Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Kızlar sanırım sorun plansızlık. Planlı programlı gidince daha iyi oluyor.

Banucum bozma moralini. Böyle çıkışlar inişler oluyor arada.

Kızlar sanırım sorun plansızlık. Planlı programlı gidince daha iyi oluyor.

Banucum bozma moralini. Böyle çıkışlar inişler oluyor arada.

canım öyle sıkıldımki bu çıkışlardan ve de kilolu olmaktan kendime tahmmül edemiyorum artık senağlama

evlenmeden önce 57 kg çıktığımda kendime kiloluyum diyordum ve diyete başlayınca hemen veriyordum şurda kaç sene geçtiki 3 sene .... eski halime gelmek istiyorum zayıf olmak istiyorum eski kıyafetlerime girmek , eşimin yanında salınarak gezmek istiyorum artık eskdien evde şort bady gazerken şimdi eşortmandan başka bişey giyemiyorum eski hiçbir kıyafetimi gardroptan kaldırmadım hepsi öylece asılı kaldırıp yer açmalıyım ama yapınca sanki kilolu olduğumu kabul edicekmişim gibi geliyor hepsi duruyor öyle çok dertliyim ben yaaa kilo vermekten başka çarem yok bunu biliyorum
benim eşim zayıf seviyor biliyorum evlendiğimizde biraz yanlardan çıksa banu simitler çıkmış derdi şimdi simitler bile belli olmuyor o simitler açma gibi oldu zaten oda hiç bişey söylemiyor ama kilo vermemi bekliyor kendimi geçtim eşim için vermeliyim
çok kötüyümmmmmm

Son düzenleme:
merhaba kıslarrr ben bugün 2 günlük detoxa başladım hani varya ayranın içine nohutmercimek falan konuyor
şimdilik iyi gidiyor bakalım

canım öyle sıkıldımki bu çıkışlardan ve de kilolu olmaktan kendime tahmmül edemiyorum artık senağlama

evlenmeden önce 57 kg çıktığımda kendime kiloluyum diyordum ve diyete başlayınca hemen veriyordum şurda kaç sene geçtiki 3 sene .... eski halime gelmek istiyorum zayıf olmak istiyorum eski kıyafetlerime girmek , eşimin yanında salınarak gezmek istiyorum artık eskdien evde şort bady gazerken şimdi eşortmandan başka bişey giyemiyorum eski hiçbir kıyafetimi gardroptan kaldırmadım hepsi öylece asılı kaldırıp yer açmalıyım ama yapınca sanki kilolu olduğumu kabul edicekmişim gibi geliyor hepsi duruyor öyle çok dertliyim ben yaaa kilo vermekten başka çarem yok bunu biliyorum
benim eşim zayıf seviyor biliyorum evlendiğimizde biraz yanlardan çıksa banu simitler çıkmış derdi şimdi simitler bile belli olmuyor o simitler açma gibi oldu zaten oda hiç bişey söylemiyor ama kilo vermemi bekliyor kendimi geçtim eşim için vermeliyim
çok kötüyümmmmmm

Canım ama bu şekilde moral bozarak biryere varamayız ki. Aynen bende seninle aynı durumdaydım. Hiç 6 lı rakamları görmemiştim hep 5 li rakamlarda gezerdim. Şimdi de ne 5 ne 6 lı rakamları göremiyorum. Birkez indim 68 e. Ve nefret ediyorum her gören doğum kiloların yapıştı sana diyor.
Ama moral bozmak yok. Lütfen sende bozma vereceğiz kilolarımızı. Mecburuz buna. :teselli:

Gunaydın herkese.

