4. Yarışma Duyurusu: ''Kompozisyonlu(Anlamlı)Çocuk&Bebek'' Foto Yarışması

UzmaN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
5.078
11
Arkadaşlar,4. Yarışma Kategorisi Kompozisyonlu(Anlamlı) Çocuk&Bebek Fotosudur.
Bu ne demek?
Tıpkı çiçek temalı foto yarışmasında ki gibi,çocuk ve bebek fotolarınız anlamlı olacak!Yani çocuğumuzun karşısına geçip,şak diye fotosunu çekmeyeceğiz.jeyyar
Ortam,mekan,çocuğun yüz ifadesi(sevinç,hüzün,heyecen vs. anları),çekim güzelliği,kısaca çekeceğiniz fotoğraf karesinde ki herşey,değerlendirmede önem kazananacaktır.
NOT:Fotolarınıza, çektiğiniz kareyi bize anlatan isimler verip,nicklerinizi de belirtmeyi unutmayın lütfen..Bulduğunuz isimler,nicklerinizi yansıtacak olursa oylamaya dahil edilmeyecektir,bilginize..

Tema: Çocuk&Bebek
Başvuru Başlangıcı: 21/09/2007
Başvuru Bitiş: 29/09/2007

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Herkese kolay gelsin..

iide şule bacı;bazılarımız bazılarının bebeğini tanıyabilir nikimizi yazmasakta.mesela ben esma_keskin'in bebeğini nerde olsa tanırımsengözlerimebaksanabinşallah bu yarışmada oylar hakkıyla verilir,arkadaşlar kayrılmaz...CADIARZU

iide şule bacı;bazılarımız bazılarının bebeğini tanıyabilir nikimizi yazmasakta.mesela ben esma_keskin'in bebeğini nerde olsa tanırımsengözlerimebaksanabinşallah bu yarışmada oylar hakkıyla verilir,arkadaşlar kayrılmaz...CADIARZU

Valla kim kimin bebeği önemli değil..Bknz çiçek foto yarışmasıjeyyar

Çok çok oy alsada,oyları tavan yapsada,son karar jürinin...Şayet foto dediğim nitelikleri taşıyorsa buna rağmen bir oy bile almışsa birinci odur...yerimseniben

Arkadaşlar yarışma için acele edenler var..

Şunu belirteyim..
* Bir üye bir foto...Sonra bir kaç tane gönderiyorsunuz,ben özelden size ulaşmaya çalışıyorum,sizden cevap bekliyorum,yeri geliyor ulaşamıyorum..Ben bu durumu yaşamak istemiyorum..Yarışma konusu,kurallar burda lütfen dikkatli okuyun..

*Fotolarınızı gönderirken kendi nicklerinizi ve fotonuzu anlatan isimleri unutmayınız..

* Ayrıca üç balşıkta belirttiğim yarışma kurallarını okuyun lütfen..Kim kendi fotosunu açık eder,yönlendirme yapar,oy toplama gafletine giderse,foto diskalifiye edilir..Böylelikle ona verilen oylarda havada kalır..

* Ayrıca foto yarışmalarında en çok oy alan beş foto değerlendirmeye alınmayacak sadece..Tüm fotolar en çok oy alan beşli içindedir..

VALLA GÜZEL BİR KONU...
KEŞKE BEBİŞİM OLSAYDI DA BENDE RESMİNİ KOYSAYDIM.
YAKINIMDA DA KÜÇÜK BİR ÇOCUK YOKKİ.

AMA KONU SÜPER.
TEBRiKLER BERŞULEM a.s:1hug:

Şule abla bir ara kullanıcı resmi olarak yeğenimin bir resmini koymuştum. Onu burda kullanabilir miyim ki acaba:eek::çok üzgünüm:

Şule abla bir ara kullanıcı resmi olarak yeğenimin bir resmini koymuştum. Onu burda kullanabilir miyim ki acaba:eek::çok üzgünüm:

O zaman haksızlık olur nuruma.s Zor bişey değil ki elinizde olanları göndermek yerine,yeni fotolar çekin..

Üstelik fotolar karşımıza çocuğu bebeği alıp öylesine çekilmeyecek..Dediğim gibi anlam,kompozisyon istiyoruz..
Sevinç,heyecen,yada ağlama anı,arka fon,mekan,çekim tekniği..Lütfen bunları gö önünde bulundurun...

