Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

günaydin kizlar,

sabah lapami yedim 1saat yürüyüsümü yaptim dusumu aldim geldim :)

aslinda bugün devam etmiycektim ama sabah tartidaki rakami görünce devam etmeye karar verdim..

özgecim dilerim Allahta eltin icinde abin icinde haklarinda ne hayirlisiyla o olsun insanin elinde degil tabi ister istemez üzülüyo

sebnemcim bizide pazar günü görümcem cagirdi ailecek toplanicaz ins fala kacirmam ya sinir oluyorum böyle oldumu tam adepte oluyorum hem sporuma hem diyete ne zaman bölyle olsa illaki bisey cikiyo :KK43:

yasemin ben gideceğim günün menüsünü yaklaşık öğrendim, neler yiyebilieceğimn listesini yapıp kalori hesapladım. öğlen için 1000-1100 kalori sabah 160 akşam 140 kalorilik program yaptım. sen de diğer öğünlerini hafifi geçirip ordada seçmeli iyebilirsen sorun olmaz.

lapadanda inş. iyi sonuç alırsın canımcım.

özge 1 pors. pilav- k. fasulye nohut yaklaşık olr. her biri 350-380 kalori arası
yoğurt 170
1 dlml kepek ekmeği 60
o site olmasa bile nette kalori listesi bulup kendin hesaplayabilirsin.

canım sonradan farkettim, takımlara katılmak isteyenler arasında çcuklu biri vardı sanırım biran onunla karıştırdım seni .

Vlla ben nerdeyse annen yaşındayım :) 37 yaşındayım. 2 çocuğum var 8 yaşında kız, 3 yaşında erkek.

Malum hamilelikler neticesinde aldım kilolarımı. 2. hamilelğimden üzerimde halen 5-6 kg. var onu versem ilk etapta yeticek bana. Fakat 26 kg. almıştım aslında yinede 20 yi vermekte başarı. 6 kg. da yapıştı bana.

sebnem abla dıyım o zaman annem yaşındada degılsın gençsin sen ya :eek:puyorumnanaktan

bende işe girdiğimden beri kılo aldım anne babamda şişman onları görünce benıde görünce ileride kaynanam ıstemeye geldıgınde istikbalı bunlara benzeyecek dıye almayacak valla sırnaşık şey şaka bır yana sen gene şanslısın ben bu yaşta aldıysam cocuk dogurmadan doğurunca ne olacağım kım bılır...

dun akşam ıyıydı corba yedım ve 1 adet ızgara tavuk 1 dılım kepek ekmeği

ama bu sabah kaçırdım bır porsıyon kıymalı börek yedım yanında 2 şekerli çayla ama gözüm dönmüş gibiydi fakat öğlen yemeğe çıkmamayı dusunuyorum şekersiz hoşafım var ve sütümle müslim eger gun ıcınde acıkırsam onları yerım.

akşamda gene corba.

arkadaşlar lapa nasıl oluyo,kılo verdınız mı yazarsanız sevınırım.

tünaydın herkese
bugün evde kalmaya karar verdim.
temizliğe adayacağım kendimi.
haftasonumda yoğun geçecek

kardeşim askere gidiyor.annem asker mevlüdü okutacak.pazartesi akşamda yoılcu edeceğiz.izmir foçaya...
bir ara bende kalori hesabı yapıyordum ama bu telaşe ve gezmelerden unuttum atladım yapmayı.şimdi bende başlayacağım.gerçekten faydası oluyor bana göre

kahvaltıdan yarım saat oldu kalktım.3 gibi bir elma yerim kannımca :ecrin_bebek:

özgecim kardeşinin kendini boşlukta hissettiği için böyle birşey yapıyor olabilir.geçicidir umut ediyorum.
kaynın içinse zor gerçekten.çocuklar için zor.umarım ikna olurlarda tekrar yola devam ederler.

hayata hoşgeldin aramıza...

semiha

Teşekkür ederim cnm aminnnnnnnnn. En çok çocuklar için zor herşey. Umarım düzelir. Seninde kardeşine şimdiden hayırlı teskereler.

günaydin kizlar,

sabah lapami yedim 1saat yürüyüsümü yaptim dusumu aldim geldim :)

aslinda bugün devam etmiycektim ama sabah tartidaki rakami görünce devam etmeye karar verdim..

özgecim dilerim Allahta eltin icinde abin icinde haklarinda ne hayirlisiyla o olsun insanin elinde degil tabi ister istemez üzülüyo

Canım saolasın amin işallah hayırlısı neyse o olur.

yasemin ben gideceğim günün menüsünü yaklaşık öğrendim, neler yiyebilieceğimn listesini yapıp kalori hesapladım. öğlen için 1000-1100 kalori sabah 160 akşam 140 kalorilik program yaptım. sen de diğer öğünlerini hafifi geçirip ordada seçmeli iyebilirsen sorun olmaz.

lapadanda inş. iyi sonuç alırsın canımcım.

özge 1 pors. pilav- k. fasulye nohut yaklaşık olr. her biri 350-380 kalori arası
yoğurt 170
1 dlml kepek ekmeği 60
o site olmasa bile nette kalori listesi bulup kendin hesaplayabilirsin.