Dünki menüm

Sabah
4 zeytin, 1 kk peynir, 1 dilim buğday ekmek, yarım salatalık

Öğlen
4 ızgara köfte (domates ve yoğurt soslu), salata

Akşam
ton balıklı salata, 1 bardak ayran

Nedense kendimi acayip şişkin hissediyorum. Halbuki dün çok rahattım. Böyle olunca kilo aldığımı düşünüyorum. Tartıya çıkmak moralimi bozmak istemiyorum. Umarım Cuma günü kötü bir sonuçla karşılaşmam. :gitme:

Takımdan hiçbir şekilde destek göremiyorum kızlar ve bu beni cidden üzüyor.
Geçen hafta bireyselde dereceye girdim bir tebrik eden bile olmadı takımdan. :gitme:

Selam kızlar,

Öncelikle genel konulardan başlayım.

Özgecim sitemlerinde çok haklısın, sen demesen bende bakmamıştım sonuç listelerine( fakat gerçekten bu haftaya işler fırtına gibi başladı en önemli sebebi budur) kusura bakma şeker, gönülden tebrik ederim seni.

Kızlar biraz radikal olacak ama oskay ve hayatayı diskalifiye ediyorum mmalesef, hem sürekli bir paylaşımları olmuyor hem takım kurallarına uymuyorlar. Takımdan 2-3 kişi düşünce bir enerji olmuyor ne yazık ki. 2 yeni arkadaş çağıracağım takıma.

Banucum bahrında gelmesiyle kg. veremediğimiz için bir ümitsizlik oluyor ama başaracağız. Bütünkocalar eşlerini zayıf ister bunun çok istisnası olduğunu düşünmüyorum. Ama bizlerde havadan almadık çoğumuz hamilelik nedeniyle aldık. daha önce vermiştin yine veririsin ben sana inanıyorum ama acaba(senin bilinçli yaptığını biliyorum ama) yaptıklarını bir masaya yatırsak mı?

Bu arada takım yeniden oluşsun Nisan için(ama bu sefer gerçekten) sert kurallar geliyor, takım içi yarışlar olacak. ve belki 2li yada 6 lı grup olacak takım içinde de yarışabiliriz. Kısaca hareketlenecek bizi motive edicek görüşlerinizi bekliyorum.

Bu arada 1 haftadır içimde olan canavarı bugün kovdum. inşallah güzel bir hamle yapabilirim.(Sizlerinde desteği ile)

şebnemcim dieytimi değiştirdim
yeni diyetim günde 2 öğün lıgt kornfleks öğleden önce ara öğün yok öğleden sonraki ara öğünüm kızılay maden suyu akşamda az yağlı salata (açlığıma göre hellimli yada ızgara tavuk koyabilirim az tabi içine )

dün akşam saat 10.5 gibi biraz başım döndü açlıktan ama gittim koca bi bardak su içtim o kadar çok hırslandım
gerçekten bu doğum kiloları çok yapıştı atmamız lazım

bu arada bugün doğum günüm farketmez tabiki kesinlikle pasta yok

özgecim
grup adınada çok rahat söyleyebilrim şimdi söyleyeceklerimi emiminm herkez benim gibi düşünüyordur
biz bir ekibiz ve bu kilolarıda beraber göndereceğiz atladığım benimde birşey varsa gerçekten kusuruma bakma bundan sonra daha dikkatli olurum tatlım

Banucum doğum günün kutlu olsun, nice güzel ve ince yaşlara...

3. öğünde ne yiyosun canım* Banu birde spor yapmadığın için gitmiyo belkide, yada bir direnç noktası var onu kırınca hızlı verirsin belki de..

Banucum doğum günün kutlu olsun, nice güzel ve ince yaşlara...

3. öğünde ne yiyosun canım* Banu birde spor yapmadığın için gitmiyo belkide, yada bir direnç noktası var onu kırınca hızlı verirsin belki de..

çok teşekkürlerrr 32 doldurdum artık

sabah kornflkes
ara : yok
öğlen kornfleks
ara : manden suyu
akşam salata

dün bunu denemiştim sabah -400 gr çıktım bakalım yarın sabah kaç çıkıcam hergün -400 olsa 5 günde 2 kg demek 1 ayda 8 kg ya yakın olucak

Selam kızlar,

Öncelikle genel konulardan başlayım.

