Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

selam kızlar hemen bugün kü sabah kahvaltımı yazıyım
sabah
elma sirkeli su
yarım saat sonra
1 elma

kahvaltı
2 dilim tam buğday ekmeği,domates,salatalık,7 zeytin,2 bardak açık şekersiz çay

ve su :1lt oldu

çiğdemcim sanırım bu hafta grupta en iyi kilo veren sen olacksın böyle giderse sporu aktif olarak yapman çok güzel

fundacım ben monti yapıyorum meyve yiyorum unutmuşum onları yazmayı aralarımda 1 elma var benim
mekik için aldığın ab rocet ti diymi seni baya bir forma sokacak canım bu hafta güzel şeyler bekliyor hepimizi inş.

banucum geçmiş olsun dikkat et kendine,migren ağrısını bilirim geldimi gitmek bilmiyorum bir türlü,
sabahları simiti 1 değilde yarım yesen aslında daha güzel olacak,yanına salatalık ve zeytinde ekleyebilirsin mesela

çiğdemcim sanırım bu hafta grupta en iyi kilo veren sen olacksın böyle giderse sporu aktif olarak yapman çok güzel

fundacım ben monti yapıyorum meyve yiyorum unutmuşum onları yazmayı aralarımda 1 elma var benim
mekik için aldığın ab rocet ti diymi seni baya bir forma sokacak canım bu hafta güzel şeyler bekliyor hepimizi inş.

banucum geçmiş olsun dikkat et kendine,migren ağrısını bilirim geldimi gitmek bilmiyorum bir türlü,
sabahları simiti 1 değilde yarım yesen aslında daha güzel olacak,yanına salatalık ve zeytinde ekleyebilirsin mesela

ayy inşallah yaa :Saruboceq:

kızlar bide bişey sorcam size dün şu termal sauna şortlar varya ondan sipariş verdim bugün geldi xl sipariş etmiştim çünkü kendi bedeninizin altında veya üstünde sipariş vermeyin dediler..giydim baldır kısmı tamam gayet güzel,fakat bel kısmı birazcık bol gibi... bi fikriniz varmı ya sizce L bedenmi alsam...ama bu seferde baldırımı sıkar öfff çok kararsızım

kızlar bide bişey sorcam size dün şu termal sauna şortlar varya ondan sipariş verdim bugün geldi xl sipariş etmiştim çünkü kendi bedeninizin altında veya üstünde sipariş vermeyin dediler..giydim baldır kısmı tamam gayet güzel,fakat bel kısmı birazcık bol gibi... bi fikriniz varmı ya sizce L bedenmi alsam...ama bu seferde baldırımı sıkar öfff çok kararsızım

canim hayirli olsun sortun eger yürüyüs yapacaksan kücük alma cünkü yürürken abcaklarin birbirine sürtttügü icin yirtilma oluyo yani benimki öyle olmustu

hayırlı olsun canım o termal şortlardan bende var bende bir beden büyük almıştım benimde bel kısmın geniş olmuştu çünkü beden olarak bir büyük aldığımız için böyle oluyor,ben belimi kapatması için üstüne sıkı bir badi gidiyordum öbür türlü çok bol kalıyordu belim

evet canım ab rocket kullandığım, inşallah canım kg da iniş olur bir de sıkılaşma önemli benim için çok aşırı sarktım kilo verip aldıkça

bence değiştirme, spor yaparken dar olanla rahat edemezsin gibi geliyor yine de sen bilirsin

çağlayan ve fundacım haklısınız 1 simitte ama ben kendimi tuttuğum için 2.simidi yemiyorumohaoldumsmile

öğlen ve akşam telafi ederim canlarım

canim hayirli olsun sortun eger yürüyüs yapacaksan kücük alma cünkü yürürken abcaklarin birbirine sürtttügü icin yirtilma oluyo yani benimki öyle olmustu

teşekkürederim..evet canım yürüyüş yapıcam...baldırı tam göbek kısmı biraz bol yani beni sıkmıyo..sıkması lazım değilmi?

hayırlı olsun canım o termal şortlardan bende var bende bir beden büyük almıştım benimde bel kısmın geniş olmuştu çünkü beden olarak bir büyük aldığımız için böyle oluyor,ben belimi kapatması için üstüne sıkı bir badi gidiyordum öbür türlü çok bol kalıyordu belim

teşekkürederm...canım benim bedenim xl zaten bende xl sipariş ettim fakat belim bol oldu...

bence değiştirme, spor yaparken dar olanla rahat edemezsin gibi geliyor yine de sen bilirsin

CADIARZU tamam çok teşekkür ederim

çağlayan ve fundacım haklısınız 1 simitte ama ben kendimi tuttuğum için 2.simidi yemiyorumohaoldumsmile