Kaptan işyerimde bu tarz siteler hep yasaklı. Hangisini denediysem giremiyorum maalesef. Ve bu öğlenden sonra kilo veremediğim bir haftayı garantilemiş bulunmaktayım. Pişmanım cezamın kesilmesini bekliyorum :1no2: :tomato: eyvahedigeldismile :eek:

Son düzenleme:
semıha hoşbulduk.şimdiden Allah sabır versin.1 gün gelecek 1 gün kalacak işte güneş o zaman sızın ııcın doğacak asker beklemek zordur ınsallah hayırlısıyla gıdıp gelir.

hayata varmı bir damat adayı? kaynanam falan demişsin:) valla evlenincede otomatik alınyor, o yüzden şimdiden ne versen kardır canım.

Özgecim merak ettiklerini bana sor ben yazayım. yada mail adresi ver bir yerden yapıştırıp göndereyim sana. (kalori) Canımcım her zaman diyet modunda olamayız zaten. Bu hafta hatalarını yada niye veremediğin anlamışsın haftaya verirsin.

Zaten şubat iyi günleriniz olacak şimdi takımın iyice kaynaşmasını ve ayın bitmesini bekliyorum. martta sıkı kurallar bizleri bekliyor.

hayata varmı bir damat adayı? kaynanam falan demişsin:) valla evlenincede otomatik alınyor, o yüzden şimdiden ne versen kardır canım.

Özgecim merak ettiklerini bana sor ben yazayım. yada mail adresi ver bir yerden yapıştırıp göndereyim sana. (kalori) Canımcım her zaman diyet modunda olamayız zaten. Bu hafta hatalarını yada niye veremediğin anlamışsın haftaya verirsin.

Zaten şubat iyi günleriniz olacak şimdi takımın iyice kaynaşmasını ve ayın bitmesini bekliyorum. martta sıkı kurallar bizleri bekliyor.

sebnemcım zaten ondan dolayıda aldım ben 5 yıllık erkek arkadaşımdan ayrılalı bıkac ay oldu sadece ve ne yazıkki stresten de yedım ve cok kötü oldu zaten görüyorsunuz ve yemeye alıştım ılerısını kastettım canım elbet bır gün evleneceğim yanı inşallah o zaman kayınvalıdem geldıgınde neden sunamasın bunun aılesi şişman buda şişman evlenme dıyemesın de istiyorum bakalım inşallah zayıflayacagım sızınde desteğiniz ile.

semiha

Teşekkür ederim cnm aminnnnnnnnn. En çok çocuklar için zor herşey. Umarım düzelir. Seninde kardeşine şimdiden hayırlı teskereler..

sağol özge...

semıha hoşbulduk.şimdiden Allah sabır versin.1 gün gelecek 1 gün kalacak işte güneş o zaman sızın ııcın doğacak asker beklemek zordur ınsallah hayırlısıyla gıdıp gelir.

ayy amin canım sağol...

evet özge bende martı bekliyorum.elimde bir mart birde nisan var mayısa kalmamalı bendekiler.
sıkı kurallar istiyorum:):):)

bence eger sıkı uygulanacak kurallarınız varsa bugunden başlayalım ne kadar ertelersek o kadar zarar bızım ıcın ve ne kadar sıkı kuralları uygulamaya başlarsak o kadar cabuk hayalımız olan noktaya varabılırız.

SELAM.
önce geçmişe bakayım dedim.
dün gece bacaklarım ve totomun ağrısından zor uyudum.yürüdükçe totom da salanıyoya.vücüt hamlamış,et kesti.bugün yürümedim.akşama bisiklet yaparım artık.
dün akşam tavuklu bezelye+1 dilim ekmek+salata yedim
gece2 dilim cips.+çay(bezelye gaz yaptı,bastırsın diye)

sabah:2 küçük dilim mısır ekmeği+peynir
öğlen(12:00) yağsız-tuzsuz ton balıklı salata+1 dilim ekmek+1 ayran
10 dk önce 2 yulaflı bisküvi+kahve
doymadım bugün. 1 saat sonra da 1 bardak süt içerim sonra da yeşil çayla idare ederim artık.

caymak yok.
dün 2-3 aydır görmediğim birini gördüm.kız yaklaşık 90 kg dı.gözlerime inanamadım.65-70 gibi olmuş.çok da yakışmış.o yaparda ben yapamammı..bana daha da hırs geldi.bu regl de tam zamanını buldu.ne geldi, ne bitti.şişliği kalmasa bari sabah 79.6 çıktım.yarın sabahtan dışarda işlerim var,yetişemezsem bunu yazarsınız.
ben arada atlamışım sanırım.kalori hesabını nasıl yapıyosunuz bana da söğlermisiniz.

hayata yazmışsındır mutlakada takıma ilk yazdığında kaç kg. dın*

semiha canım hayırlı tezkereler kardeşine, güle güle gitsin gelsin hayırlısıyla..

Bu arada bir hatırlatma yapayım.( özellikle yeni gelen arkadaşlarımıza)

Yarın cuma bildirim günü bilidirim ssati en geç öğlen 12 , buna uymayan uyarı alıyor.

Birazdan listeyi koyacağım.

beci kilotakibi sitenin adı ben çok beğendim. hergün yediklerimi hatta akşama yemeyi düşündüklerimi ekliyorum böylelikle akşamı ayarlayabiliyorum.

4.TAKIM 143.ETAP
sebnemselayfurkan ( 68,9
fguler ( 89,0
kuzuzuzubambino ( 75 (kendi isteği ile ayrıldı)
hasretim34 ( 66,7
beci ( 79,0
dilekruzgar ( 64,7
destinam ( 75,5
semiha( 60,1
0skay ( 73
chemes ( 58,5
İrem&Özge ( 75, 6
ladyDarbanvile ( 82,3
hayata
TAKIM TOPLAM 868,3

X