Özgecim sitemlerinde çok haklısın, sen demesen bende bakmamıştım sonuç listelerine( fakat gerçekten bu haftaya işler fırtına gibi başladı en önemli sebebi budur) kusura bakma şeker, gönülden tebrik ederim seni.

Kızlar biraz radikal olacak ama oskay ve hayatayı diskalifiye ediyorum mmalesef, hem sürekli bir paylaşımları olmuyor hem takım kurallarına uymuyorlar. Takımdan 2-3 kişi düşünce bir enerji olmuyor ne yazık ki. 2 yeni arkadaş çağıracağım takıma.

Banucum bahrında gelmesiyle kg. veremediğimiz için bir ümitsizlik oluyor ama başaracağız. Bütünkocalar eşlerini zayıf ister bunun çok istisnası olduğunu düşünmüyorum. Ama bizlerde havadan almadık çoğumuz hamilelik nedeniyle aldık. daha önce vermiştin yine veririsin ben sana inanıyorum ama acaba(senin bilinçli yaptığını biliyorum ama) yaptıklarını bir masaya yatırsak mı?

Bu arada takım yeniden oluşsun Nisan için(ama bu sefer gerçekten) sert kurallar geliyor, takım içi yarışlar olacak. ve belki 2li yada 6 lı grup olacak takım içinde de yarışabiliriz. Kısaca hareketlenecek bizi motive edicek görüşlerinizi bekliyorum.

Bu arada 1 haftadır içimde olan canavarı bugün kovdum. inşallah güzel bir hamle yapabilirim.(Sizlerinde desteği ile)

Kaptanım önemli değil. Saolasın ama ben ciddi bi tebrik bekledim. Çünkü bu başarı sadece benim değil takımın başarısı diye düşünüyorum.

bu arada bugün doğum günüm farketmez tabiki kesinlikle pasta yok

özgecim
grup adınada çok rahat söyleyebilrim şimdi söyleyeceklerimi emiminm herkez benim gibi düşünüyordur
biz bir ekibiz ve bu kilolarıda beraber göndereceğiz atladığım benimde birşey varsa gerçekten kusuruma bakma bundan sonra daha dikkatli olurum tatlım

elbette ekibiz ama bir türlü ekip ruhunu yakalayamadık. Daha önce daha bağlıymış takım sanırım. Neyse önümüze bakalım. Artık daha bağlı olalım.

D.günün kutlu olsun kuzum. Sağlıklı incecik yılalr dilerim sana.

Banucum sana bi teklifim var. Aramızda yarış yapalım ne dersin. Mesela Cuma başlayalım ve 1 ay sürsün. Kim en çok kilo verirse diğerine bir ceza versin. kaydirigubbakcemile5

D.günün kutlu olsun kuzum. Sağlıklı incecik yılalr dilerim sana.

Banucum sana bi teklifim var. Aramızda yarış yapalım ne dersin. Mesela Cuma başlayalım ve 1 ay sürsün. Kim en çok kilo verirse diğerine bir ceza versin. kaydirigubbakcemile5

teşekkürler canım

olur varım ben ama bak baştan anlaşalım öle başka takımlara gidip ben eşeğim şişkoyum falan demem eyvahedigeldismile

:eek:lmaz: mızıkcılık yok. Kaybedersen ne istersem yapıcaksın. Aynen bende.