öğlen ve akşam telafi ederim canlarım

2.simitmi sakın sakın bak hepimiz senin peşindeyiz fundada bende dikkat ,hem sabahları neden ekmek yerine simit yiyorsun bakıyım sen,kepek ekmeği yada buğday ekmeği yesen daha tok tutmaz mı seni canım

funda : inş.canım sen memnunmusun bu ab rocket'tan bende mi alsam acaba bizim buralarda da fiyat 65 tl

çiğdemcim şort banada mantıklı geliyor aslında bazıları gece yatarken giyiyomuş sabaha kadar ama ne kadar işe yarar böyle onubilemiyorum tabi

çiğdemcim şort banada mantıklı geliyor aslında bazıları gece yatarken giyiyomuş sabaha kadar ama ne kadar işe yarar böyle onubilemiyorum tabi

ya bana pek mantıklı gelmiyo açıkçası giy yat kilo ver tembel işi :nazar: kendini kandırmaca sadece

ter atıp yorulmak gibisi varmı yaa kaydirigubbakcemile2

ben 32 yaşındayım adet düzensizliğim için bu küre başladım 10 gün yaptım bıraktığım hafta adet oldum farkına varmadan kilo da vermişim bunu önce komşularım söyledi sonra akrabalarım diyet yapmadığım halde nasıl kilo verdim diye düşünürken internetten soğan suyunun bu özelliğini okudum ben 5 kilo verdim bugün 2. kez küre başlıyorum bakalım bu sefer kaç kilo vereceğim gelişmeleri buradan paylaşacağım selamlar

kızlar soğan suyu kürü sayfasından aldım
benimle yapacak olan varmı ne dersiniz

ibrahim saraçoğlunun tarifi şuymuş her öğünden 30 dk önce taze hazırlayıp içmek gerekiyormuş
orta boy soğanı 6 ya bölüp 300 ml suda kaynatıyoruz

ben 32 yaşındayım adet düzensizliğim için bu küre başladım 10 gün yaptım bıraktığım hafta adet oldum farkına varmadan kilo da vermişim bunu önce komşularım söyledi sonra akrabalarım diyet yapmadığım halde nasıl kilo verdim diye düşünürken internetten soğan suyunun bu özelliğini okudum ben 5 kilo verdim bugün 2. kez küre başlıyorum bakalım bu sefer kaç kilo vereceğim gelişmeleri buradan paylaşacağım selamlar

kızlar soğan suyu kürü sayfasından aldım
benimle yapacak olan varmı ne dersiniz

ibrahim saraçoğlunun tarifi şuymuş her öğünden 30 dk önce taze hazırlayıp içmek gerekiyormuş
orta boy soğanı 6 ya bölüp 300 ml suda kaynatıyoruz

dün bunu bende okumuştum canım ben seninle yaparım bunu ama ,her öğünden yarım saat önce nasıl hazırlıycam sabah ve akşam neysede öğlen öğünü için nasıl yaparız,yanımıza mı getiricez

valla sabah içemeyiz belki ama eve gidince yemekten önce yapsak bir de saat 10 gibi yapsak nasıl olur
hafta sonları da 3 öğünden önce yaparız

valla sabah içemeyiz belki ama eve gidince yemekten önce yapsak bir de saat 10 gibi yapsak nasıl olur
hafta sonları da 3 öğünden önce yaparız

tamam başlayalım o zaman,ama benim adetlerim düzenli birde hamilelik için etkili olur mu hamile kalmayı falan etkiler mi acaba,ben bu aralar biliyorsun bebişte istiyorum çünkü :emir_bebek:

çağlayancım üşenme soğan kürü sayfalarını bir oku derim
jinekoloji bölümünde de var soğan kürü topiği

bugünkü menüm
sabah
sandaloz + elma sirkeli su + ılık su (büyük bardak ikiside)
1 kk peynir
4 zeytin
4 çeri domates
2 küçük salatalık
1,5 dilim tam buğday ekmeği
ara
elma + mate çayı
öğlen (hala yemedim)
melemen + yoğurt + 1 dilim tam buğday ekmeği
ara elma yerim canım isterse
akşam
pilav üstü et kavurma (küçük porsiyon ekmeksiz) salata (yağsız)
2 lt su mate çayı
spor olarakta dünkü yaptıklarımın aynısını yaparım inşallah

öğlen yemeğinden önce bende sandaloz alıyorum hiç iştah kalmıyor o yüzden rahatlıkla çorbayla doyup idare edebiliyorum dün 1 kase çorbayı bitiremediğim için bugün az söyledim ve gerçektende yetti

Ee hani ensendeyim grubu ensemde hissetmedim soluğunuzu öğlen yürüyüşü için gazlayın demiştim!!

Şakaa tabii takılıyorum.

Öğlen 1 saat yürüdüm geldim, nutluyum bir devamlılık kazansam eskisi gibi..

Çıkmadan altınbaşak yemiştim.

Birazdan kepekli tost, 1 domates ve ayranlı bir menü yapcam.

1 lt. suyum bitti.

Son düzenleme:
X