim oğlum anneler gününde doğdu,hayatımda alabileceğim en güzel hediyeydi

Son düzenleme:

Çok teşekkür ederim canım;senin ve buradaki arkadaşlarımın hepsininde anneler gününü kutluyorum,inşallah Allahım beni ve benim gibi isteyen herkesi, seneye yavrularımızla birlikte anneler günü yaşamayı nasip eder.
Oluşunda sana ne kadar güzel bir hediye olmuş,yok yani bundan öte bir hediye olamaz,dünyalarıda versen olamaz,o zaman günü herzaman tutmasada anneler günü senin oluşununda günü ne güzel ana oğul uzun bir ömür kutlayın inşallah.

normalde kaç günde bir adet görüyosun?
sen bu küre yinede inan,saraçoğlu çok güvenerek anlatmıştı,hemen ilk aydan vazgeçme,rahat ol yaptığında kendini illede olacak diye strese sokma.

normalde kaç günde bir adet görüyosun?
sen bu küre yinede inan,saraçoğlu çok güvenerek anlatmıştı,hemen ilk aydan vazgeçme,rahat ol yaptığında kendini illede olacak diye strese sokma.

canım bende çok inanarak yaptım ama dediğim gibi illede olacak diye değil
ben adetimi düzenli gelsin yeter dedim zaten vazgeçmicem adet olunca tekrarlıcam allahın izniyle

naber sarafem nasılsın

iyiyim canım sen nasılsın,nasıl bir gelişme veya ilerleme varmı?
ben bugünlerde çok yoğunum bahar temizliğine başladım,ama tabi yavaş ve kısım kısım yaptığım için bihayli uzun sürecek gibi,bir an evvel bitirmek istiyorum çünkü kısmetse 30 mayısta amniyosentez olacağım,sonrasında kendime çok dikkat etmem lazımmış bu yüzden işlerimi bitireyimde rahat rahat dinlenirim inşallah.Bana dua et arkadaşım, sorunsuz bir operasyon olur inşallah ve tabi sonucuda güzel çıkar inşallah.

naber sarafem nasılsın

ben bugünlerde çok yoğunum bahar temizliğine başladım,ama tabi yavaş ve kısım kısım yaptığım için bihayli uzun sürecek gibi,bir an evvel bitirmek istiyorum çünkü kısmetse 30 mayısta amniyosentez olacağım,sonrasında kendime çok dikkat etmem lazımmış bu yüzden işlerimi bitireyimde rahat rahat dinlenirim inşallah.Bana dua et arkadaşım, sorunsuz bir operasyon olur inşallah ve tabi sonucuda güzel çıkar inşallah.

naber sarafem nasılsın

ya bırak şu temizliği,pis diyende desin,yada sana yardım edecek işini yapacak kimse yokmu,bukadar uzun zaman sonra ve bukadar zorluklarla bebek sahibi oldun,gözünü seveyim çok dikkat et,allah yardımcın olsun desene 30 mayıs büyük gün,benim bir ablam vardı oda yaptırdı,içini ferah tut bence herşey yolunda gidecek,sonuçta çok iyi çıkacak,onun yaşı gençti birde,doktorlar ultrasonda ters giden birşeyler görmüşler,öylelikle yaptırdı,eğer sendede sorun olsaydı mutlaka bir sinyal verirdi,karnındaki meleğini allah koruyordur mutlaka,dualarım seninle
bana gelince bekliyorum daha,artık akıntılar bitti daha doğrusu 1 hafta oldu,normalde artış oluyormuş ya,bilmiyorum açıkçası hayırlısı olsun,öpüyorum seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…