Yoksa kendine güvenmiyor musun Korktun mu he söle bakim sempatiksalakcinni

merhaba canlarım

özgecim ne desen haklısın inan farketmedim tebrik ederim biliyorum geç oldu
özür dilerim canım

banu canım doğum günün kutlu olsun allah yavrunla sevdiklerinle nice mutlu huzurlu sağlıklı yollr nasip etsin ben de nisan 29 da 32 yi bitiriyorum...
eski giysilerini sakın atma kalsın dolabında
ben de hep çıkarıp bakıyordum geçen yıl çok faydası olmuştu
bir de eski resimlerimi bulucam bir ara buzdolabına asmak için

kızlar şöyle bir düşündüm geçen yıl neredeyse 10 kilo veren ben niye böyle durdum
hem bir bıkkınlık var hemde üşengeçlik
geçen yıl neler yapmıştım
yeşil çay bitki çayları çok içtim hala içiyorum
ekmeği pilavı makarnayı azaltmıştım şimdi maşallah buldum mu kaçırmıyorum
spor yapmaya çalışıyordum en azından şimdi çabucak yorulup oturuyorum
ketçap mayonez gazlı şekerli içecekler abur cubur yoktu sadece piko vs yiyordum
ama şimdi oğluma alırken bile kendi sevdiklerimden alıyorum
yani bu böyle olmayacak
herkes incecikken ben duba gibi dolaşmak istemiyorum
artık havalar ısında ceketler mantolar giyemiycem pörtleyenleri gizlemek çok zor olacak
önümüzde nikahlar düğünler var ne giydiğim yakışacak ne de kendimi güzel hissedicem
hep söz verip verip tutmayan ben inanın kendime çok kızıyorum
nisana giriyoruz nerdeyse ve hala yerimde sayıyorum
şu aralar işte stres evde stres yemekten çıkarıyorum hıncımı ama zararı yine kendime
ya batıcam ya çıkıcam bilmiyorum kafam çok karışık her konuda

Fundacım bu hafta özellikle sende bende banuda bir panik havası var, önemli olan bu durumumuzun farkında olup değiştirmek adına kararlı olmak, karar var ama motivasyon ve azim eksiğimiz var onu hep birlikte halledicez.

Hepimiiz biraz daha aslılaım takıma ne yedik ne içtik kim nasıl rahat ederse öyle yazsın, birbirimizin yedine içtiğine karışalım yine.

Bozma moralini sen yine verirsin, üstelik bir hareketlilik başladı sende, devamıda gelecek..

merhaba canlarım

özgecim ne desen haklısın inan farketmedim tebrik ederim biliyorum geç oldu
özür dilerim canım

banu canım doğum günün kutlu olsun allah yavrunla sevdiklerinle nice mutlu huzurlu sağlıklı yollr nasip etsin ben de nisan 29 da 32 yi bitiriyorum...
eski giysilerini sakın atma kalsın dolabında
ben de hep çıkarıp bakıyordum geçen yıl çok faydası olmuştu
bir de eski resimlerimi bulucam bir ara buzdolabına asmak için

kızlar şöyle bir düşündüm geçen yıl neredeyse 10 kilo veren ben niye böyle durdum
hem bir bıkkınlık var hemde üşengeçlik
geçen yıl neler yapmıştım
yeşil çay bitki çayları çok içtim hala içiyorum
ekmeği pilavı makarnayı azaltmıştım şimdi maşallah buldum mu kaçırmıyorum
spor yapmaya çalışıyordum en azından şimdi çabucak yorulup oturuyorum
ketçap mayonez gazlı şekerli içecekler abur cubur yoktu sadece piko vs yiyordum
ama şimdi oğluma alırken bile kendi sevdiklerimden alıyorum
yani bu böyle olmayacak
herkes incecikken ben duba gibi dolaşmak istemiyorum
artık havalar ısında ceketler mantolar giyemiycem pörtleyenleri gizlemek çok zor olacak
önümüzde nikahlar düğünler var ne giydiğim yakışacak ne de kendimi güzel hissedicem
hep söz verip verip tutmayan ben inanın kendime çok kızıyorum
nisana giriyoruz nerdeyse ve hala yerimde sayıyorum
şu aralar işte stres evde stres yemekten çıkarıyorum hıncımı ama zararı yine kendime
ya batıcam ya çıkıcam bilmiyorum kafam çok karışık her konuda

X