Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

arkadaşlar ben 3. gruptan geliyorum malesef bu hafta kilo veremedim aksine 500 gr aldım o yüzden BEN PİSBOĞAZIN TEKİYİM HATTA ŞİŞKOYUM

Günaydın kızlar,

Özgecim hoşgeldin, ne güzel vermişsin tebrik ederim, hemde kısa zamnada ,demek ki senin diyetin montiymiş. Devam et o zaman.

Dilek ve Çağlayan sizi tebrik ederim sizinkide süper valla.

Bende tuhaf durumlar var yaa. 2 aydır reglim çok aa oluyor hele bu ay %30-40 oranında oldu ve atamadıklarım bana kg. olr. döndü maalesef.

TAKIM ADINA ÇOK ÜZGÜNÜM AMA ANLAYAMADIĞIM DURUMLAR OLDU:KK43:
4. TAKIM
sebnemselayfurkan (68,7/ 69,9 / -1,2 / %-1,75)
fguler (91
hasretim34 ( 64.7
dilekruzgar ( 63,4 /62 /1,4 /%2,2 )
semiha( 60.8
chemes ( 53.9
ladyDarbanvile ( 82
CaglayanCicek 86
uaydın(77,6
pembepanter1 64,4 (yeni üye)
4. TAKIM TOPLAMI 648,1

TAKIM ADINA ÇOK ÜZGÜNÜM AMA ANLAYAMADIĞIM DURUMLAR OLDU:KK43:
4. TAKIM
fguler (91
hasretim34 ( 64.7
semiha( 60.8
chemes ( 53.9
ladyDarbanvile ( 82
CaglayanCicek 86
uaydın(77,6
4. TAKIM TOPLAMI 648,1

kaptanım ne oluyo sana böyle hiç birşey anlayamıyorum yediklerinden kaynaklanan birşeyler mi var acaba , istersen sindirimi kolaylaştırıcı birşeyler için mesela yeşil çay,sinemaki,rezene bunlar iyi geliyor diye biliyorum.
canınıda sıkma hep beraber üstesinden geliriz inş.opuyorumnanaktan

fguler (91
hasretim34 ( 64.7
semiha( 60.8
chemes ( 53.9
ladyDarbanvile ( 82
CaglayanCicek 86
uaydın(77,6 /76,6/1/1,29)

Günaydın kızlar,

Özgecim hoşgeldin, ne güzel vermişsin tebrik ederim, hemde kısa zamnada ,demek ki senin diyetin montiymiş. Devam et o zaman.

Bende tuhaf durumlar var yaa. 2 aydır reglim çok aa oluyor hele bu ay %30-40 oranında oldu ve atamadıklarım bana kg. olr. döndü maalesef.

canım moraliniz bozma istersen bi dr a gözük testlerini yaptır bak ben kilo veremyiorum diye gittim ne çıktı.. yada bi diyetisyene...bantlarada başlayabilirsin ama öncelikle dr a gidip bi emin ol bi problem olmadığına

ben yaptığım diyete göre çok çok çok az kg verdim aslında bunun sebebi reg döneminde olmam ve rahatsızlığımdan kaynaklanıyor kabullendim ben yavaş gideceğine belki zamanla hızlanır

arkadaşlar ben 3. gruptan geliyorum malesef bu hafta kilo veremedim aksine 500 gr aldım o yüzden BEN PİSBOĞAZIN TEKİYİM HATTA ŞİŞKOYUM

ben bunu anlayamadım takım arkadaşları cezalandırdığı için mi gelmiş bize bunu söyledi şimdi çok güzel ya,bizde yapalım bunu daha çok motive oluruz belki guclubacismile
Günaydın kızlar,

saol canım ben bile bu hafta inanamadım kendime o çok güzel moral oldu benim içinde montiye devam artık opuyorumnanaktan

Banucum bende çok gergindim, sabahta aklıma geldin :) banu yatıştımı acaba diye, bugünüde atlatsam migrenim kalkmadan yarına sinirlerim gecer. Verdiğin 1 kg. da kendim vermiş gibi sevindim. Bence sen isitkrarlı bir şekilde inersin bundan sonra.

Çağlayan iyi hatırlattınnhemen bir form çayı koydum içiyorum.