VALLA GÜZEL BİR KONU...
KEŞKE BEBİŞİM OLSAYDI DA BENDE RESMİNİ KOYSAYDIM.
YAKINIMDA DA KÜÇÜK BİR ÇOCUK YOKKİ.

AMA KONU SÜPER.
TEBRiKLER BERŞULEM a.s:1hug:

Senacem illa ki kendi bebeğimiz yada çocuğumuz olması şart değil ki?Yakın zaman da bize müjdeli haberi verirsin bi de onunla ilgili yarışma yaparız inş.
Dışarda o kadar çok çocuk var ki,bak dene bana hak vereceksin..O da olmazsa,ben oğlumu sana göndereyim...Hem fotosunu çek,hem bak,ben de az kafa dinleyim..sırnaşık şey

Valla kim kimin bebeği önemli değil..Bknz çiçek foto yarışmasıjeyyar

Çok çok oy alsada,oyları tavan yapsada,son karar jürinin...Şayet foto dediğim nitelikleri taşıyorsa buna rağmen bir oy bile almışsa birinci odur...yerimseniben

Arkadaşım güzel söylemişsin, zaten olay bu Kronick . Gerçekten beğenilen, hakkı olduğuna inandığımız eserlere oy versek, tüm kategorilerde, zaten adil bir yarışma olur.. Ama Berşule nin de dediği gibi son karar jüri nin. Yarışmaların asıl adil yanı bu işte.. Oylamada tavan yapan eserler(!) bazen dereceye bile giremiyor jüri engeline takılarak a.s.

Güzel bir yarışma...
Şimdiden başarılarŞeniz
Halın olada bebek resmi cekesin tatlicadiarzu

Hmmmm katagoriler gittikce zorlasiyor..Nerden bebek bulsamki bende girsem.
Cok heyecanli oluyor katilmak..Sulem biraz bekleseydik bir tane bebek yapsaydim ya.!!Yine oy vermeyle yetineyim bende..

Arkadaşım güzel söylemişsin, zaten olay bu Kronick . Gerçekten beğenilen, hakkı olduğuna inandığımız eserlere oy versek, tüm kategorilerde, zaten adil bir yarışma olur.. Ama Berşule nin de dediği gibi son karar jüri nin. Yarışmaların asıl adil yanı bu işte.. Oylamada tavan yapan eserler(!) bazen dereceye bile giremiyor jüri engeline a.s.

Gerçekten müsterih olun..Kimsenin hakkını kimseye yedirtmemek tek amacım..Üç yarışmadır inanıyorum ki hak edene hakkını verdik..Bundan sonrada böyle olacak..
Kendim bile katılsam bu yarışmalara,ben de hakkım olanı alırım,sizler gibi..yerimseniben

Himmm ..CADIARZUKatilsam mi acaba ?jeyyar
Bir dusuneyim CADIARZU

Bu ne demek?
Tıpkı çiçek temalı foto yarışmasında ki gibi,çocuk ve bebek fotolarınız anlamlı olacak!Yani çocuğumuzun karşısına geçip,şak diye fotosunu çekmeyeceğiz.jeyyar
Ortam,mekan,çocuğun yüz ifadesi(sevinç,hüzün,heyecen vs. anları),çekim güzelliği,kısaca çekeceğiniz fotoğraf karesinde ki herşey,değerlendirmede önem kazananacaktır.
NOT:Fotolarınıza, çektiğiniz kareyi bize anlatan isimler verip,nicklerinizi de belirtmeyi unutmayın lütfen..Bulduğunuz isimler,nicklerinizi yansıtacak olursa oylamaya dahil edilmeyecektir,bilginize..

Herkese kolay gelsin..

Bersule'm foto ebati nedir ?belirtilmemis ...

Bu ne demek?
Tıpkı çiçek temalı foto yarışmasında ki gibi,çocuk ve bebek fotolarınız anlamlı olacak!Yani çocuğumuzun karşısına geçip,şak diye fotosunu çekmeyeceğiz.

Renkli
Ebat : 800x600 pix. (ölçülendirmede sorun yaşarsanız yardımcı olabiliriz.)

Herkese kolay gelsin..

Tabi ben otomatik olarak safdışı kaldım :KK43: katılan arkadaşlara başarılar kolay gelsin..

X