Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

herkeze selam
bende fasülyeden 4.takımda yarışmacı olayım dedim

burda yeni arkadaşlarımız var herkeze hoşgeldiniz diyeyim ben 4.takımda yarışmış bu işi o zaman tam kıvırmaya başlamışken bırakmış olmakla beraber tekrar kilolarını geri alıp yana yakıla ben geldimmm diyen bir şahsım ismim banu

başka takımda yarışmak yerine şebnemle de konuştuk burda sizinle paylaşımda bulunacağım zaten takımımıda özledim

herkeze selam
bende fasülyeden 4.takımda yarışmacı olayım dedim

burda yeni arkadaşlarımız var herkeze hoşgeldiniz diyeyim ben 4.takımda yarışmış bu işi o zaman tam kıvırmaya başlamışken bırakmış olmakla beraber tekrar kilolarını geri alıp yana yakıla ben geldimmm diyen bir şahsım ismim banu

başka takımda yarışmak yerine şebnemle de konuştuk burda sizinle paylaşımda bulunacağım zaten takımımıda özledim

hosgeldin canim,seni yeniden aramizda görmek güzel :)

ya özge senın sırkette ne guzel yemekler cıkıyor öyle....

banucum hosgeldın baslamak bıtırmenın yarısıdır bak bızde senın gıbı verıp aldık takma kafana

öglen 1 saat yurudum ..gayet ıyı hıssedıyorum kendımı...

Merhaba 4. Takım.......................

Yenıler benı bılmez ama eskılerden kaldı ıse Şayet ben takımlara gerı dÖndÜm... Sıze de bı bakayım dedım ama tanıdık kımseyı gÖremedım....

2. Takımda baŞladım hadı hayırlısı bakalım....

Herkese bol kılo vermeler

06.30
3 kayısı+ılık su
8.30
Kepekli tost
12
Izgara et
Salata
1 dilim kepekli ekmek
16
1 meyve+2 ceviz
20
7 kaşık zeytinyağlı yemek
1 dilim kepekli ekmek
22
1 bardak süt+1 meyve

Haftada bir sütlü tatlı
Her gün 2,5 kilo su_1 soda_2 fincan yeşil çay
Haftada 3 kez spor

1 ayda 7 kg garanti diyolar bu diyet için

kızlar ben kısaca bahsedeyim diyetimden

sabahları
önce e&k alıyorum
yarım saat bulmadan
1 kepekli ekmeğe domatesli peynirli yağsız tost yiyiorum
10.30 gibi 2 kuru kayısı 2 ceviz
öğlen tavuklu yada peynirli sezar salata
4 gibi probiyotik yoğurt aldım kivili onu yiyiyorum
akşam da
e&k
sebze yemeği yada ızgara bişeyler

günde 3 kere zayıflatıcı jel sürüyorum göbek ve basen bölgeme
1,5 litre en az su

ıki gündür çok dikkat ediyorum yediklerime:) Aferin bana!!
Hatta dolapda kocaman limonlu yaş pasta var ama yemiyorum:))) Yalnız bugün çöpe göndereceğim yoksa şeyten gıdıklayacak...
Birde üstümdeki şu miskinliği atıp biraz dışarı çıkabilsem, ne güzel olacak. Biraz oksijen, biraz yürüyüş...Zayıflatır gibi geliyor.

Banu hoşgeldin. Umarım tekrar verirsin aldığın kiloları.

juju sana da hayırlı olsun 2. takım.

lady aman diyim yeme canım uyma sen o şişko şeytana :)

destinam evet yemekler güzel çıkıyor hatta diyet yemek de çıkıyor ama cidden yenecek gibi değil. Çok ama çok kötü. Allah'ın gücüne gitmesin ama yenmiyor.

destinam malesef kabızlıktan kurtulamıyorum pek.
öğlen 4 kaşık musakka+3kaşık pilav+3 kaşık yoğurt yedim
şimdi tatlı kabak yicem (fırınlanmış-şekersiz)
öğlen pazardan birsürü sebze aldım. eve gidip yapmak için sabırsızlanıyorum.günlerdir sebze yemeği özledim.

destinam malesef kabızlıktan kurtulamıyorum pek.
öğlen 4 kaşık musakka+3kaşık pilav+3 kaşık yoğurt yedim
şimdi tatlı kabak yicem (fırınlanmış-şekersiz)
öğlen pazardan birsürü sebze aldım. eve gidip yapmak için sabırsızlanıyorum.günlerdir sebze yemeği özledim.

canım ben kabızlıkla ilgili şebnemede söyledim bi ürün var istersen araştır
Perbalif Diyet Lifi Resmi Satış Sitesi 0216 330 00 53

Banu hoşgeldin. Umarım tekrar verirsin aldığın kiloları.

İ N Ş A L L A HHHHH

hoşbulduk bu arada

deryayı merak ettim o naptı çok güzel diyet yapıyordu ..bari istediği kiloya ulaşabildimi?

canim o diskalifiye oldu uzun zamn yazmadi ne yaptigini bilemiyoruz :KK43:

ben bu diyetimde yok jeller yok bilmemneler baya bi medet umuyorum inşallah bi işe yararda gitmez param sokağa
ins faydasini görürsün canim

bugün cabuk bitsin yaaaacokacimcoook

derya kım cıkaramadım

bende ıkı gundur cıkamadım hep kuru yemekten normal ...

biri sebze mi dedı mmmmm afıyet olsun valla...

kızım öksurugu cogalmıs aranızda kara turp ve bal yapan varmı?

bizim o dönem yaza geldi yaz tatillerinde acayip saldık motivasyon sıfır tabi diyet için en uygun zaman kesinlikle kış bide gerçi hala yasakta gizli nette yazıyorum benim iş yerinde yasaklanmıştı internet öle koptuk gitti neyse şimdi yeni bi başlangıç benim için hazirana kadar tığ gibi olucam allah nasip kısmet ederse

:)) bende tığ gibiyim ama kalın tığ...bir ara boydan foto koymak lazım aslında hepımızın...

sagol canım ınsallah bugun sıcak havlu ve bılumum deneyımlerle ıyı edıcem...

Ben yapmadım ama yapan çok arkadaşım var turp tedavisini. Ben keçiboynuzu pekmezi veriyorum canım. Birde geçen gün bi arkadaş söledi. Ayak tabanına viks sürüp kalın bir çorapla yatırmak öksürüğü kesiyormuş. Benim kız da öksürüyor doktora gittik dün akşam ilaç başladık.

Canım acayip ıvır zıvır çekiyor kızlar ya. Boğazlarım tahriş olmuş sanki bişiler yesem düzelicek hissi var ama yemek istemiyorum napıcam bilmem. Zor duruyorum valla gözümden çikolatalar geçiyor.

X