Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydın şekerler..

Hafta sonuna çizgiyi çekelim önümüze bakalım.

Ben artık hazırım :) Bahara yeni bir ben olacağım :)

Sabah 1 dlm tahıllı ekmek, 1 yumurta, 1 zeytin, domates

semiha seni yeniden görmek ne güzel. Acba ayrıldın mı diye tereddüt etmiştim.

Özge patlamış mısır çokda büyük kaçamak sayılmaz bence abartılmamışsa.

Kızlar bu hafta ilk 3 de olalım, Bugünden herkes bomba gibi olsun...Anlaştık mı ( Oğluşumun deyimiyle)

Her birinizden Cuma günü hedefi istiyorum.

Ben sabah 69,9 idim. Cuma hedefim 68,4 Yani1,5 kg. vermek

Sabah merdiven çıktım.Havalar düzelirse Ankarada yürüyüşe başlayacağım.

kızlarrrr
selam herkese şebo...nasılsın canım...epeydir gelemedim işlerim yoğundu...allahın izniyle haftaya yardımcı gelicek bana.....hafiflicem ....tekrardan takıma gelme şansım varmı....

günaydın herkese
hafta sonu bıraz aksattım diyeti ama arkadaşlar zayıfladıımı fark etmeye başlamışlar bu bana iyi bir moral oldu.
bu sabah 1dilim kepekli ekmek peynir zeytin yeşillik vaz gecemediğim cayımla güne başladım

Merhaba Hanifecim.

İyiz saol, sen gel ayarlarız yer var sanırım.

Yardımcı gelmesine de sevindim canımcım.

walla şebo sorma canım çıkıyodu..birisi geldi tam öğrendi rahatladım işten çıktı ara verdiler kimseyi almadılar şimdi tekrar birisiyle konuştuk bakalım haftaya pazartesi başlıcam dedi hayırlısı artık....

şebo ben tartılmadım ...tartıya çıkmaya korkuyorum cumartesi söz vardı pazar günüde eşimin arkadaşının nikahı epeydir bi yere gitmeyince saldım hepten kendimi hiç bi kıyafetim olmamaya başladı biliyosun epey kilo vermiştim....yine eski halimi aldım....ama bitti yaza incecik olucam tabiii burdan ayrılmamında etkisi var eski halime dönmemde yarın sabah tartılıp kilomu bildiririm canım....raporumu yazıyım hemen

işyerine gelir gelmez limonlu sıcak su
2 saat sonra (anca vakit buldum) 2 adet altınbaşak 1,5 kibrit kutusu peynir...

şimdilik bu kadar:1closedeyes:

günaydın herkese
hafta sonu bıraz aksattım diyeti ama arkadaşlar zayıfladıımı fark etmeye başlamışlar bu bana iyi bir moral oldu.
bu sabah 1dilim kepekli ekmek peynir zeytin yeşillik vaz gecemediğim cayımla güne başladım

EN GÜZEL MOTİVE YOLU BU ZATEN, BİRİLERİNİN ZAYIFLADIĞINI FARKETMESİ.
Böyle gidersen yaza bu iş biter oskaycım.

Hanifecim evet burda olmak veremesek bile almamızı engelliyor.

Bu hafta takımda patlama olacak inşallah :) Senin durum vahimse bu hafta 1. ciliğimizi alırız seni haftaya takıma alırız, olur mu?

Fakat sen gir yaz sürekli, özledik seni.

hanifecim evet burda olmak veremesek bile almamızı engelliyor.

Bu hafta takımda patlama olacak inşallah :) senin durum vahimse bu hafta 1. Ciliğimizi alırız seni haftaya takıma alırız, olur mu?

Fakat sen gir yaz sürekli, özledik seni.
yaaa bide o var dimi....benim bıraktığım kilodan hesap olacak...tamam canım sorun diil ben haftaya kadar takılırım buralarda....
hanife hoşgeldin canım nasılsın
takıma yeniden gelmene çok sevindim tatlım
funda sağol canım....walla sizsiz olmuyo...dayanamadım geldim.....sen nasılsın bende durum vahim sen ne durumdasin....bu arada kg çizelgeleri yok sanırım....

Ben bu sabah tartılmadım ama Cuma sabahı 76 idim ve onu baz alarak 75 olmayı hedefliyorum.
Daha fazla olur işallah ama daha az olmasın aman.

Durum bende de vahım
bır rahatsızlık sonucu 3 aya yakın kortızon kullandım ve bÜtÜn verdıĞım kıloyu gerı aldım
Şımdı yenıden maratona baŞladık bakalım

ÖĞlen bamya yedım 2 dılım ekmekle

iyi haftalar.selam herkese.sabah yazamadım net gidip geldi.
ben hafta sonu düzenli gittim.pek kaçamak sayılmaz ama.dün ara öğün olarak fazladan 2 dilim ekmek+3 dilim pastırma yedim.haftasonu yediklerim hep baklagildi.ama ölçülü yedim.sabah tartıldım 80 çıktım.gaz yaptı herhalde.şişlik de var zaten.benim hedefim bu hafta 78.5 olmak.
yediklerim
sabah:1/2 gevrek+1 yumurta
öğlen kalan gevrek+1 bardak ayran+
fırında pişmiş şekersiz tatlı kabak
az önce yeşil çay aldım, şimdi onu içmeye başladım.

Öğlen yemeğini daha yeni yiyebildim, bebişle uğraşmaktan:KK43: Yeme sorunlu bir bebğim var, o yüzden küçük bir kase mamayı oynaya oynaya yarım saatte bitirebildik. Sonrasında biraz oyun ve uyutma çalışması. Yarım saatte uyutma ritüelimiz olunca yemeğim sarktı.

Bir küçük kase yoğurt
bir kase yağsız salata
1 dilim ekmek
Bir tabak çok az yağda sotelediğim soğan ve domatese katarak pişirdiğim kabak yemeği.

2 hafta aradan sonra merhabalar.. sağlık problemim nedeniyle biraz uzak kaldım,kaldığım yerden diyetime devam etmek istiyorum, yerim doldu mu, yoksa hala takmdamıyım??

chemes geçmiş olsun, düzelmene sevindim. Hala takımdasın. Ama tekrar devamsızlık olursa o zaman sorun yaşarız.

lady bebeğin kaç aylık, yemeyen çocukta çok zordur. sanırım seninde 2 yavrun var Allah bağışlasın . ışe ne zaman başlayacaksın ?

öğlen 1 tavuk but, salata

akşama inş. kıy. ıspanak ve salata yicem.

Ayfer bantlara devam ediyor musun, diyetini tam yapıyor musun?

Cuma hedeflerini yazmaynlar yazsın liste yapcam..

X