Yasemincim çok geçmiş olsun hepinize, haberlerini bekliyoruz.

:roflol: yatıştı gibi geliyo valla ama tamda emin olamıyorum hala regl olmadım olsamda rahatlasamm

kendini sakın sinirli olarak düşünme bak kiloda verdin gayet rahatmışsın gibi davran iç sende bir form çayı yada papatya sinirler gergin olunca daha çok yemek istediği veriyor bize test edilmiştir bende :nazar::nazar:

Banucum bende çok gergindim, sabahta aklıma geldin :) banu yatıştımı acaba diye, bugünüde atlatsam migrenim kalkmadan yarına sinirlerim gecer. Verdiğin 1 kg. da kendim vermiş gibi sevindim. Bence sen isitkrarlı bir şekilde inersin bundan sonra.

Çağlayan iyi hatırlattınnhemen bir form çayı koydum içiyorum.

Yasemincim çok geçmiş olsun hepinize, haberlerini bekliyoruz.

afiyet olsun canım,bu sbah kaç lt su içtiniz söyleyin bakıyım
çiğdem nerde gelmedi mi o bu sabah ben görmedim hiç

Bu sabahki menümü yazıyım hemen
sabah 1 bardak su
1 bardak elma sirkeli sıcak su

08:30 : 1 adet elma
09:30 : 1.5 dilim tam buğday ekmeği,domates,salatalık,6 zeytin,k.k.peynir-1 bardak açık şekersiz çay

su : 0.5lt (bardakla içtiklerimi saymıyorum masamda 2 tane 500ml pet şişe var onları sayıyorum )

Yeni katılan yada bilmeyen arkadaşlara hesaplamayı veriyorum.

şimdi çiğdemin başlangıç kg. su 75 bu hafta 73,5 oldu
verdiğin kg. 1,5
hesap şöyle verdiğin kg (1,5)/ilk kilon(75) =0,02 onuda 100 ile çarpıyoruz 2, % 2 kg kaybı oluyor.

herkes kendi adının karşısına hesaplamasını yapıyor.

CGDM83 ( 75/ 73,5 / 1,5/ % 2 ) ŞEKLıNDE LıSTEDE YERıNı ALIYOR.

Son düzenleme:
fguler (91 /91,30 / -0,30/ %0,32)
hasretim34 ( 64.7
semiha( 60.8
chemes ( 53.9
ladyDarbanvile ( 82
CaglayanCicek 86
uaydın(77,6 /76,6/1/1,29)

ŞEBOM BENıM DE AYNI KAÇ AYDIR HEM DÜZENSıZ HEM DE 2. GÜNDEN ıTıBAREN AZALIYOR BEN DE TAM ATAMADIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM HATTA BU SEFER ıLK GÜN ÇOK SANCIM OLDU ASPıRıN FALAN ıÇTıM AMA YıNE DE ÇOK FAYDASI OLMADI

HERKESE GÜNAYDIN

DÜN PC ARIZA YAPTI NETE GıREMEDıM ıŞLERı BıTıRDıM
DÜN SABAH YARIM SıMıT
ÖĞLEN ÇOK AZ PıDE BOL SALATA AYRAN
AKŞAM BAKLA YOĞURT BıR DıLıM EKMEK
GECE ELMA PORTAKAL YEDıM KÜÇÜKTÜ ıKıSı DE

ŞÜKÜR BUGÜN DAHA HAFıF HıSSEDıYORUM
SABAH NESFıT YEDıM SÜTLE

HASTALARA GEÇMıŞ OLSUN
KıLO VERENLERı TEBRıK EDıYORUM
HAVA ÇOK GÜZEL BOL SPORLU BıR HAFTA SONU BENı BEKLıYOR
ÖPÜLDÜNÜZ

gunaydın kızlar. Bi bakayım dedim ne var ne yok.
5 nisan da başlamıştım mpntiye biliyorsunuz dün tartıldım ve sonuç 73.7
başladığımda 77.8 çıkmıştım.

Sizlerden de kilo verenleri şimdiden kutlarım.

özge maşallah sana bravo kutlarım
keşke ayrılmasaydın bak bireyselde birinci olabilirdin

X